Diskuze ke kulturním osadám

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem carameels, 2. led 2019.

1. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    na wikia je tato tabulka:

fmash-, Dan 77 a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
  2. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    takže součet 938 sedí

jinak v přátelích mám 2 lidi,co mají Ygdráčka na 7lvl,což znamená 10/11 komplet osad-tuším,že tu někdo(darvit) měl obrázek 8/9 levlu,ale nebylo zřejmé,jestli to nebylo z Bety a pán majitel dost utrácel dia,dle mnoha lodí....

Naposledy upraveno: 22. dub 2019
    Dan 77 za toto poděkoval.
  3. d arvit

d arvit Komentátor

Registrace:
    6. úno 2016
    je to z Brisgardu a má lvl 9 už min. měsíc, ale diamantama rozhodně nešetří.. :rolleyes:
    v těchto ,,dnech má strom na 6-7 každý aktivní viking

Naposledy upraveno: 22. dub 2019
    dudasek za toto poděkoval.
  4. thesseus

thesseus Znalec

Registrace:
    29. srp 2012
    @LordFrunDor @dudasek , šlo mi jen o celkový součet Tu tabulku z wiki jsem taky našel, jen jsem si chtěl ověřit, zda to sedí na všechny útovně osady. A zdá se, že ano. Díky.

dudasek a LordFrunDor za toto poděkovali.
  5. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    nemůžu říct,že bych byl neaktivní-akorát si dávám pár dnů/hodin na vydechnutí-je to pakárna,když tam tlačí ty nemohoucí emisary...utěšuji se tím,že sloty do radnice můžou mít časem nějaký přínos,než je za 800 dia,nebo časem i víc kupovat..vypadá to,že bude moct být 5 aktivních emisarů-tak jen aby naboostili ty budoucí

6. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Já ještě nemám, teprve 7 osad za mnou, a to i když jakžtakž ještě stíhám ty první limity (zlaté truhličky) a pauzy si mezi osadami nedávám.
    Ale teď už mi stačí tempo zvolnit ještě více a stíhat jen druhý limit (stříbrné truhličky), protože to na jeden Velký runový kámen na max. úrovni stačí. (Druhý bych nedal ani v případě, kdybych dojel všech 15 osad v prvních limitech, protože by to dalo jen 9 výběrových sad, tj. druhý by byl na úr. 4 v případě 100% úspěšnosti, musel bych osadu dojet ještě dvakrát navíc - za těch 50 FP na konci.)

LordFrunDor za toto poděkoval.
  7. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Tak zrovna včera jsem dohrál osadu, kde na odemčení medovinového sálu bylo potřeba 0 seker
    Ale je mi záhadou ten čtyřnásobný výběr, většinou padne, když mi chybí vybrat posledních 5 surovin daného druhu (což zase může mít ten pozitivní efekt, že třeba odemknu o jedno rozšíření vic)

LordFrunDor, fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  8. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    jedu 8 osadu-jsem před otevřením vlny a jelikož musím mít 394rohů mastím to ve 3 dílnách+1medovin(sekyry už mám všechny)..sklízím 4/8h výroby už se mi párkrát stalo,že "*4" mi bliklo 2*v jedné sklizni...zdá se mi,že zboží přibývá-jen to chce trefit ty 8h*40(40 potěší)

9. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Jj, už se mi dvakrát stalo, že mi to padlo dokonce 3× v jediné sklizni. :) Taky jedu 8. osadu.

10. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017

8 z mnou-ještě mi pár kostiček leželo ladem den k dobru..dia(50)utrácím jen,když nechci/nemůžu čekat hodinu na stavbu skladu..(čas jsou někdy peníze)..toto kolo 394rohů,ale jen 44vlny,takže pohoda