Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
Jako vypadá to dost dobře, ale mohlo to bejt trošku lepší a ne mít opět spoustu věcí za diamanty.
 

DeletedUser10017

Host
Hlavně mohli být tedy alespoň zajímavější odměny ... Tohle mi opravdu za tu snahu nestojí.
 

Dan 77

Veterán
Takhle nesmyslný update jsem snad ještě neviděl... Odměny tak výhodné nejsou. Jsou výhodnější budovy i bez "eventu" či co tohle má být. A jestli je teda zbytečné a kontaproduktivní utrácet diamanty, k čemu ve hře tedy jsou ? :D ...
Máš pravdu, jen na nejvyšší úrovni jsou to zatraceně dobré odměny.

A k té produktivitě. Co všechno jste museli utratit, aby jste získali kostel na 12 lvl? Tady to máte zadarmo. Jen čas, který tu stejně strávíte.
Nebylo potřeba utratit nic, jen dokončit úkoly, losovat a pak zapalovat stromek. Eventy a kulturní osady vždycky vyžadují čas navíc, jen je na hráči, jestli to plnit chce nebo ne.
 

DeletedUser16731

Host
Ty jsi měl úkoly zadarmo. To ti závidím:) Tolik surovin a jiných věcí, co jsem utratil, abych je splnil. Má to někdo štěstí:)
 

DeletedUser16731

Host
Už toho nechme. Nechce se vám to hrát, dobře. Nekažte to ale ostatním, svým negativním přístupem. Jak jsem psal. U vikingů jsou šance pro všechny stejné. Zatím co u eventu záleží hodně na štěstí.
 

DeletedUser10017

Host
V pořádku, určitě mě to od samotné hry neodradí, jen mi to prostě nepřišlo doladěné .. :)
 

Dan 77

Veterán
Ty jsi měl úkoly zadarmo. To ti závidím:) Tolik surovin a jiných věcí, co jsem utratil, abych je splnil. Má to někdo štěstí:)
Nevybírej si při plnění úkolu v eventu variantu s vyjednáváním, ale tu s bojem - je to snazší a lepší než jednorázově do toho vrazit zboží.
 

RomanS24

Člen
ještě mě by zajímalo je někde rozpis vesnic které budou ? tedka jsou vikingové tak zda budou třeba i Egypt, či Viktoriánská doba
 

DeletedUser16731

Host
Egypt
středověká japonská vesnice
polyneská vesnice
 
Jo, ale za nic. Navíc jsem schopný udělat jednu hru za 9 dní a bez dia.
tak to máš slušný čas ja na bětě co jsem to zkoušel tak jsem nebyl schopný udělat ani zdaleka ty časové mise trvalo mi 40 dnu se dostat na nějakou 15 misi a těch je tam 20. Ale je fakt že to tam hraju raz za 2 dny a věnuju už betě minimalní pozornost hold času je malo :)
 

DeletedUser5384

Host
U vikingů jsou šance pro všechny stejné. Zatím co u eventu záleží hodně na štěstí.
A na to jsi přišel jak? Na jednom městě mám jeden šutr 1x2 a ještě na hranici pozemku, na druhým mám jeden 1x1 a druhý 1x2 a vtipně oba uprostřed, ale dost daleko od sebe. Takže tvou tezi o stejné šanci neberu.
 

RomanS24

Člen
hele jak je to s tím rozšířením na to potřebuju všechny surky co to požaduje ? nebo jen něco z toho ,
 

DeletedUser16731

Host
A na to jsi přišel jak? Na jednom městě mám jeden šutr 1x2 a ještě na hranici pozemku, na druhým mám jeden 1x1 a druhý 1x2 a vtipně oba uprostřed, ale dost daleko od sebe. Takže tvou tezi o stejné šanci neberu.

Vlož sem screen
A vím to tak, že se všema světama a betou hraji deset vesnic
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru