Diskuze k úpravám Krčmy přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

těšíte se, až si svou Krčmu přátel upravíte podle svých představ? Už 8. prosince si budete moct vybrat z nabídky nových ubrusů, podnosů a podlah!

Podívejte se na oznámení a dejte nám vědět, co si jako první změníte :)
 

DeletedUser11297

Host
Chtěl jsem napsat něco strašně chytrého a líbivého a bohužel mě nic jiného, než tato věta, nenapadlo. :) Každopádně se těším, oba nadcházející dny budou na novinky bohaté. :)
 

DeletedUser2298

Host
No to je solidní kiks... info je.. funkčnost nové fičury není.. Jo jo.. i chirurgové říkávají dvakrát měř.. a jednou vkládej oznámení...

Ale ono je to jedno.. dokud se nezlepší (ne)označení navštívené - nenavštívené - plně obsazené hospody a bude nutno jak debil oklikávat několikrát denně přátele a zjišťovat kde je volno a kde jsem už byl.. tak do té doby nemá smysl této nepotřebnosti věnovat moc pozornosti..

Edit - tak už to funguje.. restartovala se mi hra ( sama od sebe). to nemění nic na textu o rozlišování obsazenosti...
 

Raad

Nováček
Dokud nebude to rozlišení obsazenosti je to jen poloviční novinka a klikačka jako všechny ty další a další eventy co ted hrnou jako o život .............
 

DeletedUser11297

Host
Na betě už to jede, u židličky se při obsazenosti objeví přeškrtnuté kolečko. Snad to u nás bude už v následující aktualizaci.
 

DeletedUser12151

Host
Porad je to nuda. Je jedno jakou dekoracku tam das a jestli bude moznost rozlisit, klikat musis jak o zivot, kdy se z toho stala takova pruda, pocitam, ze chyb bylo vic, mapa vsech er, kde boje se stavaji utrpenim, nemoznost vyuziti surek LB, odvraceni hracu od CV, coz byla jedina socialni aktivita v cechu, pravzalstni rozdeleni pry posledni doby do 4 casti a korunu tomu dali zmrsenim jednotek B a LB. Ted to bude jen o zachovani si tvare, drzim inno palce, zatim jim to moc nejde ;)
 

DeletedUser8865

Host
Nerad někam píšu, ale musím.
Po upozornění člena cechu, že při výběru stříbrňáků nedostal navýšení za mísu, jsem zkontroloval funkčnost!!
Musím konstatovat, že bonusy NEFUNGUJÍ.

1) U stolu mi seděl jeden host - mám skleněný podnos - navýšení by mělo být 6% - host mi má přidat 58 + 6% - připíše to jen 58 !
2) Na podlaze mám dlažební kostky - to je 20% šance na získání 15 stříbrňáků za návštěvu přítele - dává to stále jen 5 !

Včera při úpravě a navyšování bonusů to fungovalo.

A ještě jedna věc - po úpravě bonusů jednotek se stávají boje utrpením. I když mám navýšení do útoku 155%, dělá mi velké problémy porazit jednotky s 75%

Jen tak dál a brzo se mnoho hráčů rozhodne po pár letech dát této hře "sbohem"

mi61
 

Zelda

Člen
Nastav si v krčmě původní "bezbonusovou" výbavu a pak opět tu bonusovou a fungovat to bude. Což samozřejmě neopravuje chybu, je to ale aspoň nějaké náhradní řešení.
 

Henzisek

Znalec
Ano jedná se o chybu. kdy dnes v noci došlo restartování nastavení na základní.
Nemělo by se to dále stát.
 

DeletedUser7629

Host
Jako jedna z mála novinek poslední doby se úprava krčmy, zdá se,povedla. :) Vítám to jako zlepšení. Ale trochu mi vadí, že není varování, když je krčma plná. Šlo by přidat nějakou ikonu nebo upozornění, symbol, že je krčma plná? Nevím, zda s tím už někdo přišel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru