Diskuze ke změně názvu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2684

Host
Heh u WT mě došlo hned, Zde jsem si apríl uvědomil až díky tobě :-D
 

DeletedUser3139

Host
No, první co mně napadlo: ,,To je snad apríl, chyby se nestíhají opravovat, hra je plná fakt super změn, ve valné většině k horšímu a teď si údržbář, kotelník zahradník a vrchní uklízečka z INNO (tvůrci hry) vymyslí takovoto ptákovinu!
 

Karol19097

Turista
No chvíli mi to taky nedošlo a říkala jsem si, že tady už je možný, že vymyslí i takovouhle volovinu :D
 

DeletedUser12151

Host
pokud by melo dojit k počeštění nazvu, tak jaky by byl podle vas prijatelny? :)
 

DeletedUser9826

Host
Co si myslíte o této změně? Dejte nám vědět :)
Myslím si, že je to výtečný nápad, konečně někoho napadlo purifikovat jazykové prostředí ve hrách a ne otrocky přejímat nějaké anglosaské patlaniny, kterým stejně naprostá většina lidí nerozumí a pracně si je musí vyhledávat na Google - což je mimochodem také pojem, který je potřeba přeložit!!! :)
Jinak díky za pobavení, především nad vlastní nedovtipností :)))
 

DeletedUser12887

Host
Už jsem se lekl :)) ale dobrý, říkal jsem si, že tu chyběl nějaký fórek :)
 

DeletedUser12994

Host
no nejdrivej jsem si rikal, coze? coto ma byt? jste se zblabnili? ale pak mi to doslo... :) bych nebyt tohoto zapomnel ze je april:)
 

DeletedUser9826

Host
No, první co mně napadlo: ,,To je snad apríl, chyby se nestíhají opravovat, hra je plná fakt super změn, ve valné většině k horšímu a teď si údržbář, kotelník zahradník a vrchní uklízečka z INNO (tvůrci hry) vymyslí takovoto ptákovinu!
 

DeletedUser13875

Host
Me to prelozilo takhle, a zní to, ipresto ze je to pry april, o hodne lepe nez original
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-04-01-14-30-44.png
    Screenshot_2017-04-01-14-30-44.png
    42,9 KB · Zobrazení: 33
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru