Diskuze o aktualizaci 1.160

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Konečně navýšení nejvyšší možné úrovně cechů a opravy znatelných chyb v mobilní aplikaci. Nejen to přináší verze 1.160. Zde můžete diskutovat a ptát se na cokoli s tímto tématem spojeného.

michalek389

Komentátor
Ktomu navýšení cehového levlu na 100 mám dotaz jaké budou jednotlivé bonusy pro hráče na levlu 100. (Neboli jestli bude nějaký rozumný rozdíl mezi 75 a 100)

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ktomu navýšení cehového levlu na 100 mám dotaz jaké budou jednotlivé bonusy pro hráče na levlu 100. (Neboli jestli bude nějaký rozumný rozdíl mezi 75 a 100)
Bonusy pro level 75: bonus prestiže 1875, podpora obrany cvc 9510, zrychlení rekrutace 32%, 9 FB, sleva výstavby 19%
Bonusy pro level 100: bonus prestiže 2500, podpora obrany cvc 10930, zrychlení rekrutace 38%, 12 FB, sleva výstavby 25%

A bude i nový bonus nebo jen navýšení?
Jen navýšení.

petrpivoj

Veterán
děkujeme moc, že cechy kterých je většina a mají omezenou kapacitu, budou stále dole :)
spravedlivost se těžko hledá

petrpivoj

Veterán
Já naopak už dávno tvrdil, že to jinak nepůjde, ale pokud někdo dovede mistifikovat tak dlouho, už sám začnu tomu věřit, že to nikdy nebude:)

Jednou jsem se na to ptal, ještě jako mrně, půjde zvýšit úroveň cechu?
Odpověď zněla: nepůjde nebo nebyla v plánu a dneska máme několik navýšení úrovni

Takže ode mě je to spíš neprelozitelny černý humor

Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Je dobře, že se hra po malých krůčcích vylepšuje.
Co se týká názvů výzkumů, nezpozoroval jsem změnu. Většinou není co zkracovat, protože málokdy mají výzkumy název o více než třech slovech.