Diskuze o 1.184

DeletedUser17463

Host
Na PC mám problém s návštěvou krčmy. Jakmile navštívím krčmu jako poslední, zůstává mi na židli označení, že je v krčmě volno.
 

peepee77

Veterán
PvP aréna která je aktuálně na betě je strašná blbost. Pokud se nezmění přiřazování soupeřů tak je to pro hráče v nižších dobách naprosto nehratelný a demotivující. Jak má hráč ve středověku porazit armu z asteroidů?
 

Dan 77

Veterán
Provedli jsme úpravy animace úspěchů. Animace již nebudou vyplňovat celou obrazovku a budou vypadat ještě lépe!
Vůbec nevím, o co jde... Jestli animace toho, že jsem získal ocenění do radnice, tak to nezabírá celou obrazovku myslím. Možná by pomohl v oznámení screen. Takže nejspíš si té změny ani nevšimnu, když nemám ani tucha, o co jde.


Na PC mám problém s návštěvou krčmy. Jakmile navštívím krčmu jako poslední, zůstává mi na židli označení, že je v krčmě volno.
Tohle označení mi tam zůstává taky, ale v krčmě přitom nejsem a je plno a třeba až za 2h se mi tam podaří vlézt. :rolleyes:
Chybu potvrzuju.
Jo a zase (resp. pořád) se proklikávají vrstvy ve hře skrz: tlačítka prodat a přesunout, otevřená lišta s úkoly ve městě i v osadě (jde o prohlížečovou verzi hry).
Hádám, že zítřejší aktualizace na těchto menších nepříjemnostech změnit nemá. Takže to klidně berte jako hlášení dalších chyb. :)
 

DeletedUser17534

Host
Dobrý den, jelikož mám k dispozici pouze mobil,ocenil bych přiblížení roztažením dvěma prsty u všeho i u popisu budov atd. Díky
 
Nahoru