Diskuze ke Karnevalu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
No právě to si říkám od chvíle co jsem dostal do inventáře památník a od ty doby je tam asi 30 stránek

Když vezmu třeba sochu masky z letošního eventu, jednu jsem získal v době železné pak další a další tak za několik let bude masek tolik že inventář bude obsáhlý tak, že se tam nenajde nic a to nepočítám to ostatní.
Co se vylepšení týče střílím od boku vylepšení ohně, studánky, 5ti ks z tyhle sady, několik dalších, hřbitov, sakura, loď, Tholos, památník vítězů, kostelík, kanál a ještě se možná něco někde najde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Zdá se mi to, nebo se první pondělí po ukončení karnevalu opět nevyměnilo sousedství? Buď mám prakticky totožné sousedy, nebo se mění vždy nějaký sudý/lichý týden zřejmě, ale měl jsem zato, že se vymění hned po eventu.
 

DeletedUser14341

Host
Ahoj, Nezměnily se. Mám stále ty samé. Taky tomu jaksi nerozumím. :)
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Změna sousedství je v plánu na příští týden. Během události se neměnila. Změny jsou rozplánované dopředu.
 

DeletedUser12887

Host
nemáte někdo prosím vás to schéma jak postavit ten set ?
mám to rozházené někde po inventáři a neměl jsem ještě čas to sestavit dohromady, díky moc

jinak pořád mě matou ty zelený šipky, jako vylepšení, předtím jsou ještě výběrové sady a až někde na závěr jsou ty budovy z téhle sady, takže o vylepšení inventáře stále mám dost velké pochybnosti, nic ve zlém, tenhle set složit dohromady s veškerým vylepším, je nadlidský úkol, obzlášť, když se třeba ještě musí chodit do práce a toho času na to hrabat někde v inventáři, co jsem kdy kde vyhrál, tolik není
 

Dědeq

Znalec
jinak pořád mě matou ty zelený šipky, jako vylepšení, předtím jsou ještě výběrové sady a až někde na závěr jsou ty budovy z téhle sady
No já myslím, že zrovna ty si s tím nějak poradíš. Ale jen pro jistotu tedy zmíním, že by někdo mohl udělat drobnou chybu s možnými fatálními následky, že by nejdřív použil univerzální výběrovou sadu k účelu, ke kterému může posloužit jiná konkrétní část sady, kterou vlastní.

Takže myslím nejdelší možný správný postup je 1) postavit nejdříve všechny zamýšlené dostupné stavby setu, 2) použít všechna možná vylepšení, teprve potom 3) použít potřebné výběrové sady na postavení chybějících budov setu, 4) použít další potřebná dostupná vylepšení, 5) použít zbylé potřebné výběrové sady.

Tím se předejde snadno vzniklé chybě z nepozornosti, že někdo si vyplácá výběrovou sadu na něco, na co má v inventáři konkrétní věc, načež mu na konci bude chybět univerzální sada k nahrazení něčeho, co už v inventáři nemá.
 

DeletedUser3903

Host
nemáte někdo prosím vás to schéma jak postavit ten set ?

Varianta pokud máš sety 2.

sada.jpg
 

DeletedUser16115

Host
Varianta číslo 3: dva vojenské sety (tedy v každém setu 2x hodiny) spojené náměstím = maximální vojenský bonus a nějaké fp k tomu.
 

DeletedUser16115

Host
Čoveče ani ne, jen je potřeba mít potřebný počet hodin :)
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    81,8 KB · Zobrazení: 23
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru