Diskuze o aktualizaci 1.165

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

d arvit

Odborník
je to tam:D
krčma funguje bez vyskakovacího okna, zámek v invu jsem nenašel - tak to zkusim přes obchodníka až mi dojde aukce,
nahazování je super o_O
jen pozor na tu nulu, nemaže se automaticky umístěním kurzoru do pole ale zůstává tam, smazat nebo dát kurzor za ní
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
jen pozor na tu nulu, nemaže se automaticky umístěním kurzoru do pole ale zůstává tam, smazat nebo dát kurzor za ní
Ve flashi se kliknutím do pole nula označí k přepisu, takže pohoda :)
to i v html5, hm.. tak teda jak kdy asi nebo jen když chceš přispět do svých VB
Ha tak jsem na to přišel :D
Když klikneš před nulu, tak se ti neoznačí ALE když teda klikněš na nulu nebo za ní tak se ti v pohodě označí a můžeš ji přepsat funguje to tak v html5 ;)
 

d arvit

Odborník
zamčeno, paráda když člověk nemusí rolovat až dolu ale má vše na jedný stránce

ale to nahazování, je to přesně taková pomoc, urychlení a pohodička v jakou jsem doufal, za mě obrovský PLUS
 

Dědeq

Znalec
Tak mám poznatek, že mě přestalo bavit točení úkolů. Prostě nahodím celou částku naráz a odchod na párek.
Mimochodem člověk se musí mít na pozoru - teď jsem namačkal na klávesnici 751 bodů, ale v okénku se napsalo 1482 :D Ještě že to na rozdíl od vetešníka nereaguje na enter.
 

d arvit

Odborník
Tak mám poznatek, že mě přestalo bavit točení úkolů. Prostě nahodím celou částku naráz a odchod na párek.
Mimochodem člověk se musí mít na pozoru - teď jsem namačkal na klávesnici 751 bodů, ale v okénku se napsalo 1482 :D Ještě že to na rozdíl od vetešníka nereaguje na enter.

jj, taky jsem si toho všiml
to se stane když ti tam zůstane ta nula aty před ní napíšeš svůj nához a finální číslo je větší než kolik chybí do konce lvl - tak se ti číslo změní na to kolik chybí do konce lvlu
 
Chválabohu za tu krčmu! Teďka jsem si toho všiml a vážně jsem nadšený, že tohle konečně vývojáře napadlo. Ono neustálé nucené zavírání krčmy po vstupu bylo tak akorát pro zlost. Možná bych ještě dal hráči možnost, aby si v nastavení vybral, které notifikace chce příjmat. Třeba pokud mě někdo namotivuje/vleze do krčmy/napadne a vyjede mi ona notifikace, rozptyluje mě. Rád bych ji vypnul. Pokud mě takové banality zajímají, dohledám si je v radničním přehledu. Inovace na straně vložení určité hodnoty FB je skvělá. Takže byť jsem nikdy neměl moc potřebu se k aktualizacím vyjadřovat, tady pochvala směrem k vývojářům.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Zajímavé, mně se krčma stále otevírá - na mobilu
No nikde v aktualizaci není psáno že se v mobilní verzi nebude otvírat krčma
Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Doba aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!
Okno velkolepých budov nyní zobrazuje časovače výroby a zbývající počet použití bonusů:

-V okně potvrzení obchodu je nyní možné vidět jméno hráče a portrét, na který lze kliknout.
-Při prohlížení okna nepostavené velkolepé budovy je pod tlačítkem (?) také informace o velikosti budovy.
-Opravili jsme problém, kdy nebylo možné otevřít balíček s 10 výzkumnými body, když jste měli v liště k dispozici 99 výzkumných bodů.
-Opravili jsme problém, kdy tlačítko k nákupu plánků zmizelo, ačkoli nebyla kupní akce ukončena.
 

Hyso

Dopisovatel
Mě se po aktualizaci nad některými budovami přestali objevovat symboly ukončené produkce a v osadě po vybráni produkce se mi neobjevuje symbol,že mužů zadat novou výrobu,mobilní verze na jablku. Problém asi bude,že se mi seká animace.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru