Diskuze ke kolonizaci Marsu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Sentinely nejsou zrovna na začátku výzkumu, pak už tam jsou jenom tesly a ty jsou na expedici k ničemu. Zbytkem nevím, co jsi chtěl napsat. :( Každopádně 4. kolo na automat nedělám, teda většinu, začátek 4. kola na automat v klidu jde.
 

DeletedUser12887

Host
sentinel jsem dostal z expedice díky tomu, že jsem uhrál aspoň něco a jinak jednotky byly i z eventu, což byla čistě náhoda

dneska už sentinelama hraju těch bitev víc, protože je mám k dispozici bez omezení, ale je fakt, že to vyjde podobně náhodně, jako dostat plánek na první VB, což nemyslím špatně, ale je to tak

rozdíl jediný je v tom, že plánky se dají nakoupit nebo dokoupit, ale přijít na to s čím hrát bylo trochu složitější, když jsem od nikoho vědomosti nečerpal a hrál sám za sebe

prvních 43 bitev šlo uhrát šampionem s tuláky, takže ta pravděpodobnost zisku aspoň jednoho sentinela před začátkem fotbalu zase tak nízká nebyla, nicméně vždycky spíš šlo o to tu jednotku udržet na živu a já oživoval minimálně nebo vůbec, takže některý ty sestavy jsou nebo byly poměrně krkolomné

Jinak co je výhoda Marsu je i terén tam už spousta poli využít nejde, takže jsou i zbytečné jednotky typu planina, skrývání apod.
Tohle horší mají hráči na MT v dobách nižších než Mars, tam se pořád ještě rozlišit jednotlivá pole nepodařilo ani s HTML5 a nejvyšší dostupnou technikou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Y u m a n

Komentátor
Zdarec všem závislákům , nevíte jak dlouho bude blikat mapa území když už nechci dále těžit tu marsovskou rudu ???? Nebo mám monitor přelepit nějakou páskou ??? :rolleyes: y.
 

rycco27

Dopisovatel
Jako 4 hodiny průzkum pak boj nebo vyjednávání a dostanu 4 marsovské suroviny. Pak to celé znovu a dostanu 5? Pomaleji to udělat nešlo!?
 

Dan 77

Veterán
Brzy se dostaneš k nalezištím, kde padají desítky nebo i přes sto kusů rudy, na výzkum pak našetříš rudu rychle. Továrny v kolonii spotřebovávají další rudu a není nutné továrny používat, jak píše Dudasek, stačí renovované speciální budovy ve městě, o Frontenacu a Hradu ani nemluvě...
 

d arvit

Odborník
Jako 4 hodiny průzkum pak boj nebo vyjednávání a dostanu 4 marsovské suroviny. Pak to celé znovu a dostanu 5? Pomaleji to udělat nešlo!?

ale jistě že šlo, šlo by udělat průzkum potom boj/vyjednávání kde dostaneš nějakou věc potřebnou pro výrobu surovin a tu potom proměnit v továrně na suroviny..

ale počkat ono to tak je, tak to je potom v pořádku a jde to udělat ještě pomaleji :p

naopak, tohle jsou naprosto zdarma suroviny ve velkém množství,

P.s. celý výzkum marsu mi zabral cca 15 dní (ze začátku jsem zkusil párkrát urychlit průzkum za dia) nakonec se jako největší zdržování ukázalo shánění surek na poslední výzkumy, samozřejmě by to šlo rychleji s pomocí cechu ale zkoušel jsem jak dlouho mi to bude trvat samotnému + braní nějakých výhodnějších veřejných nabídek z trhu

Edit: ale je pravda že jsem trochu podváděl a měl komplet mapu dobitou ještě dřív než jsem vynaložil první FB do výzkumu
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
No, výzkum máme hotový už dávno... tak co by ne :D Ale novou éru vydávají už jenom co rok, takže to si ještě musíme počkat.
Na Beta fóru o tom nic není, aby o tom někdo cokoli věděl. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru