Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

Ripley

Komentátor
Protože měl tu
Ahoj sice to sem nepatří ale nemohl jsem to tu najít a tohle vlakno je aktivní je nějaká možnost jak zamknou VB před náhozy ostatních viděl jsem jak můj soused měl budovu měl tam body ale přihodit jsem nemohl víte někdo?
Protože měl tu budovu odpojenou od cesty. Nejspíš právě proto, aby mu do ní nedávali body nechtění hráči.
 
Trosku mimo
Ahoj sice to sem nepatří ale nemohl jsem to tu najít a tohle vlakno je aktivní je nějaká možnost jak zamknou VB před náhozy ostatních viděl jsem jak můj soused měl budovu měl tam body ale přihodit jsem nemohl víte někdo?
Kdys ji odpojis od cesty nelze do takove VB prihazovat body jenze dalo by se rict ze je to dvou secne na 1 stranu se ti tam nenacpe nikdo koho nechces ale na 2 stranu kdys tu VB odpojis od cesty prijdes o jeji odmeny.
A zpatky k tematu
Asi jsem ocekaval hodne ze to pridaji s prichodem pulnoci :)
 

Tomas 0482

Psavec
Nejsem si jistý v návaznosti čeho přišla tato změna, tak to píšu sem, protože je to poslední aktualizace.

Chtěl bych jen zmínit, že změna prostředí okolí města se mi líbí, výborně se v tom hledají příhody, akorát nechápu, proč je tam tolik žlutých stromů, když je duben. Pokud to má značit, že je půda nehostiná, tak jich je tam zase na druhou stranu málo.
To mě jen tak napadlo, protože v přírodě se tohle jen tak nevidí.

Jinak se mi libí velkolepá budova a taky její 1% šance na tu sadu se studánkou, protože je to dobré zboží ke starožitníkovi, už mi dost dochází ty drahokamy.:D
Každopádně VB se mi líbí i kvůli tomu, že víc vyjednávám, než bojuji a jsem rád, že přišla budova čistě na vyjednávání, ale do éry se ještě dlouho nepodívám ted jsem v ledovce.
 

dudasek

Znalec
vyjednávám jen ranné střety v CB-pak raději bojuji,ale ono těch šancí je tam poskrovnu...to bude zase mela a pak to vyšumí jako Virgo..alespoň ten Gazer že se dá uživit :))
 

dudasek

Znalec
... čekal jsem, že tu velkolepku udělají tentokráte jen pro tento věk a vyšší (např. při jejím nákupu bude potřeba led). Dlouho se o tom na světovém diskutovalo, tak nevím proč je to zase pro všechny i ty co jsou v železné době.
tu diskuzi jsem sledoval,jistě mnohé mrzí,že to nevyšlo....každopádně sehnat zboží v železe nebude nejlevnější,navíc schrastit plánky...sklizeň 10 medailí a za vyjednávání občas odměna mi nepřijde žádné terno
 

DeletedUser14070

Host
Přešel už jste někdo z Marsu výše? Ztratí se nejen kolonie ale i mapa Marsu? Nebo stále bude možné dolovat marsovskou rudu z mapy? Jde mi o to, že rudy jsem si zásoby narozdíl od zboží neudělal a na výzkum je potřeba 11 500 ks a jelikož ta výrobní budova vyrábí za 8 hodin 20 ks rudy, tak to by trvalo dlouho a je jednodušší nahrabat rudu z mapy. i případně za cenu pozdějšího přechodu do doby..díky za odpověď.
 

weri85

Komentátor
Přešel už jste někdo z Marsu výše? Ztratí se nejen kolonie ale i mapa Marsu? Nebo stále bude možné dolovat marsovskou rudu z mapy? Jde mi o to, že rudy jsem si zásoby narozdíl od zboží neudělal a na výzkum je potřeba 11 500 ks a jelikož ta výrobní budova vyrábí za 8 hodin 20 ks rudy, tak to by trvalo dlouho a je jednodušší nahrabat rudu z mapy. i případně za cenu pozdějšího přechodu do doby..díky za odpověď.

Po přechodu do nové doby nelze dolovat rudu na Marsu, naleziště se "zamknou"
 

Přílohy

  • mars.jpg
    mars.jpg
    134,1 KB · Zobrazení: 21

weri85

Komentátor
Díky za odpověď, toho jsem se právě bál. Tak já si nějaký ten den počkám než nadoluji 10k rudy :))

Když mrkneš na strom výzkumu, tak ruda je potřeba napříč celým výzkumem. Pokud plánuješ pořizovat novou velkolepku, tak bych klidně i šel do nové doby. Než získáš těch 50k zboží na veškterý výzkum, tak díky velkolepce vyděláš dost rudy na průchod výzkumem.
 
Nahoru