Diskuze o 1.185

Tomas 0482

Psavec
Nyní je možné zkontrolovat, kolik zdrojů je potřeba k dokončení výzkumu určitého věku. Klikněte na "Zrychlení výzkumu" ve stromu technologií:
Budovy poskytující obyvatelstvo umístěné ve vašem městě nyní zobrazují počet obyvatel i v popisu při najetí kurzoru.
Tyto dvě změny v aplikaci nefungují a ted nevím, jestli je to záměr ze strany vývojářů a zapomněli to do oznámení napsat nebo se jedná o chybu.
 

Dan 77

Veterán
Super aktualizace. Spousta urychlení a usnadnění ovládání hry. A Královské lázně konečně vždy namotivované.

Akorát v přehledu nákladů v osadě hapruje český překlad.
 
Aktualizace na android už je, stačí ji stáhnout. Mám android.

No, kdyby to bylo tak triviální, asi nebudu pokládat tak stupidní dotaz. V případě, že někdo 1.185 už má k dispozici, znamená to, že vyšla jen pro určité kombinace Androidu/architektury.

Jak jsem psal: mně google Play nabízí jako aktuální verzi 1.184.13.

Android 9, xperia xz1c. Podobně jsou na tom hráči v okolí s Android 10, Samsung Galaxy S9 apod.
 

f4llen4ngel

Nováček
Já sice 1.185 mám už od středy, ale jak bylo už zmíněno výše, chybí mi přehled cen za dokončení ve výzkumu. V osadě to je, ale klasický výzkum ne.
Prostě to samé co psal Tomas0482 už výše :)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
No, kdyby to bylo tak triviální, asi nebudu pokládat tak stupidní dotaz. V případě, že někdo 1.185 už má k dispozici, znamená to, že vyšla jen pro určité kombinace Androidu/architektury.

Jak jsem psal: mně google Play nabízí jako aktuální verzi 1.184.13.

Android 9, xperia xz1c. Podobně jsou na tom hráči v okolí s Android 10, Samsung Galaxy S9 apod.
Rád ti odpovím,je to prosté. Není to leností vývojářů,není to ani leností moderátorů tohoto fora,ale je to věc každého jednotlivého operátora! Na něm je,kdy aktualizaci umožní pro své mobilní klienty.
 

Dan 77

Veterán
Tento způsob počítání chybějících nákladů je absolutně k ničemu. Aktuální stav by se měl odečítat pouze od první nedosažené položky, od dalších už ne (to už bude aktuální zboží jednou spotřebováno), ba dokonce by se měly ty mínusy postupně sčítat, tj. ukazovat průběžný součet zbývajících nákladů, které bude ještě potřeba shromáždit... Okopírujte ten FoE Helper i v tomhle a bude to. ;) A taky by se mohlo ukazovat, kolik kořisti budu do konce osady potřebovat (bez posledního úkolu osady asi, pouze na výzkum v ambasádě).
1599616481135.png
Jo a okno se nevejde na obrazovku s rozlišením 1366×768.
 

dudasek

Znalec
mě osobně víc zajímá ten celkový součet-jestli mám zboží vařit dál,nebo bourat...s kořistí a násobky je těžké spekulovat...ale na tvou výtku je opravdu chyba uvádět,že mohu za podmínky spokojenosti stavět něco dalšího,když nemám zboží na následující...a přeskočit nelze----
 

Dan 77

Veterán
je opravdu chyba uvádět,že mohu za podmínky spokojenosti stavět něco dalšího,když nemám zboží na následující...a přeskočit nelze
To jsem sice nepsal, ale to už hra takhle blbě dělá? Náklady na výzkum teda celkově rostou, takže by se to dít nemělo, ale teoreticky jednoho druhu to může chtít potom míň a předčasně mi to ukazuje, že na to mám dost zboží, přitom jsem ho ještě neutratil v předchozím nepřeskočitelném kroku...
Každopádně já to teda dělám naopak, nejdřív nashromáždím zboží a až pak si seženu dočasně diplomacii.

mě osobně víc zajímá ten celkový součet-jestli mám zboží vařit dál,nebo bourat...s kořistí a násobky je těžké spekulovat
Jenže v Egyptě bourám průběžně výrobny, hned jak mám zboží na další 2-3 kroky ve výzkumu v ambasádě. U ostatních osad jsem zase boural cesty. A je fajn vědět z průběžného sčítání chybějících nákladů, že už můžu postoupit k lepší budově nebo k výrobě dalšího druhu zboží a tím pádem rozšiřovat. Bylo by fajn vědět to odsud z té novinky (viz screen nahoře), jinak je člověk nucen počítat to furt někde bokem nebo používat FoE Helper. :)
Násobky jsou náhodné, to je jasný. Náklady na kořist jsou náklady ve zboží ×10 (když přijde 4násobek na zboží, odečtou se i náklady kořisti). S kořistí teda problém nemívám, mívám jí vždycky tisíce shromážděné dopředu, ale někdo problém mívá.
 
Naposledy upraveno:

OffTheWall

Psavec
Od této aktualizace by se měla ve starožitnictví objevovat výběrová sada náměstí vítězů, zahlédl jste ji během těch tří měsíců někdo v aukci nebo v denní nabídce? Několikrát jsem na polici měla lvl 1, ale na výběrovku jsem doteď nenarazila .. To mám takovou smůlu nebo se tam vůbec neobjevuje?
 

dudasek

Znalec
výběrovky,nebo lvl 1 je to jedno-koupím levně a letí do veteše...

výběrovku však v aktualizaci nevidím(omyl?)...

EDIT:výběrovky mi padají v aukci,tak asi už jsou k mání...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru