Diskuze o 1.214

Netas

Turista
Ta samostatna kubatura pro tulaky je stejne k nicemu jako kdyz je v lehkych jednotkach .....

protoze vsichni co aktivne bojujeme CB mame vytlučené lehké jednotky a ve slotu lehkých jen tuláky ... pakliže ted bude tulák "žádný věk" tak to bude zase o to větší piplačka namordovat do armády tuláky ...

tam melo byt samostatne tlačitko pro tulaky stejne jako ma tezka , lehka, rychla atd. ... tohle je krok nikam...
 

OffTheWall

Psavec
Já doufám, že budou tuláci i tak nadále zobrazováni ve filtru konkrétního věku, ne jen pouze v novém filtru "žádný věk", jinak je to krok zpět.
Potvrzení před návštěvou cizího města shledávám jako přínos, snad i ty CB budou fungovat na mobilu tak, jak mají.
 

Tomas 0482

Psavec
Taky doufám, že budou tuláci i v konkrétním věku a ne jen ve vlastním filtru "žádný věk", protože ted jsem pouze změnil věk o jeden výš a měl tam rovnou tuláky. Rolovat věkem až na začátek nebo konec, abych zobrazil "žádný věk", je na dlouho, když se mi na mobilu zobrazuje těch věků šest. Takže tam určitě nebudu mít "žádný věk" rovnou na výběr, ale budu se muset posunout. Rozhodně krok zpět a to měli vývojáři jen jednu práci -_- Nápad na vlastní záložku byl i zde na foru a stačilo to prostě vzít a aplikovat.

K prostředí na mobilu zase ani čárka. Já jsem celkově pro změny, ale ne v takovém případě. Ikony jsou zbytečně malý a to mám ještě celkem velký displej. Oprava samovolného přehazování ikony zpráv taky nikde.
Opravy rychlosti bojů v CB na mobilu jsem si taky nevšiml.
Tak hlavně že zavedli tlačítko "uzdravit všechny" a dali ho do místa tak, aby bylo hojně využíváno hráči, bohužel z 99 % to nebude úmyslně. -_-
 
Tlačítko k vyléčení jednotek je opravdu ,,šikovně" umístěné. To bude nešťastníků, kteří nemají potvrzenou útratu diamantů a při konci bitvy se nedejbůh ukliknou. Jestli bych fakt něco uvítal v rámci uživatelského rozhraní, tak abych si mohl zapnout/vypnout radniční přehled, který na mě bafne při každém přihlášení, chci totiž rovnou hrát. Další věcí jsou notifikace. Nechť jsou ve stylu informace o překonání obrany města a ne, jako když najdu plánek anebo událost. Že ji musím odkliknout a zdržuje mě od hraní. Vcelku by mě zajímalo, kolik hráčů asi chtělo ono tlačítko k uzdravení jednotek. Jestli snad hromadná akce, jedině pak poklikání všech těch zušlechtění a motivování jedním tlačítkem, protože je to ve hře suverénně nejotravnější věc.
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Tlačítko k vyléčení jednotek je opravdu ,,šikovně" umístěné. To bude nešťastníků, kteří nemají potvrzenou útratu diamantů a při konci bitvy se nedejbůh ukliknou.
Jestli snad hromadná akce, jedině pak poklikání všech těch zušlechtění a motivování jedním tlačítkem, protože je to ve hře suverénně nejotravnější věc.
Uvidíme, jak se budeme uklikávat, zatím to jsou jen změny k horšímu (viz změna rozhraní na mobilu). Je to peklo. Co se týká hromadného zušlechnění / motivování, tak jsem PROTI - je to jen o tom, že hráči jsou čím dál víc líný...

samozřejmě pokud to zavedou jen tak bez nápadu nějakýho hráče, tak proč ne, ale jako nový nápad, aby bylo tlačítko pro hromadnou motivaci / krčmu tak PROTI.....
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Tlačítko na hromadnou léčbu by označil za nekalou praktiku(prodejci hrnců se dali na vývoj her?) , samozřejmě už jsem ho kliknul naštěstí má to potvrzení zapnuté (už jednou jsem se kdysi spálil). Chválím opravu na rušení skrytých vláken na PC.
Co ten nový vzhled Chatu na PC? To je avizováno kde?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Aby se předešlo dalším nejasnostem dovolím si připnout pár novinek které nejsou zmíněné v oznámení a které jsem zaregistroval:
  • jak bylo zmíněno výše, nový vzhled chatu pro PC, důvod změny neuveden, a také byla odstraněna možnost "pošeptat"
  • v cechovních bitvách je mimo nové ikony "ignorovat" také nový vzhled ikony "zaměřit"
unknown-1.pngunknown.png
  • exkluzivní pro mobilní aplikaci je nově přístupný denní "Dárek zdarma" k nalezení po kliknutí na ikonku + vedle diamantů
Screenshot_20210916-231152_Forge_of_Empires.jpg
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Ten dárek zdarma jen v mobilní aplikaci nikoli na PC, to je jako náplast, že v mobilní aplikaci nejde CvC?.
A aby byla ta zpětná vazba, nový chat na PC se mi nelíbí.
 

Kesik2

Nováček
Boze, ten manager FoE je normalni ko.ot, grrr :(! Videli jste tu p.covinu, co vymyslel s tulakama? (hraju jen na PC) To mi ma jako urychlit vymenu army v boji? Grrrrr :(.

Misto toho, aby vedle tezke, lehke, arti, strelecke rupnul nove tlacitko na tulaky (prip.ta dalsi trdla bez veku), tak vymyslel "novy" vek :(. To mam jako pri vymene vojaku nejdriv naskrolovat "bez veku", vymenit tulaky, pak vyskrolovat nazpatek svuj vek, vymenit tezkou apod? Misto toho, aby mel clovek porad vybrany svuj vek a pak to extra tlacitko na tulaky? :eek:

Fakt musim byt sprosty, to uz je na vyhazov. Kdyz tehdy vymyslel tu blbost, kdy po odkliknuti vsech vyrob se ti zvetsilo mesto a jeste kurzor odjel nekam do tramtarie (PC), tak jsem vedel, ze tu hru ten FoE Manager vubec nehraje (aktivne), ale tohle s temi tulaky me ted posadilo na zadek. Grrr :(

Update: ja lehkou pri boji pouzivam vyjimecne, tedy jich mam dost, soucasne tlacitko na lehkou mi vyber tulaku moc neulehcuje a extra tlacitko na tulaky by se hodne hodilo, ale tohle reseni je pro me nepouzitelne :(
 
Naposledy upraveno:

PavelKT

Komentátor
Tak to se jim povedla pěěěěkná KRAVINA s těmi Tuláky
kdo tohle mohl vymyslet ?
všichni jsme očekávali něco takového jak píše Kesik2
to už bylo rychlejší přejet kurzorem v době na konec a dát Tuláky a vrátit se zpět - než ten paskvil co udělali teď - je to totální šaškárna ...
 

DeletedUser

Host
Já tedy nevím, kde je problém s těmi tuláky, jak tady @Kesik2 a @PavelKT zmiňují. Hned po aktualizaci a teď znovu jsem to kontroloval. Tuláci se mi mimo novou záložku ukazují i jako za stara jako lehká jednotka v každé době. (Hraju na PC.) Změna proběhla přesně tak, jak bylo předem ohlášeno. Využití je možná nulové, ale nikomu změna neuškodila.

V každém případě jsou takovéto emoční výlevy naprosto neopodstatněné. Je hloupost dávat si aktuální změnu do souvislosti s návrhy na fóru, protože vývojáři ty užitečné zpravidla ignorují, což není tajemstvím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RTV4

Psavec
Je vidět že to to tlačítko je udělané velmi kvalitně. (Kdyby někdo nepochopil, myslím tím to, že text leze do druhé části kde má být částka)
1633017769489.png
 

d arvit

Odborník
yees, potvrzuji že tlačítko uzdravit vše je umístěné velmi dobře, tomu kdo to navrhnul a umístnil navrhuji pořádný bonus k výplatě.

v druhym automatickym boji už jsem si kliknul :p tak hned nastavit trapně potvrzovat utrácení dia...
 

Netas

Turista
To uzdravení jednotek je pěkně otravné .... během 30 bojů v CB sem o něj 29x zaškobrtnul .... míst vyplé potvrzení, tak jsem bez dia !! .... vojáků mám dost a necci za ně utrácet, nešlo by to někde v nastavení udělat volitelné? at to tam má ten kdo to chce a nás ostatní to neotravuje? :/
 

RTV4

Psavec
To uzdravení jednotek je pěkně otravné .... během 30 bojů v CB sem o něj 29x zaškobrtnul .... míst vyplé potvrzení, tak jsem bez dia !! .... vojáků mám dost a necci za ně utrácet, nešlo by to někde v nastavení udělat volitelné? at to tam má ten kdo to chce a nás ostatní to neotravuje? :/
Volitelné to neudělají, protože by to pak nechtěl nikdo, slibovali na beta fóru že to smažou když budou stížnosti, tak uvidíme zda slib dodrží.
 
V prvni řadě bych chtěl poděkovat za vylepšení CB že konečně křížek něco uděla.
A zaroven stim jsem chtel oznamit 1 chybu na kterou jsem narazil.
Když je na sektoru křížek a date bitvu naskoči vam potvrzovací okno což je pěkne a když chcete dal pokračovat a kliknete pokračovat tak co se nestane aplikace foe se vam okamžitě ukončí. Takže nevim zda se jedna o chybu nebo dokonale vymyšleny zpusob jak konečně naučit lidi nezavirat sektory kdy nemaji :)
A 2 věc nebo spiš chyba
K tomuto bodu ohledně aplikace
  • V Cechovních bitvách občas nebylo možné kliknout do mapy. Opraveno, bude se chovat, jak má.

  • Tato chyba dal setrvava
 
Nahoru