Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

máme dobrou zprávu pro bojovné typy! Už brzy si budete moci zahrát v Cechovní expedici 4. obtížnost, která může váš cech posunout ještě na vyšší příčky. Za tyto boje dostaneme samozřejmě i patřičné odměny.

Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, jestli se vám nápad se 4. obtížností líbí!
Budeme se těšit.
 

Svatej

Legenda
Achjo :*( Doufal jsem že to sem ještě dlouho nepřijde....
Mno alespoň zatím nepřišly změny relikvií z chrámu... Alespoň tto v oznámení nevidím? Takže doufám že ty se ještě chvíli udrží v normálu...
 

DeletedUser7629

Host
Milí hráči,

máme dobrou zprávu pro bojovné typy! Už brzy si budete moci zahrát v Cechovní expedici 4. obtížnost, která může váš cech posunout ještě na vyšší příčky. Za tyto boje dostaneme samozřejmě i patřičné odměny.

Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, jestli se vám nápad se 4. obtížností líbí!
Budeme se těšit.

Bude se menit i system odmen v Chramu? Nejvic padaji nejmensi odmeny a cim vyssi uroven Chramu, tim horsi odmeny. Bude to resene? Kdy. Dekuji.
 

DeletedUser12887

Host
Mělo by se to týkat pouze dané části a tím pádem ne nad rámec 3. úrovně.
 

DeletedUser11297

Host
Také by mě zajímalo, jak to bude s odměnami, tedy zda už budeme dostávat nové expediční budovy. Klidně bych se bez nich ještě chvíli obešel. :) Každopádně na čtvrtý level už se těším.

Edit: Tak už jsem našel druhou diskuzi, takže dotaz jakoby nepadl. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8605

Host
Tak to je hustý, už takhle má dost lidí problém udělat 3.kolo, tak přidáme ještě 4., který započteme, aby pár vyvolených cechů (hlavně z A a B) si mohlo pojistit to první místo. Zamyslel se už někdo v tom NDR (vlastně jak by se ti bezmozci v NDR mohli zamyslet) nad tím, že světy začínaly v časové posloupnosti za sebou a hráči z A mají co se FB týče mnohatisícový náskok oproti cechům třeba na D, tudíž mají nejspíš své VB na vyšší úrovni (hlavně ty co dávají útočný bonus) a tudíž jsou pro ně expedice "lehčí" ? Pochybuji o tom. Prostě něco vymyslíme a šoupnem jim to, hrajte si a halvně mlčte .....
 

DeletedUser13683

Host
Tak to je hustý, už takhle má dost lidí problém udělat 3.kolo, tak přidáme ještě 4., který započteme, aby pár vyvolených cechů (hlavně z A a B) si mohlo pojistit to první místo. Zamyslel se už někdo v tom NDR (vlastně jak by se ti bezmozci v NDR mohli zamyslet) nad tím, že světy začínaly v časové posloupnosti za sebou a hráči z A mají co se FB týče mnohatisícový náskok oproti cechům třeba na D, tudíž mají nejspíš své VB na vyšší úrovni (hlavně ty co dávají útočný bonus) a tudíž jsou pro ně expedice "lehčí" ? Pochybuji o tom. Prostě něco vymyslíme a šoupnem jim to, hrajte si a halvně mlčte .....
Nevím hraju hlavně na C a nemám problem udělat expedici na 100% a věčinou jí mám hodtovou kolem čt. A jedu jen armadou a každé uzemí vybojuji. Pokud mohu řici tak to že cech je na A nebo na E neřiká kdo vyhraje expedici. už se mí ne 1 stalo že cehc z A skončil hůř než ty z E, D.
Je pravda že na A mají výhodu stáří ale to neznamená že tam mají dokonalou účast a pokud pomineš těch 10 top cechů tak tam už není o tom jak máš nadupané město ale jak si aktivní a to je nezávislé na světě. nebo možná to E je s aktivitou lepší.
 

DeletedUser11297

Host
Tak to je hustý, už takhle má dost lidí problém udělat 3.kolo, tak přidáme ještě 4., který započteme, aby pár vyvolených cechů (hlavně z A a B) si mohlo pojistit to první místo. Zamyslel se už někdo v tom NDR (vlastně jak by se ti bezmozci v NDR mohli zamyslet) nad tím, že světy začínaly v časové posloupnosti za sebou a hráči z A mají co se FB týče mnohatisícový náskok oproti cechům třeba na D, tudíž mají nejspíš své VB na vyšší úrovni (hlavně ty co dávají útočný bonus) a tudíž jsou pro ně expedice "lehčí" ? Pochybuji o tom. Prostě něco vymyslíme a šoupnem jim to, hrajte si a halvně mlčte .....

To je zase snůška nesmyslů. Kdyby sis přečetl oznámení pořádně a jen neurážel, tak zjistíš, že 4. úroveň se do hodnocení počítat nebude. Takže tvá poznámka o ceších z A a B je úplně mimo. A ještě více mimo je hned další věta o náskoku. Opravdu si myslíš, že rozdíl několika měsíců bude po 4 letech znatelný? Navíc VB nejsou neomezené celou dobu. Prostě celý tvůj příspěvek nedává smysl, ale hlavně se tu vyzvracet, to je nejdůležitější.
 

DeletedUser11457

Host
jarda DC: nehraješ i HA? :D
jinak tohle jde mimo mně, byť mám útočný bonus přes 100%, ale prostě časově to nedávám a na automat to hrát prostě nejde.
 

DeletedUser8605

Host
To je zase snůška nesmyslů. Kdyby sis přečetl oznámení pořádně a jen neurážel, tak zjistíš, že 4. úroveň se do hodnocení počítat nebude. Takže tvá poznámka o ceších z A a B je úplně mimo. A ještě více mimo je hned další věta o náskoku. Opravdu si myslíš, že rozdíl několika měsíců bude po 4 letech znatelný? Navíc VB nejsou neomezené celou dobu. Prostě celý tvůj příspěvek nedává smysl, ale hlavně se tu vyzvracet, to je nejdůležitější.
no já si to právě přečetl, tak tu nepiš nesmysly ty. tohle máš z oznámení Teoreticky je nové maximální skóre 133 % - pokud 4. obtížnost dokončí celý cech., takže logicky se započítávat bude, radši čti a neposlouchej jen pohádky co se kde povídají, taky se ještě před novinkou v cechu hovořilo o tom, že by se to počítat nemělo, ale v oznámení je to jasně daný. a ano, myslím si že ten náskok může být výrazně znatelný.
 

Svatej

Legenda
Komu není rady, tomu není pomoci :)
Argumenty už jsi zkusil WinJete, teď ho budeš muset zkusit utlouct palicí. :D
 

Danielis001

Psavec
no já si to právě přečetl, tak tu nepiš nesmysly ty. tohle máš z oznámení Teoreticky je nové maximální skóre 133 % - pokud 4. obtížnost dokončí celý cech., takže logicky se započítávat bude, radši čti a neposlouchej jen pohádky co se kde povídají, taky se ještě před novinkou v cechu hovořilo o tom, že by se to počítat nemělo, ale v oznámení je to jasně daný. a ano, myslím si že ten náskok může být výrazně znatelný.
Už vidím jak tvůj cech má 133%... Ano teoreticky, až teda uvidíš někoho s 133%, napiš mi screenshot, všichni budou rádi aspoň 100%
 

DeletedUser12887

Host
Tohle mozna uplne nepatří sem ale zajímalo by mě jestli uz se někomu povedlo uhrát 100% a jak by se rozdělily poháry kdyby došlo ke shodě ze by dva cechy měly stejný počet procent.
 

DeletedUser12887

Host
Tak tohle spis chápu tak ze dosud byla hranice 48/48 takže 100%.
Od zavedení nové expedice se bude počítat 4. úroveň do odehraných střetu takze např. 64/48, 4. Úroveň se tak zvedne o 33% ale zaklad 48 zůstává stále stejný na hodnotě 100%. Takže vlastně 133/100 %.
 

DeletedUser13620

Host
Hraji na všech světech a chuť hrát by byla ale to množství surek pro cech znamená, že to málokterý otevře. Není to jen můj nápad ale nejlepší by bylo, kdyby si to každý mohl otevřít sám pro sebe i za tohle množství surek. Jinak to nejspíš moc lidí hrát nebude protože jim to nikdo neotevře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru