Diskuze ke kolonizaci Marsu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Už za pár dnů se nám ve Forge of Empires otevřou nové obzory, budeme cestovat na samotnou rudou planetu - na Mars! Kompletně nová herní doba přináší i nové herní mechanismy a spoustu nového obsahu. Jste také tak nadšeni z cest vesmírem? Dejte nám vědět, nebo se ptejte co vás zajímá.
 

d arvit

Odborník
záleží na kolik to bude pokusů s jakou šancí a kolik bude stát zvedání, předpokládám že to bude ještě dražší než virtuál..
otázka jestli se potom vyplatí do toho vrazit desetitisíce bodů + suroviny a dostat třeba 30% šanci na 5 pokusů někde okolo 50 lvl a potom zjistit že to nepůjde použít na sousedy - protože proti tomuhle žádná obrana nepomůže
ale určitě si to postaví dost lidí co to využije a ještě víc lidí co to vytáhnout na lvl 3 a přestanou :-D

mě se líbí i ten dalekohled, vyrábět suroviny z předešlé doby se hodí...
 

RomanS24

Člen
záleží na kolik to bude pokusů s jakou šancí a kolik bude stát zvedání, předpokládám že to bude ještě dražší než virtuál..
otázka jestli se potom vyplatí do toho vrazit desetitisíce bodů + suroviny a dostat třeba 30% šanci na 5 pokusů někde okolo 50 lvl a potom zjistit že to nepůjde použít na sousedy - protože proti tomuhle žádná obrana nepomůže
ale určitě si to postaví dost lidí co to využije a ještě víc lidí co to vytáhnout na lvl 3 a přestanou :-D

mě se líbí i ten dalekohled, vyrábět suroviny z předešlé doby se hodí...
no doufám že to na sousedy nebude protože to by potom pro dost lidí byla hra nehratelná ale třeba na expedice by to bylo epicky hlavne na 4 level
 
Obe budovy tak jak jsou jsou naprosto zbytecne - Virgo ma na 80. lvl 5 pokusu (a sance cca 69%) - naprosto smesne a 2. bonus taky k smichu .... na CvC nepouzitelne. Max by to obcas nekdo mohl vyuzit jako pomstu za rabovani mezi sousedy (kdyz normalene neni schopen projit), ale uprime, ty lidi pak vetsinou nemaji dost zdroju, aby dostali budovu dost vysoko, aby se na to dalo spolehnout (a navic to chteji omezit aby se to tak nedalo pouzit) a ti co pravidelne utoci to zas nepotrebuji ... (navic co s 5 pokusy ...)

Co se tyce Star Gazeru, tak opet produkce nejakych 190 surovin na 80. lvl je bidna vzhledem k nutnosti investovat desetitise FB na jeho zvednuti (uz u budov z vitrualu bylo potreba 50k bodu ve ztrate, aby se budova vystavela na 80lvl - tady to bude jeste vic ...) - tolik surovin mi da i Babylonka i kdyz o neco nizsiho veku, ale pri tretinovych nakladech FB a navic mi zustane volne misto ve meste, ktere muzu pouzit na cokoli rozumejsiho ......

Za me to je Fail - naprosto neni duvod cokoli z toho stavet - to je jako by Koloseum, Notre a Space needle nacpali do 1 veku :( ... Skoda .... Tim bohuzel i vyvztava otazka: PROC VUBEC LEZT DO NOVEHO VEKU?!?!? :(((
 

RomanS24

Člen
Obe budovy tak jak jsou jsou naprosto zbytecne - Virgo ma na 80. lvl 5 pokusu (a sance cca 69%) - naprosto smesne a 2. bonus taky k smichu .... na CvC nepouzitelne. Max by to obcas nekdo mohl vyuzit jako pomstu za rabovani mezi sousedy (kdyz normalene neni schopen projit), ale uprime, ty lidi pak vetsinou nemaji dost zdroju, aby dostali budovu dost vysoko, aby se na to dalo spolehnout (a navic to chteji omezit aby se to tak nedalo pouzit) a ti co pravidelne utoci to zas nepotrebuji ... (navic co s 5 pokusy ...)

Co se tyce Star Gazeru, tak opet produkce nejakych 190 surovin na 80. lvl je bidna vzhledem k nutnosti investovat desetitise FB na jeho zvednuti (uz u budov z vitrualu bylo potreba 50k bodu ve ztrate, aby se budova vystavela na 80lvl - tady to bude jeste vic ...) - tolik surovin mi da i Babylonka i kdyz o neco nizsiho veku, ale pri tretinovych nakladech FB a navic mi zustane volne misto ve meste, ktere muzu pouzit na cokoli rozumejsiho ......

