Diskuze o aktualizaci 1.167

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Tak co hráči, těšíte se třeba na nové předměty ve starožitnictví? Jaké to můžou být, si přečtěte v oznámení.
 

d arvit

Odborník
dobré je že se nabídka rozšiřuje
špatné že zrovna o předměty které jsou úplně zbytečné
mnohem radši bych viděl kdyby se předměty co za něco stojí a jsou již v nabídce ukazovali častěji, takhle se tam stále dokola točí ty nejzbytečnější..
jsem online docela často a stejně třeba týden nevidim nic na co bych chtěl přihodit a to mám zájem o +- 8 položek
v denní nabídce to samé, některé věci jsou stále dokola a jiné se neukáží měsíc v kuse - např. třešnový set, půlku mám 5x v inv a další nekupuji a druhou půlku nevidim jak je starožitník dlouhý
P.s. kolotoč už u starožníka je - tak možná myslíte že přibyl do aukce..
 

jaromires

Dopisovatel
Já bych spíše uvítal kdyby starožitník nabízel víc jak šest předmětů ke koupi každý den:)a líbilo by se mi kdyby se ta nabídka jeho předmětů dala resetovat zadarmo a ne za 50 diamantů at si v klidu můžu koupit to co chci já a né ty hlouposti co mi dokola nabízí jen:)
 

Tomas 0482

Psavec
Líbí se mi, že se nabídka rozšiřuje, ale 4 ze 7 budov už jsem v aukci viděl ( tholos i jeho vylepšení, a potom ty dvě podzimní budovy se žlutými stromy, omlouvám se, že nevím, jak se jmenují, ale jsou pro mě zcela k ničemu) a jak již bylo zmíněno výše, kolotoč byl zase v denní nabídce.
 

DeletedUser12887

Host
No bude potřeba vyřešit spousta chyb a snad bude hra fungovat v základu jak by měla
 

zderos

Komentátor
a novou aktualizací bude platit nová tabulka opotřebení je možné do ní někde nahlédnou?
 
Zašedění již použité suroviny při vyjednávání je fajn, čas od času omylem dám opakovaně tutéž nabídku.

Starožitník by chtěl trochu vyvážit nabídku - od začátku čekám na 2x upgrade zenové zóny a v nabídce byl jen jednou. Zato vylepšení mostku potkávám snad každý týden. Stále mám co prodávat, ale není téměř co kupovat, divím se, že nezkrachuje ;-)

Také by nebylo špatné, kdyby nabízel třeba upgrade runového kamene :). Od doby, kdy se změnil konec vikinské osady, se mi nepodařilo ani jednou stihnout byť jen bronz, předtím jsem ten bronz obvykle stihnul a někdy i stříbro.
 
Funkce "oslabení" v cechovních bitvách byla vyvážena pro ještě lepší zážitek.

... bohuzel pri uprave nabihani oslabeni byl odstranen stop pri unave 100 - sila armady nadale vzrusta ...

Bonus.jpg
 

dudasek

Znalec
to promíchání zboží u vikingů mě stálo kousky skládanky-zvyklý správného pořadí jsem se připravil o cenné zboží,které bylo potřeba a nemaje bazárek už jsem ho nestihl dosmažit dokonce ani v nejhorší možné odměně-přitom dříve jsme bral 1,2 v klidu..4*padly na 4h výroby,když jsem dal 8/24 většinou jsem plakal nad ztracenou šancí...
 

DeletedUser15961

Host
Funkce "oslabení" v cechovních bitvách byla vyvážena pro ještě lepší zážitek.

... bohuzel pri uprave nabihani oslabeni byl odstranen stop pri unave 100 - sila armady nadale vzrusta ...

Zobrazit přílohu uživatele 3374
Což mě také dost mrzí. Už tak dost nákladná sranda se teď ještě víc prodraží :/ Jen malé pozitivum,kdo chce,může se opravdu vyblbnout a zkusit,co vše se dá zdolat :D
 

Přílohy

  • 2019-12-13.png
    2019-12-13.png
    703,1 KB · Zobrazení: 37

jaromires

Dopisovatel
Sem se chtěl kouknout a přiučit co tam máš a co třeba postavit abych taky zlepšil útok i obranu a světe div se hráč nenalezen mi to ukázalo :rolleyes: Přitom petrpivoj na Arvahallu je od něj se menší hráči inspirovat můžou:)
 

