Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Všichni kolonizátoři Marsu už určitě dlouhou dobu očekávají další dobu. Tou je Kolonizace pásu planetek. Ve vesmírném prostoru tedy zůstáváme, ale budeme těžit jiné zdroje, vyrábět nové jednotky a objevovat zcela jiná území. Na co se těšíte nejvíc?
 

Svatej

Legenda
Bylo zjištěno, že náklady na Cechovní expedice v době zavedení Kolonizace Marsu nebyly vyvážené. Berte tedy v potaz, že se zavedením Kolonizace pásu planetek byla provedena úprava.
Takže tomu mám rozumět tak že na to přišli a opravili po 11 měsících +- pár dní? :D Dobrá práce!! :D
Asi začli hulit prometheium ... tu velkolepku vůbec nechápu :-D
Funguje to jako himedži, akorát místo bitev na vyjednávání.
 

Kayro

Znalec
Plus to produkuje specialni surky podle doby.Celkove pro lidi kteri nevyjednavaji asi zbytecnost.
 

d arvit

Odborník
jaký to bude produkovat speciální surky na marsu a jaký v pásu planetek??

Bylo zjištěno, že náklady na Cechovní expedice v době zavedení Kolonizace Marsu nebyly vyvážené. Berte tedy v potaz, že se zavedením Kolonizace pásu planetek byla provedena úprava.
co tim vlastně myslí, v čem byl problém??

kolik dia stojí jedno rozšíření??
 
Naposledy upraveno:

weri85

Komentátor
15 opakujících se úkolů
Doufám, že 15 opakujících se úkolů bude jen nějaký překlep. Už teď při 10 úkolem je točení Frontenacu docela klikačka :)
 
jaký to bude produkovat speciální surky na marsu a jaký v pásu planetek??

Bylo zjištěno, že náklady na Cechovní expedice v době zavedení Kolonizace Marsu nebyly vyvážené. Berte tedy v potaz, že se zavedením Kolonizace pásu planetek byla provedena úprava.
co tim vlastně myslí, v čem byl problém??

kolik dia stojí jedno rozšíření??
myslím si že to bude 1800 / 2000 dia za jedno prémiové rozšíření
 
Všichni kolonizátoři Marsu už určitě dlouhou dobu očekávají další dobu. Tou je Kolonizace pásu planetek. Ve vesmírném prostoru tedy zůstáváme, ale budeme těžit jiné zdroje, vyrábět nové jednotky a objevovat zcela jiná území. Na co se těšíte nejvíc?

na všechno, hlavně na Nail Gunnery, když pro mne dlouhá cesta...
škoda, ale že ztratíme Marsovskou kolonii, to by mohlo být jinak,rád bych spravoval všechny, a ty kolonie nějak propojil, že by bylo potřeba vícelidí, počítalose to s minulou kolonií a bylo to více interaktivní
 

DeletedUser17476

Host
Tak tu máme hrad Himidži 2 to mě pobavilo...))) :) takže vlastně můžu mít prakticky dvě stejné velkolepé budovy...no to není moc velká novinka....))) ale himidží mám rád ..tak budu mít hold ještě jeden :)..
 

Y u m a n

Komentátor
Jen nechápu proč v kolonizaci marsu se nevrací aspoň zčásti mince a kladiva za prodej budov. Koupím budovu za 200 tis. mincí a 200 tis. kladiv a ted se to změní na novou dobu a všechny mince budou v perdeli :cool: a to nemluvím o ukolech v eventech opakující se koupě budovy a zase jsou náklady pryč. To si myslí v INNO že máme mincí nazbyt nebo co ?? Já jsem skrblík a co je doma to se počítá !! ? Tak už by v tom mohli udělat pořádek ale co tu plácáme hubou stejně se nic do SRN nedostane tak si aspoň ulevíme nu což :eek: Mějste se
 

traktorista

Odborník
Deštný prales na solidním levelu a motivace těch správných budov (a když máš velkou kliku, stačí jen ta motivace).
 

Werstat

Komentátor
No moc to zatím nechápu, musím to nejdříve vidět. Pokud ale platí to co tu píše GENS35, že ztratíme marsovskou kolonii a s ní vše co v ní máme, co jsme do ní vrazil surovin a úsilí, tak je to pěkně zákeřná rána ze zadu do žeber. Ta nová VB je ještě méně užitečná jako Hrad Himedži, který jsem sice postavil, ale zase zbourám, protože zabírá jen místo a vyrábí to, čeho mám tolik, že to mohu sám rozdávat.
 

sir mcbacon

Komentátor
No moc to zatím nechápu, musím to nejdříve vidět. Pokud ale platí to co tu píše GENS35, že ztratíme marsovskou kolonii a s ní vše co v ní máme, co jsme do ní vrazil surovin a úsilí, tak je to pěkně zákeřná rána ze zadu do žeber. Ta nová VB je ještě méně užitečná jako Hrad Himedži, který jsem sice postavil, ale zase zbourám, protože zabírá jen místo a vyrábí to, čeho mám tolik, že to mohu sám rozdávat.
To, že člověk postaví hh, neznamená, že je to automaticky továrna na kořist. Musí se polevlit, potom dává ;)
 
Nahoru