Diskuze o 1.210

Daniel V.

Psavec
  • U zpráv jsme přidali funkce 'Odpověď' a 'Kopírovat & Vložit'. Po kliknutí (nebo klepnutí na mobilním zařízení) na text v Centru zpráv budete mít 2 nové volby:
    • Kopírovat & Vložit: Automaticky zkopíruje zprávu a vloží ji do pole pro text.
    • Odpověď: Umožňuje přímo odpovědět na citovanou zprávu.
      CH1.210-1.png
Narazil jsem na to že se mi tohle neděje
 

Trosman

Dopisovatel
Ono je nějaké vylepšení studánky přání? :) Toho jsem si nikdy nevšiml, pokud tedy není myšleno zmenšení.
 

dudasek

Znalec
krčma je fakt opruz-jsem rád,že to brzy spraví....
add osady a mazání cest-na začátku to dost kazí rozpočet...po 20ti dokončeních už jde o drobné,s kterými se lze lehce vyrovnat,ale možnost vypnutí bude fajn!
 

Dan 77

Veterán
Na trhu při hledání podle hráče nefunguje klávesa Enter na klávesnici jako potvrzení, funguje pouze kliknout na lupu.
A při hledání v žebříčku Velkolepek už klávesa Enter taky nefunguje.
 
Bohužel zase aktualizace na dvě věci... Nemůžu si přečíst vzdálené víc než cca 20 zpráv od konce vlákna. Vždy mě to začne automaticky posunovat na začátek vlákna. Vyhledávání v obchodu se vůbec neobjevilo. V žebříčku VB a medailí mě to automaticky ukazuje hráče okolo 500 místa žebříčku, namísto mě, mých VB .. a začalo se všechno strašně sekat...
 

RTV4

Psavec
  • U zpráv jsme přidali funkce 'Odpověď' a 'Kopírovat & Vložit'. Po kliknutí (nebo klepnutí na mobilním zařízení) na text v Centru zpráv budete mít 2 nové volby:
    • Kopírovat & Vložit: Automaticky zkopíruje zprávu a vloží ji do pole pro text.
    • Odpověď: Umožňuje přímo odpovědět na citovanou zprávu.
      CH1.210-1.png
Narazil jsem na to že se mi tohle neděje
Jestli to přidaj, tak se to bude hodit např. na 1.9 náhozy, ale zatím to z nějakého důvodu nefunguje. :/
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mi ty zprávy fungují... jen je tam z nějakého důvodu napsáno Opakovat a né Odpovědět :) Musíte kliknout přímo na ten "nadpis" zprávy. A mluvím za prohlížečovou verzi, mobil nevím :)
 
Bohužel zase aktualizace na dvě věci... Nemůžu si přečíst vzdálené víc než cca 20 zpráv od konce vlákna. Vždy mě to začne automaticky posunovat na začátek vlákna. Vyhledávání v obchodu se vůbec neobjevilo. V žebříčku VB a medailí mě to automaticky ukazuje hráče okolo 500 místa žebříčku, namísto mě, mých VB .. a začalo se všechno strašně sekat...
Stav stále stejný, a navíc se mi při výběru vždy sekne jedná budova (pořád ta stejná) a nejde vybrat. Musím vždy restartovat hru... Fakt povedená aktualizace
 

Tomas 0482

Psavec
Mám prakticky ten stejný problém jako @Frederick 63. Válečník, s tím rozdílem, že zprávy fungují normálně, ale vyhledávání v obchodě není, žebříček medailí a VB mi to ukazuje okolo 1150 (podle mě to ukazuje místo, kde je umístěn hráč v celkovém žebříčku) a vyhledávání VB absolutně nefunguje, většinou to neukáže žádnou VB, ale zjistil jsem že to vyhledává pouze podle hráče, tudíž není možné si zobrazit například všechny ARC VB. Vyhledávání VB tedy nemá smysl, protože pokud chci zobrazit všechny VB od jednoho hráče, tak to udělám přes jeho profil a nepotřebuju chodit do žebříčku.
 

weri85

Komentátor
Bohužel zase aktualizace na dvě věci... Nemůžu si přečíst vzdálené víc než cca 20 zpráv od konce vlákna. Vždy mě to začne automaticky posunovat na začátek vlákna.

Na mobilu mám ten stejný problém, při najetí do historie zpráv se začnou načítat desítky zpráv a než to člověk zastaví, tak je o několik dní zpět a musí rolovat, aby se dostal tak, kam chce. Takže se prakticky stalo, že zprávy od 20. pozice se staly nečitelnými.
 
Nahoru