Diskuze ke Karnevalu 2019

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem KaseO, 14. úno 2019.

 1. Yangus

  Yangus Psavec

  Registrace:
  5. říj 2016
  Pro mě bylo nejtesin dát do kupy Třešňový set kdy jsem ho doplnil az dalsi rok a druhý z denichd ukolu
   
 2. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Dennisi,to,cos napsal podepisuju odzhora až dolů:) Tu citaci jsem zvolil jen proto,že jsem to nechtěl citovat celý. Hraju dva světy,byť už jen odpočinkově, na sec mám 10z10 a jsem ve zlatý, na prim 9z10 ve stříbrný,ale s polštářem florinů k dobru.
  Nepopírám,že tahle hra je gambl, ale je to jen časově krátká nepovinná mezihra. Je na každém,jak se k tomu postaví. Hrát to jde a vyhrát v ní taky.Není to jen o štěstí,je to i o tom,jak se k tomu každý postaví, I hazardovat se dá s rozmyslem.
   
  SedaVrana a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 3. King Estet I

  King Estet I Komentátor

  Registrace:
  25. kvě 2018
  Já postavím dva sety a pár kousků udělám na 2 lvl.ale určitě ne celé...ale to mi nevadí...pořád je sada na 1 lvl než terasovka.
   
 4. Yangus

  Yangus Psavec

  Registrace:
  5. říj 2016
  Tak jo. Dokončím dnešní úkol, otevru 1 truhlu a mám rozšíření. Uz snad ani nemusím pokračovat ale stejne mi to nedá. Od začátku jsem do toho šel s tím že chci jednu sadu a případně nejaké to navýšení, což dopadne a pokud zustanu ve stříbrné lize nebude na 2lvl jen 1 budova. Ale je ještě dost času abych získal i tu poslední.
  I když na začátku to vypadalo že nedostanu nic.
   
 5. MikaRybanenn

  MikaRybanenn Dopisovatel

  Registrace:
  12. pro 2012
  Klidně si rejpni ;). Ale prosím nezaměňovat datum registrace na foru 2012 za dobu nepřetržitého hraní. Tehdy jsem se hrou skončil tak po roce, protože na náhradním, nuceně využívaném PC bylo FoE prakticky nehratelné. Zda jsem dané město smázl, anebo tak učinil systém už nevím, zachoval se jen hlavní uživatelský účet, město nikoliv. Nově jsem začal hrát někdy na podzim 2016. A nedosáhl jsem myslím prakticky ničeho, když se zpetně dívám na chyby, kterých jsem se dopustil, tak bych se vylískal, hlavně rychlý postup v rámci s5. Snažil jsem se toho vyvarovat v rámci s1, ale když v rámci cechu čtu co se jak dělává, aby hráč opravdu fungoval efektivně, např. vzájemné nahazování na velkolepky s vlastnictvím Arcu tak zpětně hodnotím, že jsem hodně špatný hráč a dosáhl jsem velmi mála. A pětistovka zboží mě fakt mrzí, protože se nechá zobchodovat. Nemrzelo by, kdyby ty procentuální poměry byly nějakým způsobem relevantní, ale pokud hlavní cena padne někde v rozmezí 5-10% a okolo padají drobky, tak je to snad pochopitelné. Nevím, nakolik máme stěžování v povaze jen my, Češi, Moravané a Slezané, ale na anglické mutaci FB stránky FoE je rozhořčených reakcí na adresu eventu více, než dost. Takže asi nějaká ta kritika oprávněná bude.
   
  fmash- za toto poděkoval.
 6. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  já to stavět nejspíš nebudu i když budu mít všechno, není to na místo moc výhodné a je to spíš znouzecnost, žádný zárak suroviny z virtuální doby co jsou platné jak mrtvému zimník a těch pár bodů snad radši naženu jinde, event pro mě nula nic zbytečnost

  příště snad bude historické okénko a třeba možnost si dokončit ty budovy předchozí, tohle je na nic kusy nesmyslů a nic se nedá dodělat
   
  Kayro za toto poděkoval.
 7. trojan1673

  trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  31. říj 2012
  Pro mě je letošní karneval propadák. Utraceno 8000 dia, a za to mám hodně blbostí, které opravdu nepotřebuji.
  Přijde mi, že potrestali aktivní hráče a snížili jim náhodu na to odměnu dostat. Plno méně aktivních hráčů u nás dostalo vše celkem bez námahy, jednomu to bere chut hrát!
   
  fmash- za toto poděkoval.
 8. Májenka

  Májenka Komentátor

  Registrace:
  23. led 2017
  Ahoj :). Dobrovolně se přiznávám, že i na betě mám a na Bčku 100% budu mít dva kompletní sety na 2 levelu s ivesticí necelých 1000 dia. A pořád si stojím za tím, že tento princip je ten nejhorší, který je používán v této strategii. A jedním z těch důvodů je přesně to, co potkalo tebe......kopec dia fuč a nic kloudnýho z toho. A i kdyby jsi utratil třeba i 20 tisíc dia, tak nemusíš mít jedinou budovu z celého setu. Hm.....hrát hazardní hry je povoleno až od 18 let že? ;)
   
  fmash- za toto poděkoval.
 9. Yangus

  Yangus Psavec

  Registrace:
  5. říj 2016
  Jste si to měli nechat na příště a postavit si 3 Pagody. ;-)
   
 10. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  No je pravda, že zpočátku mi padlo během snad dvou dní 5 věcí, a od té doby ani ťuk. Stále platí, že cenu může dostat každý (taky máme v cechu jednoho, co má za 800 dia dva sety na dvojce), ale už mě přestalo bavit to hájit :)

  A ano, hazardní hry jsou povoleny až od 18 a myslím, že je to dokonalý příměr. Skoro bych navrhoval, aby herní mechanismus neumožňoval za floriny a za lístky utrácet reálné peníze, protože je to za snadno představitelných okolností vážně proti zákonu :)
   
  Dennis Bergkamp za toto poděkoval.
 11. Kayro

  Kayro Znalec

  Registrace:
  8. zář 2012
  No a to si jeste vem ze diky tvym 8k diamantum a diamantum ostanich hracu to INNO muze vyhodnotit jako uspesny quest (dostatecne vydelaji) a pouzijí questy s loterijnim systemem nekolikrat do roka.
   
 12. Májenka

  Májenka Komentátor

  Registrace:
  23. led 2017
  No s tím bych byla opatrná na místě Inna......co když by se našel v budoucnu nějaký šikula, který by se chtěl chytit principu sázkových her a pustí se kvůli tomu s Innem do křížku, že tato strategie není označena jako hazardní hra a nemá k tomu ani všechny náležitý povolení, např. zákaz hraní lidem mladším 18 let. A tak jeho nezletilý syn na této strategii prohrál všechny své úspory a rodina je požaduje od Inna zpět i s bonusem za psychickou újmu, kterou Inno způsobilo mladistvému (závislost na hazardních hrách)......například :). Myslím, že by to s dobrým právníkem i vyhrál :).
   
  MikaRybanenn, trojan1673 a fmash- za toto poděkovali.
 13. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Taky si myslím. A z toho plyne, že by někdo z týmu měl upozornit centrálu, že event je na hraně zákona, vyvolává mezi rodiči v hráčské komunitě paniku, a pro příště si tedy mají dát dobrý pozor, jaký formát eventu zvolí.
   
  MikaRybanenn za toto poděkoval.
 14. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  kdy bude další event ?
  tady už jsem celý rozpočet utratil

  když to pojede takhle dál, klidně bude moct být i ten event Karlstein, třeba se zase něco vrátí do sbírky někomu jinému :)
   
 15. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Datum eventu vždy dávají ± týden před začátkem ;)
   
 16. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  To bylo druhý den eventu, ještě ten den nebo následující jsem dostal dalších pár kousků, ale od té doby ani ťuk. Jenom čekám, až bude jako speciálka některý ten kousek, co nemám, ráno splním další úkol a jinak jen šetřím floriny, pak je bez výsledku vyhážu a zase čekám. No a můžu doufat, že s využitím 4000 dia se dostanu zpět do stříbrné ligy, abych si sáhnul na plný set na dvojce, protože jinak na něj dlabu a radši postavím druhou třešňovou zahradu.
  Takže už uznávám, že jeden tu je. Je to pekelná nuda a už aby bylo po eventu :)
   
 17. dudasek

  dudasek Člen

  Registrace:
  25. kvě 2017
  po prvotních úspěších mi to přestalo padat...20 truhel v polovině bez úspěchu...včera mi padl poslední pátá část a jeden navíc upgrade navíc(to jsem si popletl,ale na podruhé ok)...výběrová sad v bronzové lize je,takže full level 2 bude možná se udržím i ve stříbře..počítám,že jsem v krizových situacích nakoupil lístky za cca 500-900 dia,ale když je od hry dostávám nevím kam jinam než do eventu je vrazit-rozšíření mi to nabízí jen u vikingů :)
   
 18. MikaRybanenn

  MikaRybanenn Dopisovatel

  Registrace:
  12. pro 2012
  Já jsem jakékoliv úspěchy vlastně ani nezaznamenal. Na jednom serveru mi schází věž s hodinami, teďka byla jistě zcela poslední šance k získání a já jsem na tom propálil zbůhdarma něco okolo 1600 florinů. Zase odpad typu jediné jednotky, jakési bezcenné lahve s navýšením. Jsem rád, že tento festival zmaru, bídy a zklamání brzy končí. Protože potýkat se s takovou porcí neúspěchu, aniž bych byl schopen cokoliv ovlivnit k lepšímu, to je prostě otřesné. Možná by byl zajímavý průběžný výzkum názoru komunity na provozovatele. Takhle prostě udělat nějaký ten dotazníček. Myslím, že poslední event komunitu řádně rozezlil, samozřejmě vyjma těch pár šťastlivců, kteří se vešli do oněch absurdních 10% a získali set snad i 2x, což považuji za něco mimo realitu. Ale jak říkal můj matikář, když má soused celou kačenu a já zůstávám hlady, v průměru máme oba polovinu kačeny. Takže dobrá práce, chlapci, vlastně jste nikoho nenaštvali a když, tak možná napůl o_O.
   
  petrpivoj za toto poděkoval.
 19. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Tvůj matikář měl pravdu :D
  Můj cíl byl,pokud možno set v obou městech. Jeden.
  Na obou mých světech získáno již před časem 10/10,ani nepotřebuju umístění v lize,přesto v minimálně stříbrný budu.Zbytek lístků-cca 4-5 000 na obou světech jsem dnes vymlátil za zmenšení studánek,získal jsem 4,ev.3. Části a ostatní ceny jsem nepočítal. u mne spokojenost:) k případnému soudnímu sporu kvůli hazardu se nepřipojuji :D
  Stálo mi to cca 2000 dia darovaných INNem :)
   
  petrpivoj, MikaRybanenn, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.
 20. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Nakonec mi na tom jednom světě, kde event jedu, padlo s pětiprocentní pravděpodobností další vylepšení, takže mi chybí dvě části setu (poslední úkol a bronzová liga). Bez jediného diamantu. Původní předpoklad, že by člověk musel mít fakt smůlu, aby neměl set celý, se v mém případě potvrdil.
  Ale bohužel musím setrvat v (subjektivním) dojmu, že je to nejnudnější event, který pamatuju.
   

Nahoru