Diskuze o aktualizaci 1.174

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další aktualizace nepřináší nic převratného, spíše opravy chyb mobilní verze a nějaké nutné změny pro cechovní bitvy. Chcete se na něco zeptat nebo okomentovat? Zde můžete.
 

Netas

Turista
Ahoj, chci se zeptat co přinášejí práva Stavitel v bitvě a Důstojník v bitvě. Jaké z toho plynou výhody? Díky.
 

Dan 77

Veterán
Náhodou super aktualizace, protože mobilní aplikace opravy chyb tohoto druhu potřebuje (a ještě bude nadále potřebovat).

Ahoj, chci se zeptat co přinášejí práva Stavitel v bitvě a Důstojník v bitvě. Jaké z toho plynou výhody? Díky.
Však to se dozvíš asi v další aktualizaci. ;) Podle mě to rozdělení rolí v praxi asi není nutné, ale dejme tomu, že ta možnost se nabídne. Každopádně hlavně pro roli Důstojník CB se nabídne zcela nová herní funkce, taková integrovaná a názornější možnost něčeho, co bylo už doposud možné dělat, ale pouze oklikou.


Mrtvejmagor:
Jenže ono to nebylo seřazeno podle abecedy, ale v tomto pořadí kategorií:
  • body
  • dílky
  • předměty
  • setové eventové budovy
  • ostatní eventovky
  • a nakonec klasické budovy, které lze vyzkoumat nebo koupit po vstupu do dané éry za dia.
A v rámci každé z těchto kategorií ještě podle éry (všechny éry na samém konci). A až nakonec podle abecedy. Nevidím v tom takový problém, anebo jsem si nevšiml toho problému jinde.
 

Y u m a n

Komentátor
Tak nevím dá se do hry nová věc - práva pro CB a nikdo nenapíše o co go - ale to je poslední dobou normální věc udělá se event a musí se udělat po zahájení video protože to xx procent hráčů nechápe. Ale zajímalo by mně jestli je chyba v Německu nebo se nestíhá přeložit ?? y.
 

DeletedUser13678

Host
Já po aktualizaci napoprvé neposunu mapu na mobilu. Pokaždé až napodruhé. Vypadá to na úmysl, protože to je pravidelně a v cechu nejsem sám, komu se to děje. Jak na něco ve městě kliknu, tak pak mapu posunu vždy až napodruhé. Je to opruz, protože tak omylem seberu výrobu i když zrovna nechci
 

Anti Bílý

Psavec
Já po aktualizaci napoprvé neposunu mapu na mobilu. Pokaždé až napodruhé. Vypadá to na úmysl, protože to je pravidelně a v cechu nejsem sám, komu se to děje. Jak na něco ve městě kliknu, tak pak mapu posunu vždy až napodruhé. Je to opruz, protože tak omylem seberu výrobu i když zrovna nechci
na ios (apple) funguje posun normálně.. verze hry 1.174.2
 
Nahoru