Diskuze o 1.201

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další aktualizace přináší opravy některých nepříjemných chyb a nějaké to vylepšení. Co na novou verzi říkáte?
 
Oprava chyb, které mě osobně nevadila. Marně už několik let čekám a ptám se na podpoře, kdy bude možné vybrat body z VB najednou? V cechovních bitvách není problém mít přes tisíc bodů na liště, ale při výběru maximálně 100. Nevidím v tom žádný jiný účel, nežli hráčům znepříjemňovat hraní. Dodnes mi nikdo nedokázal vysvětlit, co je v programování tohoto znepříjemňování tak složitého, že to nejde opravit jako stovky jiných chyb.
 

Tomas 0482

Psavec
pokud je v liště 100 a víc bodů nejde vybrat ani za dia a docela dost mi to vadí. (Zkoušeno na mobilní verzi, pc verzi jsem nezapnul od zavedení výběru za dia na mobilu)

Jinak jsme se opět dočkali dalšího "vylepšení" pozadí :) Opravdu by mě zajímalo, jestli to má ve zbytku světa tak skvělé ohlasy a vadí to většině hráčů jen v české mutaci hry nebo je situace všude stejná a vývojáři jen neposlouchají. :rolleyes:
 

Dan 77

Veterán
Už dneska s předstihem zřejmě přišla nějaká miniaktualizace.
Na hexy v CvC se vrátily zpět lesy jako rozlišovací prvek pro hodnotu hexů (a to asi ještě ve větší míře, než byly dřív).
Ale to nebyl nějaký kardinální problém, spíš je otravné to centrování mapy mimo vlastní území (mělo by to být na velitelství po (re)startu hry nebo na posledním otevřeném místě, jenže je to na místo, kde se naposledy něco stalo). Pak musím zbytečně přejíždět třeba přes celou mapu, což jen zdržuje (když budu chtít vědět, co se děje jinde a moc se nás to netýká, tak si tam můžu přejet kdykoli sám).


No a k tomu, co je uveden v textu oznámení:
Některé položky budou zamčeny hned, jak je obdržíte: všechny hlavní budovy kulturních osad a jejich části, výběrové sady
Nevím, kdo píše ta oznámení, ale každý snad ví, že části budov/předmětů prodávat nelze, aniž když nejsou zamčené.
Změnili jsme okno s oznámením získání provincie:
To chci i v prohlížečové verzi hry ;)
Dále jsme změnili některá informační okna s odměnami, dostala papírová pozadí
Bůůůůů :rolleyes:
 
Nahoru