Diskuze o 1.214

Celý nový interface na mobilu je otřes. Nechápu, že investují čas vývojářů do věcí, které fungují a žádnou změnu nepotřebují. Nový interface je malý a každý z nás není 20 letý mladý člověk s perfektním zrakem. Místo aby opravili to co nefunguje, tak řeší takovéhle kraviny...
 

peepee77

Veterán
Velikost mi nevadí, ale uvítal bych jednotlivé prvky pevně ukotvené. Když jde člověk po paměti tak je to pak otrava. Taky chválím to potvrzení před návštěvou města
 

RTV4

Psavec
Celý nový interface na mobilu je otřes. Nechápu, že investují čas vývojářů do věcí, které fungují a žádnou změnu nepotřebují. Nový interface je malý a každý z nás není 20 letý mladý člověk s perfektním zrakem. Místo aby opravili to co nefunguje, tak řeší takovéhle kraviny...
To samé to tlačítko na oživení všech jednotek, mohli udělat místo toho něco užitečnějšího.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Koukám, že se tu převážně shodneme. Moje zpětná vazba je zcela jednoznačná:

Tuláci v "samostatném věku" - K NIČEMU!!!!! Zkusil to někdo v praxi? k čemu mi to je? žádný čas to neušetří.

PROČ NENÍ SJEDNOCENÁ MOBILNÍ A WEBOVÁ VERZE? - Proč se mi věky řadí na počítači od bronzu po venuši? Jako opravdu... budu v boji vybírat nejdřív bronzovou jednotku? Kdo tohle vymyslel? Proč se automaticky všude neřadí věky od nejvyššího?
Proč si nemohu vybrat oblíbené jednotky?
Proč si nemohu vybrat oblíbené předměty?
proč se musím neustále přehrabovat hromadou šrotu, čili je pro mě snažší nechat všechny pěší jednotky od budky nahoru chcípnout, abych si přepínátko na tuláky vyrobila sama?

Udzravování jednotek je záměrně umístěný tak, aby na to lidi klikli a utratili diamanty. JInak si to nedovedu vysvětlit. Tohle zas nikdo netestoval. Zkoušel to někdo v praxi? Přesně jak píšou kolegové výš, člověk na to v rychlosti klikne omylem. Za celou hru jsem chtěla vyléčit jednotky asi tak 10x. čili to je cca 1x za 11 měsíců. To tlačítko mělo být někde nahoře, zcela mimo klikací mapu.

Jo a ten nový mobilní desing je pěkně hnusnej. Jsem ráda, že se to vrátilo zpátky
 

Lord Org

Psavec
Koukám, že se tu převážně shodneme. Moje zpětná vazba je zcela jednoznačná:
Tuláci v "samostatném věku" - K NIČEMU!!!!! ...
Jo a ten nový mobilní desing je pěkně hnusnej. Jsem ráda, že se to vrátilo zpátky
Mě v té souvislosti napadá, k čemu je asi tak beta ...
Nicméně velké plus je to, že se konečně rozhodli u některé z "nepovedených" změn to vrátit zpátky. Nebývá to bohužel pravidlo :(, tak se třeba blýská na lepší časy ;)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mě v té souvislosti napadá, k čemu je asi tak beta ...
O tom už uvažovalo/uvažuje hodně lidí... na všechny výše zmíněné novinky (tuláci jen ve filtru, uzdravovací tlačítko, nový design) se na betě nadávalo, a hodně. A vývojáři si z toho moc nevzali no :/ Snad alespoň ještě to blbý tlačítko posunou někam výš, třeba se toho ještě dočkáme :D
 
Nahoru