Diskuze o 1.213

Trosman

Dopisovatel
Jediné co to způsobí je to, že cheateři začnou používat lepší boty... my co hrajeme poctivě ručně na tom jsme akorát biti... oni se snad snaží, aby ty boty začal používat každý...

Jako například když zamítnou, že neni možná hromadná motivace, tak se není čemu divit, že si to lidi chtějí ulehčit a ušetřit čas... A tak je to i s auto battles.
 

Budik

Dopisovatel
Hlavně, že tu máme to "užitečné" hromadné léčení jednotek, které je jen žumpou na diamanty, když se hráč omylem uklikne...ale hromadná motivace přátel, klidně za dia, to prej néé... Achjo. Ale už mě nic nepřekvapí po tom "úžasném" mobilním UI o kterém nás vlastně ani nikdo neinformoval...
 
Naposledy upraveno:
No prave naopak,snad si nemyslis ze to tlacitko je na tom "nevhodnem" miste jen nahodou.
No to je ještě druhá možnost, ale tomu moc nevěřím. Nikdo snad není tak pitomý, aby si myslel, že na tomto vydělá. Lidi si prostě zapnou potvrzení u diamantů a jediné čeho tím vývojáři docílí bude, že naserou lidi... spíš to zase rozhodl nějaký mamlas z marketingu, který absolutně nemá ponětí o tom, co je potřeba (jak už to u tohoto oddělení bývá). Neznám nikoho, kdo by léčil jednotky za diamanty (kromě specifických případů, jako když máš vznášedla z budky, ale jsi ještě v nižším věku). Nikdo to tlačítko nepotřebuje, nikdo ho nepoužívá, ale dostali jsme ho... jasné rozhodnutí někoho, kdo nemá absolutně páru...
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Mě celkově štve ten nový vzhled a přehozený ikony. Nechápu, proč, když dělají takovýhle závažný změny, proč to do toho přehledu aktualizace nenapíšou...

a co se týká hromadný motivace nebo lezení do krčem, tak v tom vidím pouze usnadnění práce líných hráčů. takže PROTI
 

Trosman

Dopisovatel
Docela by mě zajímalo kdy bude do hry zaveden ten hrad ve městě. Na to se těším, když jsem zjistil, co to má být a o co půjde. :)
 
Nahoru