Diskuze ke kolonizaci Marsu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16377

Host
Mars si strčte.... s tím, že se dostanu na mapu po dokončení všech debilních map předtím, kam cestuji 2 dny na další území... fakt díky.
 

Dědeq

Znalec
Tak budeš na Marsu později; kdybys tak spěchal vždycky, nejspíš bys měl celou mapu hotovou.
Jako je mi to zcela lhostejné, ale když už nadáváš... ;)
 

DeletedUser16377

Host
Tak budeš na Marsu později; kdybys tak spěchal vždycky, nejspíš bys měl celou mapu hotovou.
Jako je mi to zcela lhostejné, ale když už nadáváš... ;)
No to právě není pravda, virtuálku mám od začátku, ale mapa jede děsně pomalu vůči čemukoliv. A později znamená asi za 2 měsíce... jestliže má jeden kontinent 15 oblastí * 2dny na oblast než tam dojedeš... a ty kontitenty jsou celkem 3.
 

DeletedUser8015

Host
Xantar, to jsi na tom pořád líp než já. Já počítám, že tak do neděle dojedu mapu ledová budoucnost,
pak mě čeká mapa oceánská bud., virtuál.bud. a nakonec jupí kol.marsu a pak konečně budu
moct těžit mars.rudu. Počítám, že se k těžení rudy na marsu, když se podaří, dobelhám tak nejdřív
v září, když nebude nikde zádrhel. Takže ohledně výzkumu se do září nikam, bez mars.rudy, nepohnu :(
Věšet se kvůli tomu nebudu, aspoň budu mezitím vyrábět mars. zboží ;)
 

peepee77

Veterán
na tuto mapu je podmíněný vstup získáním předchozích území z virtuální doby, nebo se na ní dostanu i když jsem ještě nezísklala všechna území z virtuální doby ?

Ano, vstup je podmíněn dokončením mapy virtuální doby

dobrý ten mars je dostupný od kdy a kde najdu vstup.je pro všechny doby díky za odpověd

Vstup do kolonie je podmíněn výzkumem. Není pro všechny doby
 
za mě vám ten mars chválím pěkné zpracování dali jste si natom záležet konečně jste přidali da se říct nové mince takže jsou natom v podstatě všíchni hráči vicemeně stejně a vzhledem k enormním počtům surovin to nejspíš pojede věčina hráču pomalinku a postupně a ne skokově jak v předešlých věkech.

Jinak až budete opravovat chyby všiml jsem si malé chyby v neuplném překladu.
v normálním městě když najedete na raketu tak to píše:
Vesmírný přístav
Click to visit colony
 

Dan 77

Veterán
Jo na placení kredity za průzkumy na těžbu rudy jsem zapomněl.
na tuto mapu je podmíněný vstup získáním předchozích území z virtuální doby, nebo se na ní dostanu i když jsem ještě nezísklala všechna území z virtuální doby ?
Musíš dokončit mapu až do Virtuálky - jinak nezískáš ani rudu, takže neskákat do výzkumu, pokud nemůžeš skočit na mapu, na expedici ti pak budou chybět velice jednotky, které jsou mnohem lepší.
 

d arvit

Odborník
tak na B jsem projel cech, přátelé, sousedy, top 10 a nikde jsem neviděl ani jednu novou VB - je vidět že se ty bonusy vývojářům opravdu povedli a lidi se po nich můžou utlouct :p
možná by měli začít poslouchat rady hráčů nebo sami aktivně hrát aby poznali co je pro hráče přitažlivé/žádoucí a co budou ignorovat

ani samotná doba moc netáhne - u nás v cechu přešlo do marsu 6 lidí :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
No, dovolte mi tuto epochu ač jsem se na ni také těšil zkritizovat!
Jsem na mapě někde v půlce virtuální doby, protože politikou Innogames se průzkum a dobývání mapy a to už od ledové budoucnosti stává záležitostí několika měsíců. Jak mám postupovat do nové doby vpřed, když budu muset minimálně další 3 týdny jako hňup mačkat automaty a dobývat zbylé provincie ve virtuální budoucnosti, jejichž objevení někdy trvá 3 dny. Chápu, že to chtěli nějak stížit, ale tohle je přes čáru, nemohu postupovat ve výzkumu, když nemám objevenou provincii.

