Diskuze o 1.199

Dan 77

Veterán
Přesně tak, od včerejška se musí zbytečně čekat na odmítnutí úkolu, abych ho mohl přeskočit a jít na další... Tlačítko přeskočit je vždycky chvilku zašedlé a vůbec reakční doba hry je v této oblasti delší.

Jo a když úkolů přeskočíte moc za sebou, stane se tohle......
1614897840532.png
... Úkoly se zdrcly tak, že jeden je zakryt jiným a ten třetí dokonce spadl zcela mimo obrazovku (klikatelnou oblast). Je nutné celou levou lištu zavřít a otevřít ji znovu, protože jak vidíte na obrázku, posuvník mám úplně dole a níž už scrollovat nejde, zato nahoře se vytváří nevyplněný prostor.
 
Edit: tak se mi to "samo" opravilo. Netuším, čím to bylo, restart nepomohl

V mobilní verzi, se mi špatně zobrazují pozice u velkolepky
 

Přílohy

  • 20210305_083944.jpg
    20210305_083944.jpg
    323 KB · Zobrazení: 19
Naposledy upraveno:
Tak zatímco na betě to community manager označil za záměr (pauza v questech), který má za cíl zastavit boty (což je nesmysl, sice je to zpomalí, ale rozhodně ne zastaví), tak na německém FoE už to označili za bug, který by měl být v příští verzi opraven... asi nečekali takový hate, který tím vyvolali (evidentně všude, kromě českého foe... tady jsou lidi fakt asi totální flegmoši nebo hrajou jen na mobilu, kde to zatím není). Takže nezbývá než doufat, že to dají do pořádku.

Citace z německého FoE s EN překladem:


https://forum.de.forgeofempires.com/index.php?threads/update-auf-version-1-199.51013/#post-417805
...
voraussichtlich mit dem nächsten Update wird die Verzögerung beim Abbrechen von Quests entfernt werden. Wie eingangs von uns beschrieben, handelte es sich dabei um eine Nebenwirkung der umfangreichen Code-Anpassungen im Hintergrund. Fälschlicherweise wurde uns und euch dieses Verhalten als "erwünscht" übermittelt. Es handelt sich dabei also definitiv um einen Fehler und die Entwickler arbeiten an der Behebung.
...
"Presumably with the next update the delay on aborting quests will be removed. As stated in the beginning, the delay is a side effect of major changes in the code [for the questing system]. By mistake, this was communicated to us and you as being intended. It definitely is a bug and the developers are working on fixing it."
 

Dan 77

Veterán
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
jsme tento týden uvedli aktualizaci, která zavádí denní limit počtu přeskočení úkolů.

Protože v oznámení k téhle aktualizaci o tom nic není tak dotaz zde - jaký je ten limit?
 

Svatej

Legenda
jsme tento týden uvedli aktualizaci, která zavádí denní limit počtu přeskočení úkolů.
A tohle je problém. Doteď se každá větší změna zveřejňovala a tohle je sakra velká změna.
Doteď jsem teda, když někdo psal že třeba oficiální % dropu u studánek nesedí, mohl napsat že IG by takovou změnu nahlásilo. (mimo jiné)
Teď ale, po tom co jste tuhle změnu neohlásily, už nemůžu tvrdit že například ty % u studánek neměníte za chodu jak se Vám zlíbí. Prostě nějaká immage kterou si IG budovalo je pryč i s presumpcí nevinny. Protože prostě máme příklad toho že ty věci bez oznámení měníte. Jednou vinnej, navždy vinnej
 

Svatej

Legenda
No nepamatuju si nic takhle závažnýho. Spíš balancování novejch funkcí. ;) Tohle je dlouho zavedená funkce která je hojně využívána. Teda z mýho hlediska srovnatelná s těma % dropu dia.
 

Dan 77

Veterán
No "Inno-procenta" u plánků kdysi dávno nebo pak po delším čase u relikvií, co padá z jednotlivých typů (např. kdysi padalo 100 bodů ze zlaté relikvie zásadně častěji, ale asi jim to přišlo jako moc velký bonus...).
 

Joxer

Psavec
Vjadření KaseO o opakovačkách mě fakt baví :D. Tuhle větu od něj si čtu dokola: "Cílem změny bylo zavést omezení počtu přeskakování opakujících se úkolů, ne ovlivnit každodenní aktivity hráčů" :D:D:D
 
Nahoru