Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
na wikia je tato tabulka:
ouyK.png
 

dudasek

Znalec
takže součet 938 sedí

jinak v přátelích mám 2 lidi,co mají Ygdráčka na 7lvl,což znamená 10/11 komplet osad-tuším,že tu někdo(darvit) měl obrázek 8/9 levlu,ale nebylo zřejmé,jestli to nebylo z Bety a pán majitel dost utrácel dia,dle mnoha lodí....
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
je to z Brisgardu a má lvl 9 už min. měsíc, ale diamantama rozhodně nešetří.. :rolleyes:
v těchto ,,dnech má strom na 6-7 každý aktivní viking
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
nemůžu říct,že bych byl neaktivní-akorát si dávám pár dnů/hodin na vydechnutí-je to pakárna,když tam tlačí ty nemohoucí emisary...utěšuji se tím,že sloty do radnice můžou mít časem nějaký přínos,než je za 800 dia,nebo časem i víc kupovat..vypadá to,že bude moct být 5 aktivních emisarů-tak jen aby naboostili ty budoucí
 

Dan 77

Veterán
v těchto ,,dnech má strom na 6-7 každý aktivní viking
Já ještě nemám, teprve 7 osad za mnou, a to i když jakžtakž ještě stíhám ty první limity (zlaté truhličky) a pauzy si mezi osadami nedávám.
Ale teď už mi stačí tempo zvolnit ještě více a stíhat jen druhý limit (stříbrné truhličky), protože to na jeden Velký runový kámen na max. úrovni stačí. (Druhý bych nedal ani v případě, kdybych dojel všech 15 osad v prvních limitech, protože by to dalo jen 9 výběrových sad, tj. druhý by byl na úr. 4 v případě 100% úspěšnosti, musel bych osadu dojet ještě dvakrát navíc - za těch 50 FP na konci.)
 
Celkové množství kulturního zboží potřebných k odemčení všech vylepšení je 938.
Hra ovšem náhodně rozděluje jejich počty-ještě jsem se nesetkal s "0",ale teoreticky je to možné.také mě trochu štve sčítat každou osadu znovu a znovu,ale nic lepšího dělat nelze,když nechceš přetáhnout,nebo riskovat,že bude chybět.
Tak zrovna včera jsem dohrál osadu, kde na odemčení medovinového sálu bylo potřeba 0 seker
Ale je mi záhadou ten čtyřnásobný výběr, většinou padne, když mi chybí vybrat posledních 5 surovin daného druhu (což zase může mít ten pozitivní efekt, že třeba odemknu o jedno rozšíření vic)
 

dudasek

Znalec
jedu 8 osadu-jsem před otevřením vlny a jelikož musím mít 394rohů mastím to ve 3 dílnách+1medovin(sekyry už mám všechny)..sklízím 4/8h výroby už se mi párkrát stalo,že "*4" mi bliklo 2*v jedné sklizni...zdá se mi,že zboží přibývá-jen to chce trefit ty 8h*40(40 potěší)
 

dudasek

Znalec
2wnbnuw.jpg


8 z mnou-ještě mi pár kostiček leželo ladem den k dobru..dia(50)utrácím jen,když nechci/nemůžu čekat hodinu na stavbu skladu..(čas jsou někdy peníze)..toto kolo 394rohů,ale jen 44vlny,takže pohoda
 

d arvit

Odborník
jsem rád že ho brzo budu mít na full, jsem zvědavý jestli to fakt takhle brutálně zvednou jak to bude vypadat v marsovské době..
 
Ale v těch 5 úkolech je i jeden za 5 FP. Celkově tedy za prvních 5 úkolů shrábneš 25 FP. A trvá to všehovšudy 2 minuty v osadě (když neberu čekání na výrobu).

Na betě už to změnili. Odměna 20 bodů je až za quest číslo 10. Quest číslo pět dává zboží. Takže ještě si to párkrát udělejte, než nasadí nový update. Je tam těch změn u vikingů víc.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Na betě už to změnili. Odměna 20 bodů je až za quest číslo 10. Quest číslo pět dává zboží. Takže ještě si to párkrát udělejte, než nasadí nový update. Je tam těch změn u vikingů víc.

Já to nedělám, jedu normálně dál na Yggdrassil, zatím předposlední lvl. Navíc mi příjde z dlouhodobého hlediska lepší jet na runové kameny, než příjde Egypt. Předpokládám, že pak nepůjde jet Vikingy i Egypťany zaráz.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru