Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

d arvit

Odborník
no dobře, měl jsem napsat spíš pár desítek vteřin - (stopnul jsem si to a 1650FB jsem naházel za 70s) to je z tvého hlediska spousta času, ale pořád se mi zdá že nezohlednuješ věci okolo
1, musí najít tu Vb mezi odemčením a dokončením nahazování
2, musí jí otevřít, zjistit kolik bodů je potřeba na lvl, spočítat kolik bude házet první na 1,9, spočítat kolik tam musí hodit on aby vydělal ale aby se vyhnul riziku ztráty
3, čekat a refreshovat budovu a nakonec se trefit do malého okna kdy nahazující bude mít nához tolik přes druhou pozici aby jemu zbyl prostor pro zisk ale zároven už nešel přehodit jeho nához - nakonec z toho vyjde že okna s možností skočit při nahazování takové budovy bude max 20s s velkým rizikem že se něco nepovede a nakonec v tom sám zahučí za stovky bodů,
navíc vždycky existuje možnost že nahazující bude VIP a hodí to rovnou nebo..
netvrdim že by nebylo možný někoho takhle skočit, to rozhodně ne, ale že možnost masového zneužití je docela malá na to aby to byl důvod pro zamítnutí..
prostě se mi nechce věřit že někdo bude někomu kontrolovat budovy a čekat kdy jí odemkne, potom kdy tam kdo začne házet aby nakonec trefoval okamžik kdy se mu naskytne možnost vydělat pár (stovek) bodů, zvlášt když uvážim možnost lagnutí internetu at už u něj nebo nahazujícího, atd.
 

Dědeq

Znalec
prostě se mi nechce věřit že někdo bude někomu kontrolovat budovy a čekat kdy jí odemkne
Popravdě moje hlavní obava není ani tak z masového zneužívání číhajícími chytrolíny, i když to nic výjimečného není ani dnes. Spíš mi jde o to, že za současné situace můžeš vidět spoustu příležitostí, ale nejdeš do toho, protože ti to nestojí za riziko. Nebo za námahu. Takhle by to ale nebylo prakticky žádné riziko a žádná námaha. Dnes když budeš chtít hrát žraloka, tak musíš mít trochu pevné nervy a risknout někdy i stabodovou ztrátu. S novým systémem můžeš být úplný bačkora, a půjde to taky.
Abych to shrnul a vrátil se k původnímu důvodu, proč jsem proti: vidím to jako velký zdroj nejistoty. Když hážu v cechu rizikové levly, což je často, prostě si to nepřipouštím a hážu - a samozřejmě také točím úkoly, i když třeba jen po 200 nebo 500 - a doufám, že nebudu mít velkou smůlu. Ale s jednorázovým náhozem už je to jenom na osudu, a to se mi nelíbí.
Od toho se odvíjí další myšlenka, i když je to dost bokem, že závist vůči VIP účtům by byla určitě tak jako tak citelná, ale jakmile by se párkrát stalo, že někdo někoho skočí tímto způsobem, už by to nebyla jen závist, ale spíš bych předpovídal odpor a negativní vášně.
 

Dan 77

Veterán
Taky dost nahazuju, prostě se to občas stává no, i když je pravděpodobnost celkem malá.
A k těm chybám: jen pokud už víš, co znamená, že se příspěvky dvou hráčů zobrazí jako dva tvoje. A pokud se příspěvek nezobrazí jednomu z nich vůbec, jak jsem psal?
Jinak Fmash popsal moc pěkně to srovnání rychlosti náhozů přes PC a appku, stejně jako to, že kdyby šlo nahodit jedním kliknutím, pro běžné hráče by se riziko zvýšilo a pro VIP "skokany" by bylo v podstatě nulové. V masovém zneužití taky problém nevidím, ale celkově by to mohlo hru ovlivnit tak, že bych se nedivil, kdyby byl z FoE velký odliv hráčů-veteránů.
 

d arvit

Odborník
toho bych se nebál, naopak bych typoval že většina aktivních hráčů a veteránů by na vip přešla pokud by tam bylo tohle nahazování + motivace s návštěvou hospod všech najednou a hromadný sběr..
takoví hráči už nemaji za co utrácet dia, vyjma dalších eventových budov, kde jde cena do tisíců za kus a stejně za chvíli na ně nebude místo..

edit: jinak ty změny cen jsou mě osobně šumák, pokud bych chtěl koupit dia tak využiju nějaký balíček od 1 000Kč nahoru
ale chápu že si třeba školák udělá radost a koupí za pár (sto)korun
 

Dan 77

Veterán
toho bych se nebál, naopak bych tipoval že většina aktivních hráčů a veteránů by na vip přešla pokud by tam bylo tohle nahazování + motivace s návštěvou hospod všech najednou a hromadný sběr..
Vždycky se při takové zásadní změně rozdělí hráči na několik názorových táborů. Někteří by po tom VIP účtu skočili a chválili si ho, někteří taky, ale ne že by ho pouze chválili. Pak by tu byli takoví, kteří by po něm neskočili (většina hráčů), kterým by buď nebyl po chuti, nebo by jim to bylo úplně šumák, popř. by si té změny ve hře pomalu nevšimli. A nakonec i ti, kterým by taková změna už z principu vadila natolik (a zvláště to nahazování jedním kliknutím), že by prostě skončili. Nedá se říct, že se bude dít jen to nebo to, tyhle různé reakce hráčů se vyskytnou naráz a všechny. Já jsem pouze upozornil na to, že i ten nejextrémnější pól se bude vždycky dít.
takoví hráči už nemaji za co utrácet dia, vyjma dalších eventových budov, kde jde cena do tisíců za kus a stejně za chvíli na ně nebude místo..
To máš v zásadě pravdu, ale to ve skutečnosti píšeš o té části hráčů, která hraje více světů naráz, aby měli diamantové farmy pro hlavní svět, kde je pak utrácí. Takoví hráči ani nemusí být na konci výzkumu, aby si za diamanty už neměli co koupit, bývají klidně teprve v koloniální době. Určitě je ale spousta hráčů, hodně aktivních i nepříliš aktivních, která ještě neskoupila všechna rozšíření za diamanty, protože jak určitě víš, se zdražují - nevím, kolik stojí poslední, ale minimálně ke 1400 za jedno rozšíření to bude, ale ani tam ještě nejsem, šetřím teď na ta rozšíření za 1000 diamantů, a to jsem tu hodně dlouho, nemám totiž z ostatních světů žádné dia farmy.

(Na tom je i vidět, jak vývojáři diamanty na jedné straně rozhazují zadarmo, aniž by hráč musel platit, na druhou stranu jsou věci ve hře za ně nesmyslně drahé - teda kromě rozšíření, která začínají už na 200 a vždycky bodnou. Aneb vložka o strategii vývojářů FoE...)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17473

Host
Dia jsem nekupoval a nyní teprve ne, zvlášť, když je někteří (de, us, gr, it) mají stále za stejnou cenu.
 

Dan 77

Veterán
No netuším, co je vedlo k tomu rozhodování, že zdražovat budou jenom někde no.
Každopádně na mě to taky trochu působí odrazujícím dojmem. Chápal bych třeba to, že Řecko a Itálie nejsou zrovna moc bohaté země, tak tam prostě nezdražili, ale co se týká zbytku, tak nevím no. Inflaci bych taky snad chápal jako vysvětlení, ale tohle vysvětlení se na to taky nedá vůbec napasovat.
Víc mě ale demotivuje to, že tu nechávají neopravené chyby ve hře, a hlavně to, že kromě rozšíření je za diamanty snad vše ve hře předražené. Takže už z principu...
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Já bych jen zopakoval, že pokud naše servery méně vydělávají (třeba než ty italské nebo řecké) což může nebo nemusí být příčinou, tak prostě vedení přistoupilo ke zdražení. Což se mi zdá jako logický krok, který samozřejmě může nebo nemusí mít kýžený efekt. Nesmyslné ceny různých bonusů v diamantech jsou konstanta, se kterou je nutno počítat, takže tím bych se nevzrušoval. A pořád platí, že kdo kupuje, bude kupovat dál, ale bude možná kupovat méně, a kdo nekupuje vůbec, ani nadále nebude kupovat vůbec, a je jedno, jestli zdražení použije jako "omluvu", kterou po něm ostatně nikdo ani nežádá. Pořád platí, že bez utrácení peněz je hra pořád stejně hratelná, což je to podstatné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru