Diskuze o aktualizaci 1.171

jaromires

Dopisovatel
K čemu bude ta kniha Emisarů když je máme vidět v radnici aspon ty získané a aktivované je mi záhadou :rolleyes: Jak zvýšit šanci na bonus zboží v kulturní osadě to snad je na náhodě ne ??:rolleyes:U těch studánek by mohli opravit aby občas hodili taky těch 50 dia;) Ale na tu novou událost, kulturní osadu a novou dobu se fakt těším:)
 

dudasek

Znalec
bylo by dobré dát předem vědět hodinu-alespon cca-dnes mi to překazilo operace ve vikingské osadě a tam ta hodinka,co se dopravim z domova na jinou wifinu docela vadí...a autobus na mne čekat nebude...
 

dudasek

Znalec
ofiko:"Naši vývojáři vytvořili zcela nové okno pro emisary, knihu Kolekce emisarů! Tato kniha bude obsahovat přehledy všech emisarů z kulturních osad a poskytne vám podrobný seznam dostupných emisarů, požadavků na jejich uvolnění, jako i výhody, které poskytují. Knihou můžete listovat pomocí záložek v horní části okna, ale mějte na paměti, že kniha je přístupná pouze prostřednictvím radnice: "

takže prezentovali "KNIHu" a nazvali to "Výběr"
 

Dan 77

Veterán
Možná aby to bylo v radnici a v osadách přehlednější pro ty, kteří to ještě nedokončili. To pak jo, ale prioritu by mohly mít jiné změny a opravy.
 
Nahoru