Diskuze o 1.200

Dan 77

Veterán
To vypadá na omyl vývojářů, snad je to i v CvC jen omyl.
CvC má ale tu výhodu oproti CB, že se tam účastní méně lidí a že se tam bojuje převážně v 8 večer, ale CB je i v průběhu dne, i na mobilu...
 

dudasek

Znalec
to si nestěžujte...já mám starý PC a ač Microsoft nepodporuje Flash aktualizacemi jede vše v Chromu naprosto v pohodě.
INNO to celé tlačí do HTML a v tom mi to jede jak šnek.dali mi ještě na výběr změnit rozšíření:buď mám malý rámeček,kde mi v osadě neukáže ani chybějící počet zboží a nebo celou obrazovku s posuvníky...
 

Dan 77

Veterán
@dudasek No to se teda máš :D Plus ty další problémy budeš mít taky, jestliže hraješ CvC a CB a jestli ti vadí světlá pozadí ve hře
A pokud jde o plynulost, je to asi kvůli starší grafické kartě, se kterými nejdou dohromady některé prohlížeče, musíš si zapnout v Chromu hardwarovou akceleraci anebo přejít na Firefox, psali to v nějakém starším oznámení o problémech se všemi prohlížeči na bázi Chromia (odkaz).

Bylo na čase s těmi notifikacemi a aspoň ten zoom u zadávání výrob poměrně rychle odstranili, to je dobře.
A abych nepěl téměř jen o samých chybách tohoto upgradu, zrovna jsem objevil další jeho přínosy, které nejsou v oznámení vůbec zmíněny:
Na PC se mi o trochu zrychlilo braní i vytváření nabídek na trhu, načítání dalších stránek trhu a opravdu výrazně se urychlil nákup bodů za mince.
Pozoruje tuto změnu na PC ještě někdo? Pokud je to touhle aktualizací, tak to je dobrá věc, na to jsem taky docela čekal.
 
Naposledy upraveno:

OffTheWall

Psavec
Aktualizace CvC je pouze k horšímu! Zbytečný zoom, mapa se otevírá na místě, kde proběhla poslední akce (absolutně mě nezajímá, co se děje na druhém konci mapy), okno s záznamem aktivity (např. Nepřítel obléhá cech) v historii akcí mě nově nevycentruje na konkrétní hex a místo toho se musím proklikávat mapou, proč?
 
Nahoru