JTrucker

Turista
Ta nova funkce vyjednavani je priserna. Vyjednavani ted trva dele, je u nej treba vice premyslet... sice nedas dvakrat nikomu omylem neco co nechtel, ale zase se (opakovane, ver mi) stane, ze neco zapomenes dat vubec. Protoze kdyz kliknes na tlacitko "vyber moznost" tak NEVIDIS VSECHNO co muzes dat. Zejmena, kdyz uz je to treba treti runda, tak ti tam dve z tech co muzes dat chybi. A u vedlejsiho panaka ti zase v tom seznamu chybi jine dve, nebo jen jedna - dle predchozich kol, ze... Atd. Je to priserne matouci a misto aby clovek nohl rychle projet vsechny moznosti tak se musi u kazdeho zastavit a premyslet. V zasade trva jedno vyjednavani 30-40% dele. A to muze byt jen malinka chvilicka, ze. Ale kdyz jich clovek potrebuje v cechovnich bitvach udelat treba 20 za sebou, tak jsou to radove minuty. A pokud mas na hru omezeny cas, tak to vyrazne snizilo moznost udelat jich vicero.
Nehlede na to, ze se mi OPAKOVANE stalo, ze jsem vyjadnavani prohral prave diky tomuto novemu vylepseni... Jednoduse mi u prvniho panaka oci zaregistruji suroviny, ktere je treba jeste rozmistit a - diky tomuto novemu systemu - tam jedna chybela. A i kdyz se tato objevila u dalsiho panaka, tak uz jsem ji neregistroval. Smula, nepozornost, ja vim. A ano, drive jsem zase z nepozornosti dal nekomu opakovane co uz jednou odmitl.
Nicmene musim rict ze to bylo MENE casto nez tenhle novy nesmysl a to jsem nepozorny porad stejne!

V zasade na foru na bete, kde je tato nova funkce k dispozici uz nekolik tydnu, se k tomu vyjadril jeden hrac pozitivne a vsichni ostatni na foru negativne. A Inno (OPET) neposlouchala zpetnou vazbu a poslala to na live servery, takze DEKUJEME INNO za pokazeni vyjednavani.

A ano, chapu, ze nekterym lidem se to muze ted libit vice. I kdyz dle vzorku z Bety je to mensina, tak je nechci odbyt.
O co jsme na bete foru skemrali, zadali a zadonili bylo, aby tuhle novotu Inno udelala jako volitelnou volbu v nastaveni. Tak by to mohlo vyhovovat vsem. Nu, nestalo se... jako obvykle, ze...

Toz tak, no. Nemohl jsem si neulevit i v cestine :) , treba to tady nekdo vyslysi.
Cech mi jiste odpusti, ze diky teto novince udelam ted polovinu vyjednavani v cehovnich bitvach nez driv (diky zamestnani mam velmi omezeny herni cas).
 

Tomas 0482

Psavec
Myslel jsem si, že to bude dobrý nápad a nebude se mi stávat, abych dal nějakou surovinu dvakrát, ale jak popsal jtrucker, je to ještě horší, než to bylo a stává se mi přesně to, co jemu, jakmile klikám rychle, tak něco přehlédnu a musím se u každého pozastavit. Celkem to zdržuje.

Volba v nastavení by byla fajn. Radši dám občas něco dvakrát, protože to se dělo méně často.
 
Když jsem to četl v oznámení, říkal jsem si "hurá". Ale ještě jsem na to nenarazil, jelikož vyjednávám pouze na mobilu, kde je to přehlednější - a tam to ještě asi nenasadili...

EDIT
Tak teď jsem si zkusil vyjednávání i na PC - nic ze mi nezašeďuje???
 

JTrucker

Turista
Když jsem to četl v oznámení, říkal jsem si "hurá". Ale ještě jsem na to nenarazil, jelikož vyjednávám pouze na mobilu, kde je to přehlednější - a tam to ještě asi nenasadili...

EDIT
Tak teď jsem si zkusil vyjednávání i na PC - nic ze mi nezašeďuje???

Naopak, zatim je to pouze na mobilu, ale musis si stahnout posledni aktualizaci. Zatim je nepovinna, hra bezi stale jeste i ve stare verzi = tvuj pripad. Nevim za kolik dni ti hra zahlasi ze "musis" updatovat, pak uz nebudes mit moznost volby no (udelal jsem aktualizaci prave dnes, tedy ve ctvrtek, a je to tam, pred tim jsem to tam nemel). .. Na PC to bude s pristi verzi jejiz cislo jsem zapomnel (nekde to bylo oznameno, nevim uz kde, sorac), tak cekam ze nekdy do tydne, no...
 
Nahoru