Diskuze o 1.190

Pablo7011

Nováček
Pokud to bude za dia,tak nic.
A ještě mi chybí podobně jako v Elvenaru zadat výrobu hromadně do všech stejných fabrik.Například kladívkáren zaškrtnout a zadat najednou.
 

Dan 77

Veterán
Pokud to bude za dia,tak nic.
A ještě mi chybí podobně jako v Elvenaru zadat výrobu hromadně do všech stejných fabrik.Například kladívkáren zaškrtnout a zadat najednou.
No asi to bude za dia jako na PC. ;) A chybět ti to hromadné zadávání výroby nemůže, přesně tohle ta funkce hromadného sběru za dia taky obsahuje. Ale je to za těch 5 dia, tj. až 35 dia týdně.

A přitom sjednotit napříč platformami zrovna TOHLE vývojářům trvalo 5,5 roku. To je podle mě jen nedbalost, protože vývojáři sami přece chtějí, aby hráči diáky kupovali nebo aspoň co nejrychleji utratili ty, které mají zadarmo z expedice apod. A ještě po tom volali hráči, aby mohli utrácet diamanty. Obchodníci asi nechtějí vydělávat, zvláštní. :)

MrstaVita: Náhodně ti to zvolí které budovy budou mít šanci na navýšení.
Alespoň takhle to funguje na PC.
Někdo mi psal, že prý to automaticky bere nejvyšší produkci. Je to pravda? Pokud jsem potřeboval jen rychle sebrat výrobu a zase jít, neodvážil jsem se to zkusit a vybíral jsem napřed budovy s vysokou produkcí a až pak ten zbytek za dia.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Dan 77: Ne, vyloženě to bere random budovy.
Dneska třeba ze 13 pokusů mi to vzalo 2x studánku, 2x památník hrdinů 7 lvl 1x svatyni znalostí 2lvl, 1x starověký obelisk 4lvl, 1x barevný podzimní mlýn

A kolikrát mi to vezme královskou mramorovou bránu, což je nejhorší produkční budova co ve městě mám.
 

Dan 77

Veterán
Dan 77: Ne, vyloženě to bere random budovy.
Dneska třeba ze 13 pokusů mi to vzalo 2x studánku, 2x památník hrdinů 7 lvl 1x svatyni znalostí 2lvl, 1x starověký obelisk 4lvl, 1x barevný podzimní mlýn

A kolikrát mi to vezme královskou mramorovou bránu, což je nejhorší produkční budova co ve městě mám.
Díky za info a vůbec za vyzkoušení.
mohl by se zrusit i ten 100 bodu limit
Jo pokud člověk nevybírá za dia, tak je ten limit 100 bodů (resp. 99 + výběr další budovy) už dost omezující. Skoro jako kdysi limit 10 bodů naráz (resp. 9 + výběr další budovy), který zůstal platný při nákupu bodů za mince.
 

Tomas 0482

Psavec
který zůstal platný při nákupu bodů za mince.
tohle bych taky zrušil, protože se mi pravidelně stává, že vyberu výrobu a náhodou přijde úkol kup 5 bodů výzkumu. Takže následuje utracení celé lišty, aby vzápětí přišel úkol utrat X bodů výzkumu, takže to pak musím dávat ze skladu nebo shánět nějak jinak a přitom stačilo využít co už mám v liště.
 
No konečne pozitivni aktualizace prvni přidali chat dlouho očekavana věc ted vyber za 5 dia jeste dyl ocekavana vec

Mohu se zeptat kdys us pridavate konecne uzitecne veci kdy muzem ocekavat pridani cvc do mobilu :)
 

Tomas 0482

Psavec
Po několika dnech používání tlačítka na výběr bych měl jen takovou poznámku nebo spíš rozdíl oproti PC verzi, který se mi moc nezamlouvá. U pc se mi líbilo, že jsem zadal výrobu za dia jen u výroben, které se za ty dia vybraly, budovy, které nic nedělaly, zůstaly nečinné. Ve mětě mám výrobny kladivek a více méně je využívám jen při eventu, takže pak musím jít a všechny výroby zrušit nebo naopak výrobu nezadat a u všech teras a výroben saní zadat výrobu jednotlivě. Tak skvělá funkce a stejně se našla věc, která to dokáže po... Doufám, že je to jen chyba a dojde k opravě :)
 
Nahoru