Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Ne, jen je to normálně uvažující dospělý jedinec druhu homo sapiens. :) (teda možná... :p)
Uvědom si, že
1) je to hra
2) provozuje jí innogames a co si myslí hráči je innogames u p...rotlaku
3) Kdo se neumí změnám přizpůsobit (nic jiného dělat nemůžeme) jde obvykle plakat sem na fórum. (což ničemu nepomůže, ani vašim ubrečeným očím)
4) Ti co jsou na fóru aktivnější, vyznají se ve hře a snaží se odpovídat na dotazy, poradit atd... i když nejsou admini to po vás většinou čtou a jediná dobrá rada je "tak to nehrajte, když vás to nebaví"
5) A pak je tu skupina hráčů (nebudu jmenovat, na předešlé stránce vidím ta 2-3 takové) kteří se chodí na fórum jenom pohádat. Pak to většinou neodnesou "zaměstnanci" inna, starající se o chod fóra, ale právě takoví aktivní hráči jako WinJet.

Tím nechci říct že s ním souhlasím či nesouhlasím, jen že mu přeju pevné nervy. :) Já už jsem tyhle "debaty" téměř vzdal...;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1909

Host
Touto aktualizací se mě hra pěkně zprotivila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jste to trochu přehnali s tou armádou to co jsem dával bez problémů teď nedám ani omylem a to nejsem začátečník.takže za mě velký palec dolů
 

DeletedUser12151

Host
edit, pro lorda:bylo mi to upraveno,jako spatne zalozena citace,ale bylo to az pod dalsim prispevkem,tak nechapu proc? :D
ahoj,nemuzes se divit,ze po takove zmene jsou hraci demotivovani a frustrovani,byli schopny dohravat expedice do konce a ted jim to nejde,ja se prizpusobil a expedici dojel do konce, trochu jsem si u toho musel zapremyslet,ale slo to,hodne pomohl kriticky utok a to,ze mam off bonus vyssi nez bezne nekdo ma,ale to stalo spoustu bodu a zase mam "zanedbane" jine VB.. na koho jineho nez inno to muzes svadet? nikdo jiny za to nemuze a jestli jim to je zadele tak jsou jen sami proti sobe, to,ze to odnese nekdo jiny,ktery za celou sitauci nemuze je vec jina,v tom mas rozhodne pravdu,ze nema cenu se do nikoho navazet, max jen do inno games,kterym je to stejne jedno :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
zdarec,pánové,může mi někdo říct jestli je WinJet admin nebo kdo??..
ty jeho neustálé výpady hloupoučké výroky..hmm nebo,že by to byl "vývojář"?
a ještě jedna věc-někdo tady psal,že vyjednávání bez problémů..takže všichni ostatní,kteří potřebují další hromadu pokusů jsou hlupáci???

Kdybych byl admin, mám pod jménem takový roztomilý bílý proužek. Kdybych byl vývojář, tak sem ani nechodím. Hloupoučké výroky? Ok, díky za životní moudro. Příště, až budeš chtít něco napsat, zeptej se rodičů, jestli to není nesmysl, mohli by ti pomoci.

Co se týče druhého (asi?) dotazu. Vyjednávání rozhodně není bez problémů, na 3 pokusy je to v mnoha případech o štěstí. Ale dá se nyní dokoupit bez použití dia další pokus, což už z vyjednávání dělá hodně snadnou záležitost.
 

Svatej

Legenda
Petr 1st. Netušim proč ti to předělali... viděl bych to na to že mod přehlédl předchozí příspěvek. ;)
Jinak k obsahu... jo, máš pravdu. Na druhou stranu, já jsem prakticky v Budoucnu a "zanedbané" mám úplně všechny VB, akorát arc je na přijatelné úrovni. Znamená to že si tu stěžuju na rebalanc dosud nejdůležitější jednotky v B? ne, protože vím že je to zbytečné a jen bych se víc naštval. Naopak, snažím se s tím něco uělat ve hře.;)
Naopak, jdu v podstatě sám proti sobě, když říkám že s tím rebalancem railgunu souhlasím. Jednalo se o až příliš silnou jednotku dle mě.
 

