Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Rose: Pane Andrwesi, viděla jsem ten ledovec. A vidím vám to na očích. Řekněte mi prosím pravdu.
Thomas Andrews: Loď se potápí.
Rose: Víte to jistě?
Thomas Andrews: Ano. Asi za hodinu bude tohle všechno na dně Atlantiku.


* * *
Určitě se ptáte, proč vám tady dávám úryvek z filmu Titanic. Je to proto, protože nás čeká 4. část Ledové budoucnosti, kde o ledovce nebude nouze! A s touto dobou budete mít možnost rozšířit svou posádku a případně ji vyměnit. Tak pozor na ledovce, ať stále můžete těžit promethium.

Co dalšího na vás čeká? Až 49 nových úkolů, 7 nových technologií, nové budovy, dekorace a velkolepá budova!
Podívejte se na podrobnosti v oznámení a napište nám, jak se těšíte!
 

Svatej

Legenda
Neprominu, zato tu postnu jednu statistiku, která má otevřít oči všem, kteří tvrdí že je to jedna z nejhorších budov. :)
Dynamika 1 lvl = 12 zboží / den
Banka 1 lvl = 6x něco (když padne vždy zboží tak 6 x 4ks zboží) = 24 ks zboží (počítám s M/Z všech 140 přátel, 80 členů cechu a 80 sousedů)
(ehmm, chápete kam mířím?)

Banka stojí celkově 2000 ks zboží, budeme-li získávát jeho bonusem 24ks zboží, banka se sama splatí za 84 dní
Dynamika stojí celkově 1875 ks zboží, budeme-li získávat 12 ks zboží, splatí se dynamika za 157 dní.

Samozřejmě, banka nedává jen zboží, ale prakticky cokoli, včetně diamantů. Nicméně, dle mě je to lepší budova než příkladová dynamická věž. Howg :)
 

DeletedUser11304

Host
Docela by mě zajímalo, kde bude další území pro boj, asi někde na nějakém souostrový
 

DeletedUser8165

Host
No doufal jsem, že alespoň do té poslední části ledovky dáte něco, co by mohlo využít ty statisíce (někde už miliony) surovin z Ledové budoucnosti v cechovní pokladně. Je sice sympatické, že 3. lvl Expedice už tyto suroviny spotřebovává. Ale VB chrlí do pokladnice mnohem více surovin, než co je potřeba na expedice!

Nebylo by třeba fajn dát hráčům možnost aby si určili z jaké doby budou VB sypat suroviny do cechovní pokladnice? Protože takto jak je to teď nastavené, tak je to k ničemu.
 

DeletedUser9672

Host
S nápadem, že by hráč mohl u svých divů do cechové pokladnice určit ze které doby mají padat, plně souhlasím :) Aspoň by v pokladnici nebyly suroviny, které stejně cech nikdy nevyužije :-(

A možná bych uvítal nějaký opravdu převratný div, ne jen nějaké oprášené staronové vlastnosti. Třeba div na Dilataci času, který by třeba na 10 lvl deformoval všechen čas tak, abych denně získal 30 minut a nemusela se mi tím posunovat doba výběru produkce - 30 lvl třeba 60 minut, 70 lvl 90 minut, atd. Jsem přesvědčen, že bych to na nějakém rozumném půdorysu 2x2 nebo 3x3 užil :)
 

Karol19097

Turista
Ten překlad "semenná banka" je fakt hroznej..google translator zase zaúřadoval? :D :D :D
A problém s válejícím se zbožím ledovky v pokladnici samozřejmě nadále nevyřešen.. Co úroveň CvC v době ledové? Stane se někdy konečně taky nějaká úprava,aby se tam dalo bojovat normálně jako v jiných dobách a nebylo to pořád jen zaseklé? Horší jak leporelo.
Zdá se, že zpětná vazba, kdy si lidi stále stěžují a převážně stále na to samé stejně nemá žádného valného významu :)
 

Svatej

Legenda
Co úroveň CvC v době ledové? Stane se někdy konečně taky nějaká úprava,aby se tam dalo bojovat normálně jako v jiných dobách a nebylo to pořád jen zaseklé? Horší jak leporelo.
Zdá se, že zpětná vazba, kdy si lidi stále stěžují a převážně stále na to samé stejně nemá žádného valného významu :)
Chyba kterou tu vidím pořád a pořád a čím dál víc mě s... irituje.
NENÍ ŽÁDNÁ CVC MAPA LEDOVÉ BUDOUCNOSTI!!! Je tu pouze mapa "VŠECHNY DOBY" Což je něco úplně jiného. Takže, na jakou CVC mapu si vlastně stěžuješ?! :rolleyes:
 

Fotřík 1.

Komentátor
Vadi mi, jak jsou zakerne zmenene vlastnosti jednotek v expedici a jak se samotna expedice uz na 2. levelu ztizila. Tam, kde jsem drive ztratil v ledovce max. 1 jednotku v bitve, nejsem ted vubec schopny se stejnou utocnou sestavou vyhrat. To mi prijde skarede az podle.
 

sams999

Turista
Tak teda pěkně děkuji. Celá herní strategie díky přehodnocení bojových jednotek vpryč. V průběhu expedice najednou zcela nehratelné úrovně (min. do doby výzkumu nových zbraní - ano, mohu si v krčmě koupit 4 pokus a vyjednávat), zimní event vs. úkoly typu prozkoumej provincii, získej oblast atd. - výhoda plynoucí z dokončení výzkumu vpryč, skvělé načasování.
Dovedete si představit, že někdo třeba pro úspěch ve hře obětoval ve prospěch nějaké strategie drahé zdroje a nyní je tato investice zcela znehodnocena?
Jo a zajímal by mě mechanismus vypuštění "prvního" plánku nové VB do hry. Jak lze dosáhnout 10 min po spuštění L4 mít novou VB na 4 úrovni, jak získali první plánek? Vyhráli plánek v expedici nebo pomocí motivace? Předpokládám, že po získání prvního plánku už zařídili zbytek DIA a level budovy ostatní hráči...
 

Fotřík 1.

Komentátor
Ano, podraz na ty s dokoncenym vyzkumem uprostred mesic trvajiciho vanocniho eventu je take moc hezky darek k Vanocum, za ktery dekuji a ve stejnem duchu preji autorum tohoto genialniho napadu nejmene tak uzasne darky pod stromecek.
 

peepee77

Veterán
Pokud se otevřela další část mapy je problém prokoumat provincii místo automaticky splněnýho úkolu? V čem je podraz? Necháu...
 

DeletedUser12151

Host
hlavne se stejne ukol splni i kdyz mas na mape co zkoumat, podle zkusenosti z predchozich eventu,na bete vanocni event bezel jeste pred spustenim 4 casti ledovky a dalsi vec je ta,ze peepee77 ma pravdu, neni prece nic jednodusiho nez prozkoumat, dobyt a vyjednat, jako vzdy toho moc neni,jen navaznost tech ukolu ohleldne provinci je pravzlastni,melo by byt prvni prozkoumat,pak neco dobyt a vyjednat a pak ziskat..ale si to bude zamer..
 

DeletedUser4810

Host
prosím vývojáře za všechny hráče:
udělejte prosím něco ve třetí části expedice, aby byla bojovatelná, tedy dobojovatelná pro všechny a ne jen o vyjednávání za diamanty, protože ani s pokusem navíc z krčmy je vyjednávání bez dia na nic !! a nebo přidat hráčů dva sektory jednotek do útoku, jako má obrana, jinak nemá většina hráčů v bojích ve třetí části expedice naprosto šanci !!!

ani s novými jednotkami nemám šanci a jak jsem několikrát psal, to mám útočný bonus 107/93% a ani s bonuse +30% do útoku z krčmy se to nedá dokončit, bonusy ve třetí části jsou dle mě zbytečné vysoké = jednotky s bonusem obrany 105% v poslední části jsou prostě neporazitelné !!

Hru hraji snad od jejího vzniku a přes všechny neduhy, spory a problémy jí nechci opustit jen proto, že jsem dost peněz nacpal do diamantu, expedice je super zpestření, ale ta třetí část, která je pro většinu nedostupná mě mrzí a je to škoda :)

P.S. začal jsem pro zpestření hrát na větě A a tam se svými jednotkami dám první 4 boje a to je vše, to má bý pro začínající hráče motivace ?! = to asi ne ?!

Zkuste s tím prosím tedy něco udělat, děkuji za všechny ostřílené, ale hlavně ty začínající hráče !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru