Diskuze o aktualizaci 1.170

Hyso

Dopisovatel
Ještě nemám aktualizaci,ale dnes při vyjednávání v japonské osadě se mi hra na mobilu sekla. U všech tří. Musel jsem hru znovu načítat.
 

Dan 77

Veterán
Ještě je ve hře chyb dost a dost, byly nahlášeny (já to třeba dělám přes support, začne se to dřív posílat vývojářům, ale ti pak stejně nic a opravují hlavně drobnůstky).
 

Dan 77

Veterán
Tobě jsem poslední zprávu sice neadresoval, ale když s tím začínáš:
A kdo myslíš, že přeposílá překlady vybraných návrhů a nahlášených chyb vývojářům do Německa? Zase dobrovolnický CZ FoE tým, většinou admin KaseO. Možná se pletu, ale domníval jsem se, že jim vyjde zhruba nastejno, jestli dostanou hlášení chyby do systému herní podpory nebo jestli kvůli tomu budou prolézat fórum - kdyžtak mě opravte.
 

Hyso

Dopisovatel
Promiň,jelikož nikdo jiný k danému tématu nic nenapsal. Myslel jsem,že reaguješ na to co píšu. Omlouvám se Ti za to.
 

Hyso

Dopisovatel
Vůbec nepochybuji,že je tady dost lidí co dělají pro hru a pro hráče moc práce,kterou nikdo neocení. Jak členové FoE týmu,tak třeba i Ty osobně,Mrvej magor,LordFrunDor. A za mě osobně Vám za to moc děkuji.
 

dudasek

Znalec
blbůstky,kočkopsy a chyby furt ..oprava nikde...měli by se vývojáři v Reichu začít stydět..nezbyde nám,než se na CZ Foe vykašlat,nenakupovat DIA a jinou prémiovou měnu a počkat až se ti nýmandi v dojčlandu chytnou za noc,že jim netečou chechtáky...že jsme nespokojení a něco se děje..
 

Anti Bílý

Psavec
blbůstky,kočkopsy a chyby furt ..oprava nikde...měli by se vývojáři v Reichu začít stydět..nezbyde nám,než se na CZ Foe vykašlat,nenakupovat DIA a jinou prémiovou měnu a počkat až se ti nýmandi v dojčlandu chytnou za noc,že jim netečou chechtáky...že jsme nespokojení a něco se děje..
blbost.. platím za to, že u toho sedím několik hodin denně a né že to má být dokonalý :)
 

dudasek

Znalec
blbost.. platím za to, že u toho sedím několik hodin denně a né že to má být dokonalý :)
budeš platit,aby si někdo mastil kapsu a hra se sekala,bylo spoustu chyb a místo oprav přibude jen nějaké hezká dyzajnová úprava?je fajn,že se najdou lidi,co jim to zaplatí-já takový trotl nejsem(nic ve zlém-urazit někoho nebyl můj záměr).
 

Anti Bílý

Psavec
budeš platit,aby si někdo mastil kapsu a hra se sekala,bylo spoustu chyb a místo oprav přibude jen nějaké hezká dyzajnová úprava?je fajn,že se najdou lidi,co jim to zaplatí-já takový trotl nejsem(nic ve zlém-urazit někoho nebyl můj záměr).
to nechápeš... jsou pc hry za 1000,- až 1500,-. u kterých jsi hotov za pár hodin až desítek hodin a u FOE dřepím denně několik hodin několik let. Proč bych za to nedal pár tisíc ročně ??
 
Nahoru