DeletedUser12151

Host
ja vyjendavam vetsinou na 3 pokusy,tech par surek co stoji a
Petr 1st. Netušim proč ti to předělali... viděl bych to na to že mod přehlédl předchozí příspěvek. ;)
Jinak k obsahu... jo, máš pravdu. Na druhou stranu, já jsem prakticky v Budoucnu a "zanedbané" mám úplně všechny VB, akorát arc je na přijatelné úrovni. Znamená to že si tu stěžuju na rebalanc dosud nejdůležitější jednotky v B? ne, protože vím že je to zbytečné a jen bych se víc naštval. Naopak, snažím se s tím něco uělat ve hře.;)
Naopak, jdu v podstatě sám proti sobě, když říkám že s tím rebalancem railgunu souhlasím. Jednalo se o až příliš silnou jednotku dle mě.

ja jsem na E take v B,ale tam si nestezuji vubec, on byl RG jednotka spis do LB,bohuzel B mela byt posledni doba tak udelali poradnou silnou jednotku na zaver a mame tu LB, a najednou bude OB :D
jinak v B je to v pohode, protoze strili RG od kolo tak si v pohode vemu vznasedlo a nebo sampiona a nemam problem, neco jineho je to v LB..tam je to citelne znat a poskodilo to vic casti hry nez podle me nekdo v inno nedomyslel..
 

DeletedUser8165

Host
Dnes jsem dojel 3. level expedice bez zavahani a ani jsem nemusel vyjednavat. Je to o malicko tezsi, nez drive, protoze drive se dal 3. level jet na automat (krom 1-2 boju). Ted jsem musel jet sice na manual, ale prosel jsem jako nuz maslem. Bojoval jsem prevazne s pevnosti, obcas jsem pridal nejake plazmy. Jedno kolo jsem vyhral i s dronama. Neda se doporucit jednoznacna sestava se kterou se to projde vsechno, ale je potreba se u toho zamyslet a pak to jde v pohode. Fakt nechapu proc to tu tolik lidi breci, ze je to nehratelne. Jeste pro doplneni. utocny bonus mam 114% a obrany 93%
 

DeletedUser12151

Host
Raty je to jednoduche,sice porad budou hraci co tu CE dodelaji,ale pred tim vetsine hracu inno umoznilo dobojovat taky a ted jim to nejde,at kvuli tomu,ze proste nechapou system bonusu jednotek a nebo proste nechteji ,predne tu jde o hrace,kteri se chteji bavit, momentalne je hra nebavi a bali to,prestavaji hrat a nechodi do hry, skodi to akorat cechum, skodi to CV kde uz nidko nechce bojovat,pokud je to tohle zamer tak se ta aktualizace povedla..
ja jsem z tech co CE dojeli do konce..nelibi se mi jako vedeni nekolika cechu,kde vidim jak tam zmena negativne ovlivnila jine aspekty hry.
 

DeletedUser12887

Host
Tak já to taky dojel do konce, ale fakt je ten, že teda spočítejme hráče, kteří to jsou schopni uhrát vojskem až do konce, myslím, že tolik jich zase nebude, stojí to i celkem dost času a už vidím třeba hráčku nebo i hráče, ať se nikoho nedotknu, který dosud netušil, že existuje nějaký terén a bonusy, že to zvládne. Jinak ta změna je dost citelná. Nejsem zastáncem mydlit všechno na automat, ale tohle vážně spoustu hráčů či hráček odradí, nebudou radši teda se zúčastňovat a pak je celkem celá expedice zbytečná a to se bavíme většinou relativně zkušení nebo pokročilí.
Kromě toho na jisté obrany v různých úrovních teda se používají jednotky, které vyžadují využití terénu a ten třeba na mobilních aplikacích viditelný či rozeznatelný není, pak celkově původní myšlenka zapojit do cechovního dění i hráče, kteří nemají možnost hry na PC postrádá celkem logiku. Tohle hlavně ohledně CE, CvC na mobilech či tabletech vůbec nefungují.
 

Gorwor

Dopisovatel
On je hlavně problém, že to všechno musí člověk kombinovat, aby CE dohrál - jak bonusy terénu, tak bonusy jednotek, tuláky a ještě minimálně všechny 3 útočné na 10 levelech, nejlépe ještě o něco výš. K tomu dostatečnou zásobu tuláků, protože se tam umírá (a to dost) i s těmi bonusy. Koneckonců v posledních několika bojích se útočí na dvě vlny po osmi a bonusem tuším 105% do obojího, takže je to opravdu těžké i s tuláky - a ne že ne.