To ještě žádná doba takto nedělala. Vždycky jsem skočil do nové doby a novými jednotkami jsem dozabral území předchozí doby, proto jsem nikdy s dobýváním území nespěchal, proč taky, že? Není to podmínkou hry, klidně mohu mít mapu území někde v budoucnosti! Mapa území nikdy nebyla podmínkou hratelnosti až do teď. Kdo s tím mohl počítat? To je od tvůrců podle mě podpásovka.

No takže já si dávám od marsovky tak měsíc pauzu a dodělám ji až zase tvůrci vymyslí dobu novou, ... abych měl co dělat, to bude asi záměr :)

Ještě bych rád připomenul, že výzkum Marsu a vesmíru jako takového by asi měl být zakomponován už v době současnosti nebo zítřka, vzhledem k realitě možná už v době pokroku, kdy byly vyvíjeny první rakety.

Thomas
 

DeletedUser16377

Host
Díky, díky, díky.... teď nemám žádný úkoly na rotaci, protože jsou všude úkoly z Marsu a ty jsou mi úplně na nic, protože čekám jako dement každé dva dny abych dal autofight s nuznýmy jednotkamy na mapě a čekal další dny a týdny....
 

DeletedUser9906

Host
Je to fakt sprosťárna, zničehož nic podmínit novou epochu postupem na mapě. Nikdo před tím nevaroval, a co jako teď mají dělat ti, co ten výzkum v marsu otevřeli? Se asi fakt vtom innu zbláznili.
 

Dan 77

Veterán
No před vstupem do nové doby bez možnosti vstupu na mapu jsem tu včera varoval, ale to je málo, v oznámení bylo nenápadně pouze tohle:
Jakmile je ruda vytěžena, může být ve vaší kolonii použita k výrobě zboží, výzkumu nebo výstavbě!

No takže já si dávám od marsovky tak měsíc pauzu a dodělám ji až zase tvůrci vymyslí dobu novou, ... abych měl co dělat, to bude asi záměr :)

Ještě bych rád připomenul, že výzkum Marsu a vesmíru jako takového by asi měl být zakomponován už v době současnosti nebo zítřka, vzhledem k realitě možná už v době pokroku, kdy byly vyvíjeny první rakety.
Tak pořád lepší než furt nějaký eventy. Jen ať nové doby vydávají, aspoň někdo nebude mít obavy z toho, že by neměl ve výzkumu kam pokročit.
Ta marsovská vozítka, nová observatoř, rakety a raketoplány jsou jako vyšité ze současnosti, to je fakt, ale do kolonizace a hlavně terraformace Marsu máme velice daleko, to je i podle zkoumaných technologií tak do té "zelené" Budoucnosti. První použitelné rakety z 2. světové (ve hře moderna) ani přistání na měsíc (ve hře postmoderna) bych do toho nepletl.
Díky, díky, díky.... teď nemám žádný úkoly na rotaci, protože jsou všude úkoly z Marsu a ty jsou mi úplně na nic,
Tak je přeskoč, stačí splnit jen pár nepovinných úkolů, které dávají zboží nebo diamanty, vždyť jednotky nebo medaile za to čekání nestojí, ledaže člověk nemá Alcatraz a Arc.
 

DeletedUser2059

Host
Máš pravdu Dane, ale moderní doba, to už jsou přece 50. léta, já měl vždy za to, že doba pokroku znázorňuje světové války.
 

dudasek

Znalec
na B jsem ještě star gazer nezahlédl...virgo už jsem koukal má pár lidí na 10 a zboží z marzu se čile prodává...1500-jiní za 3000.
na E se prý elita domluvila na ceně 1000 za komplet,ale nevím,co je na tom pravdy..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru