Diskuze ke změnám v PvP

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

od zítra, 24. října, dojde k malým úpravám PvP bitev. Čeho se budou týkat si můžete přečíst v oznámení. Těšíme se na vaše reakce.
 

Svatej

Legenda
Já... jsme na betě asi něco minul... :(
Nebo to není jenom můj pocit a tohle se vůbec netestovalo?:eek: Hurá bugy-bugy...

ALe jo, změna jako taková je dobrej nápad. Nic co by hru narušilo, ale dá nováčkům čas pochopit základy bez rabování.
 
Lorde nejsi sám :D Také jsem to na betě nezaznamenal :)
Ale asi jsou si tak jistí, že to nahodí bez testování :)

Mě to nevadí :) Ale už vidím ty brečící posty lidí co jsou stále v bronzu a odmítají se pohnout dál a bude jim to hrozně vadit :D
 

DeletedUser11297

Host
Také jsem si toho všiml. Ale nějak mě to v ničem neomezuje, na C a betě jsem stejně na konci a na A jsem chvíli raboval jen jednu osobu, která si na mě dovolila zaútočit. :p:D Určitě dobrá věc pro nováčky a mně tak aspoň nikdo nevyrabuje moje barvírny. ;)
 

Hyso

Dopisovatel
Tohle se moc nepovedlo, výzkum mohl být umístěn na kraji doby železné, když se jedná o ochranu začínajících hráčů. PvP věže jsou taky vyřazeny, protože hráč získá body jen z mapy nebo z expedice a dělat ten výzkum, když ho nemají sousedi mi taky nepomůže.
 

Svatej

Legenda
1) V téměř každém sousedství se najde někdo kdo tě nemá rád! :D Pokud je nebudeš mít rád na oplátku, bude to zcela v souladu se všeobecným uspořádáním věcí. :D
2) PvP věže jsou vyřazeny v době železné? To mi asi unikla další věc? PvP věž funguje, či fungovala, od chvíle kdy jsi ji získal a začal bojovat jednotkami dané doby... ;) A to už od bronzu...
 

DeletedUser14934

Host
Já bych jen doplnil menší postřeh. U hráčů, kteří nemají vyzkoumáno PvP bych nechal meč prošedlý. Když projíždím sousedy a kliknu na něj, vím, že mohu rabovat. Když tam mám (vybarvený) meč, teprve po kliknutí na něj zjistím, zda mohu bojovat nebo na mě vyskočí hláška, že nemá splněno. tedy aby bylo hned vidět, jestli můžu nebo nemůžu... :D
Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru