Diskuze o 1.185

Tomas 0482

Psavec
Změny vypadají skvěle a spoustu z nich bylo potřeba už dávno, takže už se těším ;)

Ty nové sady jsou pouze do dražby nebo i na přímý nákup?
Tohle mě taky zajímá.

Odstranili jsme vyskakovací okno pro okamžité dokončení stavby po kliknutí na "Zaplatit".
Co přesně tohle znamená?
Chápu to tak, že když omylem kliknu na okamžité postavení budovy za diamanty, tak se mi budova hned postaví, místo objevení potvrzovacího okna, jak je tomu do ted. Jinak nevím, kde se objevuje to "Zaplatit". Možná to automaticky odklikávám a už si to ani neuvědomuju, ale bojím se, že si budu omylem utrácet dia. Stalo se mi to párkrát i přes potvrzovací okno, když jsem klikl na "prodat", okamžitě na budovu a automaticky hned na "prodat", ale místo prodat tam byl souhlas s utracením dia.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Konečně nějaká pro hráče viditelná a hlavně prospěšná aktualizace! Asi je strašili ty davy co opuštěli hru, jinak by byli zamrzlí dál :-D :-DD
 

dudasek

Znalec
Zpočátku zřejmě jen dražba a časem to fláknou do regálu jako třeba Třešňovou sadu,vylepšení moštárny....konečně půjde utratit ty fialové kamínky...moc mi jich neubívá
 

Thesseus

Znalec
Traktorista píše, že jedna z nich už v dražbě je...
Jinak teda palec hore. Inno se probudilo z kolotoče eventů a začalo vylepšovat hru? Buď hráči už moc nadávali, nebo byl už Helper lepší než hra :D ale každopádně opravdu super změny! ;)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Vlčí hnízdo právě ted u mne v dražbě, cena za 31 000 a do konce zbývá hodina, asi to nebude levný sakra co:? :-( :-D
 

Tomas 0482

Psavec
Já mám ted v dražbě výběrovou sadu veletrhu a někdo tam nahodil 42 653, je to hned na začátku dražby a takhle divná částka, takže to možná bude takhle drahý. Na druhou stranu ty sady po kterých mám v plánu jít se rozhodně nevydraží za minimum a cena bude určitě vyšší než nějakých 42k, takže je vlastně jedno kolik to stojí v základu. :D
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Ono dost záleží, jaká skupinka lidí má zrovna společnou dražbu. Už jsem sehnal výběr třešňové sady za 5k, ale viděl jsem tam nabízet lidi za zboží třeba 120k. Já si zatím nabouchal další jarní set a teď přemýšlím co dál. Původně jsem chtěl tu Výstavu umění nebo jak se to jmenuje a vylepšit svatyně. Obojí tam vidím ale jen zřídka a kdyžuž, tak jsou to až moc velké sumy 150k+ za kus a to mi příjde až moc. Raděj se svatyní pomalu zbavím a spíš postavím nějaké další sety nebo jiné eventovky, které jsou tam za mnohem rozumnější ceny.

Jinak změny vypadají dobře a hlavně užitečně. To se moc nestává, takže palec hore :))
 

dudasek

Znalec
"změny vypadají dobře" ..uvidíme!
občas trefim vylepšení svatyně za 40k a jsem rád,stejně tak výstavu...už jsem viděl obé i nad 100k a do toho jít nechci...jinak dost jsme bojovali o vylepšení moštáren-dneska mi jedna utekla asi za 2500 a to už je pěkná cena-na dopoledne...
 

Tomas 0482

Psavec
Tu výstavu umění jsem složil na max level ani ne měsíc zpátky, bylo to nějak na konci července a bral jsem úplně všechny výběrový sady, který se mi kdy objevili, takže to trvá opravdu dlouho. Nedej bože aby člověk jednu vynechal, protože se mu zdá už moc drahá. Já jsem za jednu sadu dal dokonce 166 666, ale to bylo maximum, jinak jsem to bral většinou od 50k do 100k. Šel jsem vyloženě jen po tom za každou cenu. Druhou už neskládám, protože by to trvalo zase půl roku a za půl roku už se ta budova nevyplatí s tempem jakým zvedají statistiky eventovek.
 

d arvit

Odborník
změny super - chválim
výběrovky - no chtělo by to doladit a dát něco kloudného na poličky, mám pocit že se mi tam střídá asi 15 věcí pořád dokola nic jinýho tam člověk nevidí, a potkat výběrovku na umění, to se dřív stane zázrak
vylepšení svatyně i moštárny už je ted bezcenný :-D
 
Nahoru