Diskuze o 1.213

Rychlé posouvání zpráv v mobilní verzi rozhodně neopraveno.
Taky bych uvítal odstranění záseků v cb trvající od minulé aktualizace společně s rychlým posouváním zpráv.
 

Tomas 0482

Psavec
Kupování pokusů v CE za medaile se na mobilu neskutečně zpomalilo. Dřív jsem 8 pokusů naklikal tak rychle, jak mi to prst umožnil, klidně za sekundu. Nyní je mezi každým kliknutím vytvořena pauza asi půl sekundy a musím čekat, než je tlačítko opět aktivní. Nechápu jaký má tato funkce význam pro hráče co jede CE najednou, vlastně celkově nechápu účel této změny.
 

RTV4

Psavec
Touto aktualizací přestal fungovat na telefonu ukazatel jestli mohu do krčmy, takže nemohu chodit přátelům do krčmy, protože když je plná, tak se otevře a hrůzně to zdržuje... :/

//edit: Po restartu aplikace opraveno.
 
Zaznamenal tady někdo informace o tom, že se kompletně překope vzhled UI v mobilní verzi? A říkal někdo něco o tom, že se zas někdo rozhodl nás bezdůvodně nas***, překope celý interface, z nějakého důvodu přehodí pozice ikonek, takže automaticky naučené pohyby rázem klikají na něco jiného, než mají, udělají se ikonky pro mravence atd? A jelikož mě tohle vážně vytočilo, tak to řeknu bez obalu, ale naprosto mě irituje tenhle debilní přístup společností, které prostě za každou cenu musejí udělat nějaký nový vzhled, i když ten původní funguje a nedají nám možnost zůstat u původního vzhledu, ale cíleně nás nutí přejít k horšímu. Jako tohle byl zase skok vedle. #vraťtenámstarývzhledmobilníaplikace
 

Trosman

Dopisovatel
Zaznamenal tady někdo informace o tom, že se kompletně překope vzhled UI v mobilní verzi? A říkal někdo něco o tom, že se zas někdo rozhodl nás bezdůvodně nas***, překope celý interface, z nějakého důvodu přehodí pozice ikonek, takže automaticky naučené pohyby rázem klikají na něco jiného, než mají, udělají se ikonky pro mravence atd? A jelikož mě tohle vážně vytočilo, tak to řeknu bez obalu, ale naprosto mě irituje tenhle debilní přístup společností, které prostě za každou cenu musejí udělat nějaký nový vzhled, i když ten původní funguje a nedají nám možnost zůstat u původního vzhledu, ale cíleně nás nutí přejít k horšímu. Jako tohle byl zase skok vedle. #vraťtenámstarývzhledmobilníaplikace

Zajímavé, že žádné info jsem o dnešní změně neviděl...
 

Ripley

Komentátor
Za mě změna k hodně horšímu. Je to dělané možná pro tablety, na mobilu ty ikony skoro nejsou vidět. Mám rád změny, ale ne, když mě akorát naštvou. Kdyby radeji bylo opraveno to, že se mi po prvním boji v CB objeví krásné kroužící kolečko a místo běžných 20 bitev na území stihnu bitvy 3.
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Je to posun k lepšímu ovládání, nebo lepšímu vzhledu? Mě přijde že obojí je horší. Ovládání je určitě horší, hlavně na menších telefonech a vzhled... Když už je to kompromis ovládání, tak by mohl být aspoň ten vzhled správně...
Chybí na fotkách část hlavy a to určitě není dobře, takže posun k horšímu ve všech směrech... :/
A58627DB-95FA-48ED-9BAE-9ECA39678F5B.jpeg
 
A to ještě počkejte na to, až se na live dostane tohle zvěrstvo:

ctrlv.cz/hNSQ

To tlačítko léčení za diamanty je +/- na stejném místě, kde předtím v boji dáváte OK, takže pokud nemáte potvrzení na dia, tak se budete divit když se ukliknete. Na betě od samého začátku kdy to tam dali mají negativní reakce a lidi to chtějí pryč, ale Inno jako vždy kašle na to, co chtějí lidi a community manager už potvrdil, že to půjde na live...

Opět je vidět, že vývojáři nehrají vlastní hru, jinak by takové svinstvo nikdy nemohli do hry dát. Takže si užijte rychlé klikání bojů než to sem přijde.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Bohužel je, tady názorně ukázané, bude se to týkat jak CvC tak i CB pro PC verzi, je to jak píše @Darth Vader The Mighty že i přes týdny trvající nával negativního feedbacku ze strany hráčů na beta fóru se vývojáři rozhodli přenést tuto novinku ve stávajícím stavu i na živé servery s další aktualizací, byli jsme uklidněni tím že je v budoucnu možnost změny v případě negativního ohlasu, proto bude vhodné si (pokud už tak není učiněno) nastavit potvrzení o útratě diamantů a jakmile přijde nová aktualizace vyjádřit své názory ať máme co předávat.
KdwpOzZ.png
 

DeletedUser

Host
Aspoň se zamezí těm jednodušším AutoClicker botům, které bylo možné na CvC bez problému využít a mám podezření, že jsem párkrát i viděl použité.
 
Aspoň se zamezí těm jednodušším AutoClicker botům, které bylo možné na CvC bez problému využít a mám podezření, že jsem párkrát i viděl použité.

Jediné co to způsobí je to, že cheateři začnou používat lepší boty... my co hrajeme poctivě ručně na tom jsme akorát biti... oni se snad snaží, aby ty boty začal používat každý...
 
Nahoru