Diskuze ke křeslu pro hosta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

zde je prostor k debatování o všem, co se týká Křesla pro hosta.
Jak se vám tento projekt líbí?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
Ano, pravdou je, že se vedly dlouhé diskuze o tom, zda osobní fotku ano, či ne. Nakonec však bylo rozhodnuto, že ne. Přece jen internet není zrovna soukromé místo a myslím, že by hráči i členové týmu byli neradi, kdyby se někde objevila jejich fotka, která by je jakkoliv ponižovala či zesměšňovala.
 

Arthoris

Odborník
No, ten tým máš celý anonymní. Nevíš stejně o nikom nic, kdo je ta osoba co s tebou jedná atd.... A dávat tu fotky, to je už moc osobní a zásah do soukromí, protože tohle nemají práci ale dělají to jen tak (třeba pro radost), takže to záleží na nich jestli jsou ochotní nějaký portrét zveřejnit a někdo právě chce být anonymní. Ale právě tady kdo chce se může zeptat alespoň zda ta osoba studie nebo co dělá atd.... a trochu se poodkryje :)
 

DeletedUser11317

Host
Jen chci upozornit, že koncept Křesla pro hosta nevznikl proto, aby vám poskytl informace o členech týmu :) To, že první rozhovor, potažmo i druhý, bude se členy, je čistě proto, že je třeba, aby si hráči všimli, že něco takového vůbec na fóru je. Jinak to vzniklo za účelem, abychom se všichni lépe poznali. Takže je dost možné, že v nejbližších dnech oslovím někoho z vás - hráčů. A samozřejmě je také pravděpodobné, že se tady objeví rozhovor i s někým, kdo tomu "šéfuje" v Německu :)
 

DeletedUser11317

Host
Jak už jsem psala - vzniklo to za účelem, abychom se lépe poznali a něco se dozvěděli. Chápu, že ne všem se všechno líbí, proto toleruji, že někomu křeslo přijde bezpředmětné. Ale mně přijde zase bezpředmětné tahat do hry, která má být zábavou a relaxem, komentáře o facebookové době. S facebookem úřaduje každý uživatel podle svého uvážení, pokud se chce ukazovat, tak je to čistě jeho věc, ale pokud mi nechce hráč poskytnout fotku, nemohu ho přemlouvat a jen kvůli tomu nedělat rozhovor. A nemyslím si, že je to o tom, že nick KaseO chodí na houby - tento hráč má jméno, které bylo v rozhovoru uvedeno, prozradil pár zajímavostí o fungování v herní podpoře a už tedy i ty zmiňované houby, na které chodí rád ve volném čase :) Nicméně doufám, že budeš souhlasit s tím, abychom udělali příští rozhovor s tebou a že i rád poskytneš fotku :)
 

Kayro

Znalec
Máš Pravdu :) Jen jsem myslel ze fotka by ten rozhovor scivilnila to je vse.Rozhodne sem nechtel nikoho do niceho nutit jen mi prijde komicke lpeni na anonymite pokud mam nekde verejne pristupnou stranku dohledatelnou behem par vterin.
 

DeletedUser2451

Host
já si myslím že to může být užitečné ale hlavně se nesmí furt střídat lidi ve funkcích a co vím tak Kase ji dělá na tuhle hru dostatečně dlouho
 

DeletedUser

Host
Velmi dobrý nápad. Viděl jsem už mnoho forem na jiných fórech. Tato vypadám že může sloužit jako ucelený přehled o daném člověku bez nutnosti brouzdat, což má své pozitiva. Na druhou stranu zase chybí možnost rozvést některé otázky na základě odpovědi tázaného, byť je vytvořena i diskuze.

Je krásné sledovat, že se forum sune kupředu a snad se v tom i nadále bude pokračovat.
Důležité bude především vydržet v nastoleném tempu a držet linii. Pevně věřím, že se vám to povede.
 

DeletedUser7347

Host
JiPi napsal zde
Ale měl bych návrh. Když už se vytvořilo téma ,,křeslo pro hosta" , tak co takhle pozvat někoho z INNO, kdo vede tu partu, co hru tvoří. Pak mu pěkně na stříbře naservírovat dotazy ke kvalitě práce jeho kolektivu. Jsem přesvědčen, že by po ,,křesle" dal dobrovolně výpověď a připojil se k bezdomovcům v Hamburku.

jé JiPi s tím křeslem to napiš do nápadů :cool: takový grilovaný INNO šéf ve vlastní štávě a umlácený vlastníma aktualizacema ;) sem s tím :D

EDIT Henzis: Přesunuto do správné sekce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Jo HENZIS, to máš pravdu, ale má to několik háčků. Aby si tomu dotyčnému položil dotazy musíš ovládat dobře angličtinu, a stejnak ty dotazy byly přebírány tzn. když si položil dotaz, tak to záleželo jen na nich zda-li ho pošlou dál nebo ne, takže by ses tam stejně nic nedozvěděl a byl tam vymezen malý čas na to, že se tam mohli ptát všichni(globálně), takže pravděpodobnost, že tvůj dotaz bude zodpovězen byl malinký.
 

Arthoris

Odborník
No tam logicky anglicky ale kdo třeba angličtinou moc nevládne, tak asi se na nic zeptat nemůže ne? A pokud, jak již psal Jipi, by ten host byl zde, což asi není reálné, tak by se tu napsaly otázky a ty nebo kdo se o to stará by to přeložil do angličtiny.
 

DeletedUser7347

Host
Nevím jak se jmenují ale asi ne nejhlavnějšího jelikož ten neví nic a to platí všude (jen naučené fráze které mu připraví sekretářka) ale někoho povolaného který neřekne 1000 slov bez významu ale odpoví rozumně na dotazy proč se při aktualizacích děje to co se děje když na betě to funguje.
 

Arthoris

Odborník
No mě napadl herní designér Peer, ten co vystupuje v těch videích, ten by snad něco věděl. Ale jak píše qpaly, chtělo by to někoho, kdo je za to zodpovědný, kdo dává zelenou těch jejím zpackaným aktualizacím, někdo kdo tomu šéfuje. Nevím, jestli je to někdo z těhletěch Anwar Dalati,Daniel Mann,Eike Klindworth. Prostě nějaký vedoucí toho všeho, kdo odpovídá za finální podobu hry musí být.

PeerPeriscope2.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Už ve středu, 9. 9. 2015, se můžete těšit na další rozhovor! Tentokrát s hráčem JiPi53 :)
Jak se vám zatím líbí námět tohoto Křesla? Chtěli byste něco změnit?

Co se týče rozhovoru s někým z vývojového týmu, zatím je to bohužel daleko. Křeslo je v plenkách, máme za sebou teprve tři rozhovory... Nicméně můžu slíbit, že na tom pomalu začnu pracovat a věřím, že se toho jednou dočkáme! :)
 
Nahoru