Diskuze ke kolonizaci Marsu

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem KaseO, 24. kvě 2019.

1. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Podle myho názoru to bude stát za nic

2. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Jak už jsem psal, zboží z Ledovky, jak by to mělo být podle původního trendu. Jde o informaci mnohokrát potvrzenou hráči z Bety.

Antiope Bílá za toto poděkoval.
  3. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    koukám,že VB jsou vysláblé a cajdat se na mars moc cenu nemá....stačí najít dobrodruha,co to riskne,nasbírat si 1*plánek+zbylé dokoupit,vyměnit zboží třeba i za ranec bodů a nemusíme se namáhat cestou do kosmu.

jaromires za toto poděkoval.
  4. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    dudasek: Já mám hned 6 důvodů cajdat se na mars. :D Ať žijou rozšíření města!
    Ale VB jsou odpad, to je fakt. Chtělo by to u Virga přidat pokusy.

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  5. d arvit

d arvit Dopisovatel

Registrace:
    6. úno 2016
    asi tě trochu zklamu, ale důvodů máš jenom 5 :p
    na druhou stranu je otázka, jak se bude bojovat v marsovské expedici..

Dan 77 za toto poděkoval.
  6. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Jeden z nás dvou neumí počítat a já to nejsem. :D
    3 x diamanty, 1 x mapa kampaně 2 x výzkum.
    3+1+2 = 5 dle tebe? :D
    rozšíření za medaile jsme už dostali, ano, ale to do toho vůbec nezapočítávám. ;)

7. d arvit

d arvit Dopisovatel

Registrace:
    6. úno 2016
    já taky ne, počítat umim, ale se čtením je to očividně horší :rolleyes:
    moje chyba měl jsem za to, že to je 3+1+1:oops:

LordFrunDor za toto poděkoval.
  8. Hondo

Hondo Turista

Registrace:
    21. led 2015
    Tak za mapu dostaneš rozšíření i bez toho abys tam lezl ... Otázkou je jestli těch zbývajících 5 rozšíření vykompenzuje veškeré mínusy co s sebou přechod do Marsu přinese.. jako např bezcenné surky ...

Dennis Bergkamp a LordFrunDor za toto poděkovali.
  9. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    d arvit: Dopředu je dobré vědět, že v marsovské expedici se bude bojovat zatraceně těžko, pokud nebudeš mít nové jednotky. Ale Mars vyjde až po začátku expedice, takže můžeš skočit rovnou do nové doby bez obav, že bys neměl jeden týden na výzkum a přípravu nových jednotek, expedici budeme mít ještě jednou vztaženou k Virtuálce.

Hondo: Tak to budeš mít na té mapě bez marsovských jednotek pěkné ztráty. ;)

Jinak nová doba se mi jako celek líbí, takže nebudu otálet s přechodem do ní, pak bude další doba s názvem Kolonizace Cerery, kde třeba budou velkolepky lepší.

Naposledy upraveno: 27. kvě 2019
    fmash- a LordFrunDor za toto poděkovali.
  10. Hondo

Hondo Turista

Registrace:
    21. led 2015
    Dan 77: mám v invu přes 10k jednotek z virtuálky - myslím že nějaké ztráty na mapě mě nemusí trápit ;)

11. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    No proti gustu. :) Pomalu jediná použitelná jednotka z Virtuálky raketový voják. Ale tak je fakt, že i ztráta 1000 jednotek se asi ztratí.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  12. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    bezcenné jsou surky virtuálu a oceánky. Zato sklady s ledovkou se mi pomalu vyprazdňují jednak prodejem za FB, jednak výrobou promethea. Takže surky jsou naopak výhodou pro mě. To samé pro jednotky - starých mám spousty, nové a silnější jednotky vždy najdou použití.
    A jaké další mínusy by tam pro mě měli být? :)
    Z toho zbytku nových budov stejně postavím jenom cesty... :D

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  13. WinJet

WinJet Veterán

Registrace:
    23. kvě 2014
    Těch 6 rozšíření je moc příjemných, ale vůbec nevím, kde je využít. Mám to město tak pěkně zarovnané, až je mi líto do toho vrtat. :D Virgo si postavím a budu (marně) doufat, že mu ty staty ještě upraví. ;)

LordFrunDor a Dan 77 za toto poděkovali.
  14. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Nemám prostudovaný strom výzkumu a na wiki o SAM jsem to nevymyslel, ale příspěvek od Antiope Bílá jsem pochopil tak, že k výrobě marsovských surek nebude zapotřebí žádných nerafinovaných surek předchozích dob (což nevím, jestli je pravda). V takovém případě by to ovšem byl vcelku senzační postřeh, přinejmenším do chvíle, než se upraví ten popisek, a stejně by to byla zajímavá změna, ne?

15. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Nejsou potřeba předchozí suroviny, ale je potřeba marsová ruda. Ta se získává v kolonii přes mapu území kde ji musíš nejdřív vytěžit a její sběr z mapy je pak podmíněn buď bojem nebo vyjednáváním a tam už starší surky potřeba jsou
    D0A76D3C-2E77-4DA0-BF7C-D6DB40CFF05F.png

Dan 77 a fmash- za toto poděkovali.
  16. michalek389

michalek389 Komentátor

Registrace:
    15. říj 2017
    Lidi v kolik hodin se to zapína stále čekám a pokračování výzkumu furt nikde

17. RomanS24

RomanS24 Člen

Registrace:
    24. dub 2016
    Sorry zda to tu nekde je ale ten bonus utoku z ty vb pujde použít teda i na sousedy nebo ne ? protože to by byl masakr

18. Marie Tudorovna

Marie Tudorovna Nováček

Registrace:
    20. čer 2012
    na tuto mapu je podmíněný vstup získáním předchozích území z virtuální doby, nebo se na ní dostanu i když jsem ještě nezísklala všechna území z virtuální doby ?

19. kendy79

kendy79 Turista

Registrace:
    3. srp 2013
    dobrý ten mars je dostupný od kdy a kde najdu vstup.je pro všechny doby díky za odpověd

20. Antiope Bílá

Antiope Bílá Komentátor

Registrace:
    1. lis 2015
    Jsem tak nějak přehlédl, že pro získání rudy na mapě území jsou potřeba kredity (do začátku jich dostaneme 5000) a ty se dají získat jen v kolonii. Takže žádné vyhnutí se kolonii.

Dan 77, LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.