Za me to je Fail - naprosto neni duvod cokoli z toho stavet - to je jako by Koloseum, Notre a Space needle nacpali do 1 veku :( ... Skoda .... Tim bohuzel i vyvztava otazka: PROC VUBEC LEZT DO NOVEHO VEKU?!?!? :(((
No tak jak to čtu jak by to řekl deda Koštál z filmu dedictví. Sakra co je to za sr..ku ... Jako desing peknej ale jak píšeš bude to ......
 

DeletedUser13660

Host
Zase dalsi mapa, kde se bude zase stavet nova “vesnicka”???
To uz toho neni dost???
Nejen zakladni mesto, ale uz jsou tu vikingove/rimani a ted tohle...!
Hra miri do pekel a uz me opravdu presvedci prestat hrat...
Je toho hrozne moc!!!
Tenhle krok se mi nelibi a verim, ze nejsem sam. Kdybych do hry uz neinvestoval tolik casu a penez (bohuzel), vykaslal bych se na ni uz davno!
 

DeletedUser13660

Host
A misto toho, aby pridali CvC do mobilu, protoze je to prej slozite, tak vymysli dalsi chujovinu ala CvC a CE dohromady jako nejaky mutant... nebudte liny a napiste CvC do mobilu, pak to lidi zacnou hrat...
Misto toho se predhanite, kdo prijde s vetsi kravinou a to tam date. Proboha proc???
 

Fotřík 1.

Komentátor
V současné době ještě uvažujeme o zrušení účinku tohoto bonusu v sousedských bitvách.

Doufam, ze tohle si rozmysli jeste pred spustenim. S touhle funkci by to byla prima "obranna" budova na permanentni plenice. Pokud by to vypnuli, az investuji desitky tisic bodu do vyssiho levelu, tak by me to dost nastvalo. Nemluve o diamantech a surovinach investovanych do prvni vlny.
 

Dědeq

Znalec
PROC VUBEC LEZT DO NOVEHO VEKU?
Protože hra není jen o levlení budov, ale také o nových výzvách? Jak bys definoval rozdíl mezi raným a vrcholným středověkem? Jako nudu?
To virgo bude zajímavy dost.
V čem? Možná ztrestáš 3 sousedy (aha, on mi ukradl 5 bodů, a stejně bych se k němu dostal, pokud nejsem lama, i při levlu 10 trojice bojovek?), v CvC tě 3-5 vyhraných bitev nespasí...
nebudte liny a napiste CvC do mobilu, pak to lidi zacnou hrat...
Pod to se podepisuju.
o se tyce Star Gazeru, tak opet produkce nejakych 190 surovin na 80. lvl je bidna vzhledem k nutnosti investovat desetitise FB
Je pořád hodně lidí, kteří mají mnoho kmenových náměstí jenom proto, aby jim sypala surky z předchozí doby. Uvolněné místo jim celkem dost pravděpodobně stojí za 40 k bodů na level 74 - rozhodně víc, než Virgo na 3 zaručeně vyhrané bitvy denně.
 

DeletedUser12887

Host
v současné době někteří uvažují o nesmyslnosti tohoto kroku

v nejbližší době už moct rozhodovat nebudou

až na pár paragrafů
 

DeletedUser13872

Host
Pokud vím tak nové velkolepky půjdou stavět jen na Marsu takze kdo tam nebude ma smůlu. Ale plànky a odměny půjdou.
No a jinak už jsem to říkal dřív že pujdeme do vesmíru.
A nová plocha je celkem logická.
 
Protože hra není jen o levlení budov, ale také o nových výzvách? Jak bys definoval rozdíl mezi raným a vrcholným středověkem? Jako nudu?

Prejiti do Vrcholneho stredoveku melo smysl - byly nove VB, ktere stalo za to postavit, nova cvc mapa, surky jsi potreboval i pro cvc valceni ,....

Ted? VB k nicemu, cechovni ani vlastni surky k nicemu neupotrebis, novou mapu ti projedu klidne se staryma jednotkama, aby byla vetsi vyzva ... abych si zabojoval s novyma jednotka mi staci splnit pribehove ukoly a jiste jich par dostanu ...
Jediny aspon trochu sporadicky prinos bude pro tech par lidi, co bojuji CvC na mape vsech dob, jak psal zelva ...
 

DeletedUser13872

Host
Aha omlouvám se ale pokud vim tak na betě to tak že začátku bylo, myslím že i v oznámení. A samotnou VB vidět nebylo.
Asi se to změnilo.
 

DeletedUser8163

Host
Hurá do bojo v CVC proti kopijníkům a v CE bude víc tváří.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru