Diskuze o 1.190

Dan 77

Veterán
Nahlas to na herní podporu.
Je fakt, že v některých výrobnách bych mohl chtít zadat místo toho 8hodinovou výrobu, kterou jsem zrovna za dia nevybíral, ale např. už předtím, tak by byla otrava to potom u každé výrobny zvlášť měnit, i když nebyla mezi těmi, které byly vybírány za dia.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
P Ve mětě mám výrobny kladivek a více méně je využívám jen při eventu, takže pak musím jít a všechny výroby zrušit nebo naopak výrobu nezadat a u všech teras a výroben saní zadat výrobu jednotlivě.
Tak je nech ty kladívka vyrábět ne? To nechápu,mít mimo event , tyto nečinné budovy ve městě :eek::eek: Já postavím kováře a po eventu zas zbourám,já bych nechtěl zbytečné budovy,ale když ty je tam máš,tak je nech vyrábět :D
 

Dan 77

Veterán
Leda uložení budovy, ale tím si radši šetřit... A úplně nejlíp nahradit Bar na pláži za Magna. :) Magna totiž využiješ dobře i mimo eventy.
S Galaxií bych teda hromadný sběr nedělal, takhle ti Galaxie neudělá až cca 150 FP denně. :)

@Anti Bílý Pěkný nový jméno :)
 
Naposledy upraveno:

Tomas 0482

Psavec
Tak je nech ty kladívka vyrábět ne? To nechápu,mít mimo event , tyto nečinné budovy ve městě :eek::eek: Já postavím kováře a po eventu zas zbourám,já bych nechtěl zbytečné budovy,ale když ty je tam máš,tak je nech vyrábět :D
mimo event ještě dejme tomu, ale v eventu to nejde a jak tu píše Anti Bílý, snižuji si tím šanci na galaxii, pak jsou tu ještě výrobny typu moštárna atd., kde jedu jiné výroby než 24h.
 
Nahoru