Ale jak říkám, dobře, pokud bylo cíle tu expedici udělat takhle těžkou, tak na to mělo být torchu víc upozorněno. Nic víc, nic méně.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,prisel uz nekdo z vas na co je dobry behemont? jako tezka jednotka je moc tezka/pomala/, i kdyz je ukryta na kopcich tak ho plazma dostane na 2 rany, to pevnost az 4 pochopitelne kdyz ma reakcni pancir po 3,ale nenasel jsem pro nej jeste vyuziti, treba mi neco unika,ale pride mi,ze je k nicemu?
 

zelvanator

Psavec
opakuji, co mohu dělat já špatně, kdy ani na 8 pokusů dle systému netrefí správnou kombinaci ?? = zadám zboží a systém určuje co je správně, já jinou možnost nemám, ale to už nemá cenu řešit - viz předchozí příspěvek o vyjednávání

je škoda, že se to častěji hráči demotivuj a ne naopak !!

Zkoušel jsem vyjednávat, když byly na 4 pokus víc jak 2 možnosti tak jsem vyjednával od znova. Těch 10 dia na pár sektorů za týden klidně utratím, když z expedice dostanu celkem stejně víc.

Pokud to nedáš ani na 8 pokusů, tak jsi, nezlob se na mě, blbec. Když máš 8 komodit na 5 lidí, to bys musel každý kolo strkat jen tu jednu komoditu všem, jinak nechápu, jak se ti povedlo :D
 

DeletedUser12151

Host
ja si zaplatil na A 4 pokus ve vyjednavani a jednal boje 45-46-47,protoze jeste nemam dost armady,hlavne plazma guny, no a vyjednal jsem to pokazde na 3 pokusy :D tak nevim,me to pride docela jednoduche, nekdy se nepovede,ale to pak vzdam a jdu od zacatku
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Dnes jsem dojel 3. level expedice bez zavahani a ani jsem nemusel vyjednavat. Je to o malicko tezsi, nez drive, protoze drive se dal 3. level jet na automat (krom 1-2 boju). Ted jsem musel jet sice na manual, ale prosel jsem jako nuz maslem. Bojoval jsem prevazne s pevnosti, obcas jsem pridal nejake plazmy. Jedno kolo jsem vyhral i s dronama. Neda se doporucit jednoznacna sestava se kterou se to projde vsechno, ale je potreba se u toho zamyslet a pak to jde v pohode. Fakt nechapu proc to tu tolik lidi breci, ze je to nehratelne. Jeste pro doplneni. utocny bonus mam 114% a obrany 93%
Tyhle lidi co napíšou, že expedici projdou jako nůž máslem a nebo jak sem tu taky někde četl, sbírají ze studánek každý den diamanty jsou buď pohádkáři,nebo chtějí být za každou cenu zajímaví a nebo ještě víc naštvat už tak naštvané hráče. Expedice samozřejmě dohrát jde,ale je to o dost obtížnější. Osvědčilo se mi kombinovat jednotky z budoucnosti a ledovky. Jelikož trpělivost není moje silná stránka bušil jsem do toho často na automat a hledal vhodnou kombinaci jednotek. Jak to dělají lidi co nemají Alcatraz na vyšším levelu opravdu netuším.
 

DeletedUser8165

Host
Tyhle lidi co napíšou, že expedici projdou jako nůž máslem a nebo jak sem tu taky někde četl, sbírají ze studánek každý den diamanty jsou buď pohádkáři,nebo chtějí být za každou cenu zajímaví a nebo ještě víc naštvat už tak naštvané hráče. Expedice samozřejmě dohrát jde,ale je to o dost obtížnější. Osvědčilo se mi kombinovat jednotky z budoucnosti a ledovky. Jelikož trpělivost není moje silná stránka bušil jsem do toho často na automat a hledal vhodnou kombinaci jednotek. Jak to dělají lidi co nemají Alcatraz na vyšším levelu opravdu netuším.

No pokud nejsi trpelivej a busis to na automat, tak si nestezuj, ze je to tezke. Pokud se u toho clovek zamysli a ma uz vyzkoumane vsechny jednotky a bonusy jake by mel na konci vyzkumu mit, vcetne Alcatrazu, tak to tezke neni. V nizsich dobach potom samozrejme zalezi na Alcatrazu a bonusech, ale o tom jsem nemluvil. Porovnavam jen expedici ted a predtim v dobe Ledove. Predtim jsem mel jednu sestavu a krom 1 boje jsem to cele mohl projet na automat az do konce. Ted je to tezsi jen v tom protoze 3. level clovek musi jet na manual a myslet u toho lepe nez ta hloupa AI z automatu. Pokud s tim ma nekdo fatalni problem a ma Alcatraz, utocny bonus na vice nez 90% a je na konci vyzkumu, tak neco dela spatne.
 

DeletedUser12151

Host
raty jako maslem bych netvrdil, mel jsem nove jednotky uz prvni den co spustili vyzkum a zacal testovat co a jak dokoncit, automat jsem v CE pouzival i pred tim na lehke boje,da se rict,ze jsem na automat/poloautomat/ dojel az na 44 boj a to bez vetsich ztrat(taky ne vzdy),ted jsem se nekolikrat zarazil a musim rict,ze najit vhodnou kombinaci s tou LB vybavou je tezke, proc bych si na to nemohl stezovat.
Technologicky bych predpokladal oproti B nejaky posun,ale svete div porad jsou v hodne pripadech lepsi jednotky B,kdo tohle nevidi je ignorant, z toho logicky vyplyva,ze jednotky LB stoji za velky hnedy :D
off bonus 134/101 % neni zrovna malo a mam problem to dokoncit a neboj se system bonusu a jake jednotky proti ktere chapu velmi dobre.
Napriklad plazma gan ma bonus proti strelecke a tezke, v obou pripadech te tezka i strelecka sejmou na 2 rany, delo sice streleckou taky,ale tezkou na 4..hmm to je ale bonus proti tekze co? To je uplne bonus k nicemu, a proti tomu jezdce,ktery mam mit bonus proti artilerii sejme plazma na 2 rany,tak mi z toho vyplyva,ze nekde se stala chyba
Pocitam,ze nekde mezi klavesnici a zidli
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
No pokud nejsi trpelivej a busis to na automat, tak si nestezuj, ze je to tezke. Pokud se u toho clovek zamysli a ma uz vyzkoumane vsechny jednotky a bonusy jake by mel na konci vyzkumu mit, vcetne Alcatrazu, tak to tezke neni. V nizsich dobach potom samozrejme zalezi na Alcatrazu a bonusech, ale o tom jsem nemluvil. Porovnavam jen expedici ted a predtim v dobe Ledove. Predtim jsem mel jednu sestavu a krom 1 boje jsem to cele mohl projet na automat az do konce. Ted je to tezsi jen v tom protoze 3. level clovek musi jet na manual a myslet u toho lepe nez ta hloupa AI z automatu. Pokud s tim ma nekdo fatalni problem a ma Alcatraz, utocny bonus na vice nez 90% a je na konci vyzkumu, tak neco dela spatne.
To jsi asi špatně pochopil. Já si na nic nestěžuji, jen sem se pozastavil nad tím tvým nožem co projíždí máslem a k tomu přidal své poznatky. O přemýšlejících lidech tu každý píše jak na běžícím pásu. To snad ví každé malé dítě, že strategie je hra u které musíš přemýšlet.
 

DeletedUser8165

Host
Jako nuz maslem to projede za predpokladu, ze zvolite spravnou sestavu armady a skombinujete to s chytrosti. Napriklad posledni boj ve 3. urovni jsem dal temer bez skrabnuti. Jen jednou mi skrabnuli plazmu. A sel jsem na to se 4 plazmama, 2 pevnostma a 2 tulakama. V predchozich bojich jsem ale ztraty mel, ale nikdy ne abych to nedal nejak s odrenyma usima. Vzdycky se to dalo nejak nakombinovat aby ztraty byly minimalni. Proto jsem pouzil prirovnani s tim maslem. Kdybych kazdy boj dal s odrenyma usima na nekolikaty pokus, tak si taky budu stezovat, ze to vyvojari prestrelili. Ted je potreba jen vic kombinovat a lepe u toho myslet. Ale tak by to prece melo byt kdyz se tu bavime o 3. kole CE. Prece nechcete vsechno davat se zavrenyma ocima na automat? Kde by byla nejaka vyzva?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru