Diskuze k 3. části Ledové budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host

arctic_flake.png

Zima, zima a zase zima…

Tak přesně to nás čeká ve Forge of Empires následující dny. Třetí část Ledové budoucnosti je tady! Ledové dobrodružství s sebou přináší nové příběhové úkoly, nové výzkumy, vojenskou, kulturní a obytnou budovu a mnoho dalšího! Můžete se samozřejmě těšit i na novou jednotku s novou schopností. Přečtěte si více tady a nezapomeňte se podělit o vaše první dojmy.

Přejeme vám ledově dobrou zábavu!

arctic_flake.png
 

DeletedUser11457

Host
jen bych se zeptal, proč už je druhá lehká z LB, když ještě nebyla střelecká ani artilerie? a jsou nějaké podrobnější statistiky?
 

Svatej

Legenda
Přečti si dodatek k aktualizaci 1.86

"Vážení hráči,

na základě zpětné vazby z Beta serveru proběhne společně s aktualizací 1.86 v pondělí ještě jedna změna. Robotický voják nebude od nynějška lehká jednotka, ale střelecká. Bonusy této jednotky budou samozřejmě upraveny tak, aby odpovídaly současnému nastavení hry.

Nová lehká jednotka přijde s třetí částí Ledové budoucnosti.

S pozdravem
tým Forge of Empires"

Aneb jak je důležité projít si novinky na fóru, než si začnu stěžovat na nedostatek informací... ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12758

Host
Musím se přiznat, že díky této aktualizaci mě to láká do LB vstoupit. Akorát asi pořád u mě převažuje dojem, který mě od toho odrazuje, co se "zbytečnými" surovinami z LB, které jsou vlastně (kromě výzkumu) na dvě věci? Mně se budou hromadit, k ničemu mi nebudou, a cechu jsou taky na dvě věci.
 

DeletedUser11297

Host
Líbí se mi, jak Ledovku postupně vyvíjejí co se týče vzhledu budov. Jak sami píšou, projevuje se na nich arktická doba. Bohužel pro mě to ale přichází v době, kdy už stejně nemám kam stavět, takže si asi užiju jen ty silnice. :) Možnost levelování posádky je super, jsem zvědav, kam až bude možnost se dostat a jak moc to jejich schopnosti navýší. Z nové posádky asi budu zkoušet metaře, jestli je u něj možnost diamantů, i když jen asi hodně malá, tak proč ne.
 

DeletedUser9906

Host
Musím se přiznat, že díky této aktualizaci mě to láká do LB vstoupit. Akorát asi pořád u mě převažuje dojem, který mě od toho odrazuje, co se "zbytečnými" surovinami z LB, které jsou vlastně (kromě výzkumu) na dvě věci? Mně se budou hromadit, k ničemu mi nebudou, a cechu jsou taky na dvě věci.
Nějak nechápu, co je na tom lákavého? další zbytečná jednotka a nepotřebné budovy?
 

Svatej

Legenda
To že je nově novej kus mapy bez mraků, ale nejde prozkoumat. :)
Zatím vždy to bylo tak, že pokud je mapa bez mraků, můžeš ji prozkoumat. Tohle je novinka :D
Ale zítra se to snad vyřeší :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru