Diskuze ke Chrámu relikvií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

cechovní expedice čeká velká novinka, která určitě potěší každého! Kromě toho, že pomáhají vašemu cechu, budou od nynějška pomáhat také vám, samotným hráčům.
Představujeme vám novou velkolepou budovu Chrám relikvií, která je vázána právě na Cechovní expedice.

Nebudeme vás déle zdržovat, přečtěte si vše potřebné tady a v případě, že budete mít jakékoliv dotazy, připomínky nebo jen názory, napište nám! Budeme se těšit.
 

DeletedUser12887

Host
To bude asi podobný..jako co lze získat za jednotlivá pole v expedicich..ještě asi trochu vylepšené o to..že pujdou získat lepší ceny..aspoň jsem to tak pochopil.
Náklady na tu stavbu jsou podobné jako u observatoře..proč to nepostavit..
To by bylo asi jako nestavet Frontenac..aspoň teda můj názor..expedice jedu aktivně..tak snad se mi podaří získat něco unikátního ☺
 

Svatej

Legenda
Mno já to určitě postavim, ale než začnete hlásat "super, užitečná budova!"
tak tady dám jakou %šanci dává na jednotlivé relikvie na 1-10 lvl
ArLE.png
 

DeletedUser3139

Host
Pokud jsme na konci výzkumu, tak určitě postavit. Asi ani ne tak pro zisk, ale pro tu zábavnost stavby. Výstavba je trochu jiná než u ostatních VS. Takže asi bez diskuze postavit. A pokud se objeví občas dobrá odměna, jen příjemný bonus! Tak sem s ní!
A pokud by se někdo, kdo testuje na betě, drobet podrobně rozepsal co tenhle barák dává, má u mně pochvalu!
Tak než jsem tohle namastil, moje přání se stalo skutečností! Super! Jen kdyby se někdo ještě obětoval a hodil do češtiny ty anglické popisky, to by bylo fajn!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Jasný super budova to třeba nebude..ale pro oživení fajn..pro někoho..kdo ještě žádnou budovu nemá a jsou možnosti získat něco k čemu se da dostat jen v eventech to taky nemusí být zanedbatelné. Ono celkově většinou tu diskutují zkušení harcovnici..kteří už vše mají..ale hru hrajou i hráči co jsou na začátku a mají radost i z malickosti.
 

DeletedUser13384

Host
Tak ja rad par odmen vypisu i bez pochvaly :).
5x jednotka aktualni doby
10x tulak
25 zbozi
200 zbozi
strazni ohen
oaza
svatyne znalosti
premiova dekorace
25fb (primo nahoru do baru)
100fb (primo nahoru do baru)
bazar
2x nakres
urcite jich tam bude vic, vzdy zalezi na rarite relicu.
 

DeletedUser2059

Host
Asi tím myslel, že se jedná o budovu, která je zvláštní svými vlastnostmi i výstavbou, protože by měla údajně stát suroviny z doby železné. Zároveň nemůžete na tuto budovu získávat nákresy z motivací kolegů v liště. To je zatím betafakt.
 

DeletedUser2059

Host
Tak stavět velkolepou budovu, to je vždycky zábava :)
I když občas i neštěstí, když třeba postavíš Voyager V1 za diamanty v naději, že protože ji máš první na světě, tak ti ji všichni hned postaví na lvl 10. Ale pak přijde hořká pravda a šoupnutí do rohu.
 

Zelda

Člen
Nejsem si jist, že zrovna Voyager V1 je VB, po které by toužil každý hráč na serveru :) Určitě víc lidí by se vrhlo po Dynamické věži.
Spíš by mě zajímalo, proč se nová VB přidává v půlce (no dobrá, ve třetině) průběhu expedice, když předpokládám, že na server se spolu s eventem Marie Stuartovny nahrál už při pondělním update...
 

Svatej

Legenda
Nicmene polovina otazky zustava.Co je na te vystavbe zabavneho :) ?
Třeba je autor toho výroku stejnej šílenec jako já. :D
Mě je jedno co která VB dává, čert vem efektivitu výnosu! Hlavně že nejde rabovat. :p Navíc jsou pěkné... :) To je důvod proč je na hlavním světě mám všechny. :D
Jo a ještě to, že když mám všechny, tak to dost hráčů (hlavně sousedů) naštve, bo oni se těžko zmůžou na 5-6 :D:D
 

DeletedUser2059

Host
Znám několik lidí, co mají jako cíl této hry výstavbu velkolepých budov. Ti mají šťastný život, nevadí jim, že postavili relativně nefektivní budovu. Ostatním musí být prostě líto místa, bodů, surovin... co do toho investovali. Ještě třetí typ, ten se nepakuje a pokud se mu VB znelíbì, tak ji prostě prodá z města. Čtvrtý typ tohoto činu pak lituje a žádá návrat budovy do města, ale těch je už jen minimum :)
Takže Lorde, ty musíš mít šťastný život!
 

DeletedUser5384

Host
Zároveň nemůžete na tuto budovu získávat nákresy z motivací kolegů v liště. To je zatím betafakt.

?? No,pokud Honecker nevstal z mrtvých,nezbývá mi než věřit,že se soudruzi v INNO zbláznili z horka :D

No,ok,pojďme dál:) člověk si tu pár minut odběhne makat a tady je spoušť :) Původně jsem chtěl reagovat na chipatora - #7- 25fb (primo nahoru do baru) 100fb (primo nahoru do baru) - Za prvé velký bezvýznamný dík- bezvýznamný proto,že si za něj nic nepořídíš,ale máš ho :) Za druhé_ doprčic proč nahoru do baru? Je mi jasné,že nahoře je občas vhodný,když se třeba peru s někým o umístění ve VB, ale ten čas se vážně nemusí a asi ani nebude shodovat s výhrou.... Proč raděj nevytvořili extra large pack a XXl pack, který by šel rovnou do špajzu? přijde mi to stejný,jako vyhrát ve Sportce 2 mega s podmínkou,že výhra bude ve dvoukorunách a musím jí odnést sám a najednou :D No dost veselých příběhů, nerad bych četl nějaké výtky :DZávěr je jediný,a je shodný s předchozím: soudruzi v INNO se zbláznili z horka :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Může tu někdo potvrdit nebo vyvrátit, jestli se ty plány už dají získávat teď po spuštění eventu nebo to bude spuštěné v nějaký jiný čas?
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj, teď jsem jel v expedici přes stanoviště, kde se ten nákres dal získat, tak by to snad mělo už fungovat :)
Bohužel při mém štěstí jsem ho nedostal, tak snad příště :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Plánky na Chrám lze získat normálně z truhly v expedici... ten chrám ti potom dává šanci během expedic najít nějakou relikvii, což je vlastně odměna navíc :)

Získala sem už jednu stříbrnou (obvyklou) relikvii na E, která dala 5 lancerů a na C stříbrná dala prémiovou dekoraci a zlatá (neobvyklá) 2600 medailí :) To vše zatím jen v prvním levlu expedice takže spokojenost... zatím :-D

Jinak kdo by chtěl na C nebo E na ni plánky, tak mi může poslat pozvánku (nebo napsat a pošlu já) ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru