Diskuze o 1.178

DeletedUser

Host
Jednotky Barbar, Barbarský prakovník, Statečný válečník a Statečný válečník na koni se hojily ihned po bitvě, i když byly poškozeny. Toto byl opraveno.

Zajímavé, doteď jsem netušil, že se tyhle jednotky dají získat. V každém případě jsem koukal, že oproti jiným jednotkám ze stejné éry jsou podstatně slabší. Možná jsem něco přehlídl, ale zdá se mi, že možnost zisku těchto jednotek namísto těch standardních hráče lehce znevýhodňuje. Možná, že ta možnost okamžitého léčení by je dělala aspoň nějak užitečnými. Takhle bych je tak akorát viděl jako obranu hexu, případně by mohly mít využití při nahazování oblehu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
Statečný válečník (20/24) Statečný válečník na koni(16/14)..kde s tím bojovat,když je dostaneš na mapě v průmyslu?
mám jich 23+16 nezávislých ..asi jsem omylem někde narazil při farmabitkách...

Jednotky Barbar, Barbarský prakovník jsou prý z ranného středověku...jak se dali získat?nějaký nepovinný úkol???
 

DeletedUser

Host
Jednotky Barbar, Barbarský prakovník jsou prý z ranného středověku...jak se dali získat?nějaký nepovinný úkol???

Pokud máš Nekonečné dojo lvl. 5 nebo Královské lázně a jsi zrovna v Ranném středověku. To samé platí pro Průmysl a statečné válečníky.
 

dudasek

Znalec
wau supr info-to nic nemění,že jsou to jednotky trošičku slaboučké..ten kolektivní odpor to vylepšuje,ale žádná hitparáda..
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Zajímavé, doteď jsem netušil, že se tyhle jednotky dají získat. V každém případě jsem koukal, že oproti jiným jednotkám ze stejné éry jsou podstatně slabší. Možná jsem něco přehlídl, ale zdá se mi, že možnost zisku těchto jednotek namísto těch standardních hráče lehce znevýhodňuje. Možná, že ta možnost okamžitého léčení by je dělala aspoň nějak užitečnými. Takhle bych je tak akorát viděl jako obranu hexu, případně by mohly mít využití při nahazování oblehu.
Mně rozdrtili! Měl jsem proti nim o level nížší sílu. Ale přesto měli výhodu v zuřivosti: s každou zabitou jednotkou v jejich armádě narostla zbývajícím jednotkám útočnost i obrana , už nevím o kolik, ale ten poslední asi musel bejt king kong :cool:
 

DeletedUser

Host
Mně rozdrtili! Měl jsem proti nim o level nížší sílu. Ale přesto měli výhodu v zuřivosti: s každou zabitou jednotkou v jejich armádě narostla zbývajícím jednotkám útočnost i obrana , už nevím o kolik, ale ten poslední asi musel bejt king kong

Pravda. Neuvědomil jsem si, že ten bonus za smrt je do obrany i do útoku zároveň. Tedy už po třech mrtvých Barbarech jsou zbylí Barbaři silnější než normální těžká jednotka. V každém případě s vyššími procenty bonusů do útoku a obrany už Poslední vzdor docela ztrácí účinek. Navíc, proti Poslednímu vzdoru se při manuálním boji dá aplikovat taktika, že se jednotky postupně oslabí a až pak nakonec najednou dorazí.
 

Tomas 0482

Psavec
Opravili jsme problém, kdy se občas zobrazilo chybové okno v režimu rekonstrukce, pokud jste příliš rychle uložili budovu.

Z tohoto bodu jsem čekal opravení problému, kdy jsem klikl na "vyklidit" a tažením prstu přes budovy vyskočila chyba a došlo k odhlášení, místo aby se uklízely budovy do dočasného skladu. Pokud to opravdu znamená opravení této chyby, tak to vypadá, že vývojáři problém opravili vlastním způsobem a tuto funkci uplně odstranili.:D Musím říct, že tohle jsem nečekal, takže chyba už sice nevyskakuje a nedochází k odhlášení, ale ted jde vyklízet budovy po jedné a to včetně cest. Ani to málo, které opravili, není opraveno správně.
 

DeletedUser17850

Host
Aktualizace sice udělala opravy, ale na můj požadavek ohledně vytvoření zápisníku ve hře už přes půl roku nikdo nereaguje. :-(
 

dudasek

Znalec
Aktualizace sice udělala opravy, ale na můj požadavek ohledně vytvoření zápisníku ve hře už přes půl roku nikdo nereaguje. :-(
dej si nápad a když bude podpořen můžou to poslat do němec-a nebo se regni na BETA:forum a dej nápad tam...je tam dost hráčů a i sami tvůrci testují a mohlo by to padnout na úrodnou půdu!
 

Solimak

Turista
Tak po dnešním sputění CB se mi ve městě objevuje problém - hraju na PC a ať kliknu na jakékoliv místo ve městě, tak se mi hned ukáže okno z CB s oblastí, kde se bojuje nebo nebojuje. Prostě nemohu třeba ani sebrat příběhové úkoly kolem města, když na to kliknu, tak se ukáže třeba okno s polem C2A nebo podobně.
Neví někdo v čem je háček? Nejde mi vybrat ani Starožitník......
 

Fotřík 1.

Komentátor
V ramci uzasnych zmen a vylepseni se jaksi zapomneli zminit, ze (prinejmensim na svete C v platine) zmizel kompletne ze stredovych poli x1 treti slot na stavbu budov a take na okolnich polich doslo ke znatelne redukci.
 

Joxer

Psavec
Tak po dnešním sputění CB se mi ve městě objevuje problém - hraju na PC a ať kliknu na jakékoliv místo ve městě, tak se mi hned ukáže okno z CB s oblastí, kde se bojuje nebo nebojuje. Prostě nemohu třeba ani sebrat příběhové úkoly kolem města, když na to kliknu, tak se ukáže třeba okno s polem C2A nebo podobně.
Neví někdo v čem je háček? Nejde mi vybrat ani Starožitník......
U mně stejnej problém. Svět "E"
 

Anti Bílý

Psavec
Když mi klikání na budovy ve městě otvírá oblasti na mapě bitev, ale po obnovení stránky už to nedělá, tak to jako chybu hlásit nemůžu, co :))
1589482893036.png
Ach, tak stačí pár mlátiček a po návratu do města to dělá znovu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14729

Host
Stejná chyba, jakmile se vrátím z mapy CB, musím se odhlásit a přihlásit, jinak ve městě na kliknutí skáčou hlášky z mapy CB.
 

dudasek

Znalec
Tak po dnešním sputění CB se mi ve městě objevuje problém - hraju na PC a ať kliknu na jakékoliv místo ve městě, tak se mi hned ukáže okno z CB s oblastí, kde se bojuje nebo nebojuje.
Svět B,takže asi všude....mám ty "prosaky" taky..pomůže resetovat Foe a do CB nelézt,nebo zas po skončení další restart hry.
 
To prosakování CB do města lze "řešit" rychlým klikáním na budovu až jí otevřeš ale stále to prosakuje, nebo rychle klikat na CB a poté se zase vrátit do města a pak už to funguje správně... Se jim zase něco nepovedlo...
 

DeletedUser4749

Host
dej si nápad a když bude podpořen můžou to poslat do němec-a nebo se regni na BETA:forum a dej nápad tam...je tam dost hráčů a i sami tvůrci testují a mohlo by to padnout na úrodnou půdu!
Zápisník se tu řeší minimálně pět let. Nulová šance. Vývojáře to evidentně nezajímá.
 
Nahoru