Diskuze o aktualizaci 1.176

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Aktualizace 1.176 přináší především opravy chyb. Trápí vás nějaké jiné chyby, které potřebují opravit, nebo jste za tytop opravy rádi? Případně zajímá vás třeba něco o opravených chybách?
 

DeletedUser17617

Host
Co k tomu dodat ?
opět nic nového a důležitého na co by řadový hráč netrpělivě čekal :-(
 

Netas

Turista
A co teprve ty hnusné fontány mládí ???? Takhle dop*znit tak krásné budovy :((((((((( pardon ale fakt krok zpátky..... jediná pozitivní změna grafiky je na betě okolí města.... ale tohle je H N U S ... :( prosim vratte nam je zpatky :(
 

Netas

Turista
No a nabralo to maličko crazy barvičky. ...... hlavne ty fontanky .... :(((( .... par dnu zpatky jsme prerovnaval diafarmy abych mel fontanky u sebe, vypadaly hezky... a najednou puf .... tak jsem je zase rozházel, ale jen tak to nezkousnu ...
 

OffTheWall

Psavec
Obřadní oheň nějak vyblednul :D Ocenila bych, kdyby byl přístup do CB v mobilní aplikaci bez problémů, ale raději se vymýšlí nesmyslná vylepšení, která jsou ve finále spíš krokem zpátky do minulosti :/
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Mě se ta nová teraska naopak líbí víc, příjde mi nějak živější. Fontána mládí se mi naopak líbí víc ta původní. Naštěstí je nestavím, tak je mi to celkem putna stejně jako obřadní ohně, stráž nebes atd. Ale třeba ještě kmenové náměstí je taky hezčí než bývalo, je to prostě kus od kusu, aspoň pro mě :))
 

Tomas 0482

Psavec
Je smutné, že se přemýšlí, jak změnit design budov místo toho, aby se opravovali chyby, co mají vliv na hratelnost hry. Už by mohli vývojáři po vydání stromu výzkumu vědět, že vzhled není to nejdůležitější, když hra nefunguje správně a během CB ji musím 3x restartovat nebo se pro jistotu restartuje sama (minimálně z ohlasů k aktualizaci by jim to mohlo dojít). Jsem opět znechucen, jak se plýtvá zdroji a lidmi na zbytečnosti.
 

Svatej

Legenda
Je smutné, že se přemýšlí, jak změnit design budov místo toho, aby se opravovali chyby, co mají vliv na hratelnost hry. Jsem opět znechucen, jak se plýtvá zdroji a lidmi na zbytečnosti.
Grafik nedělá stejnou práci jak programátor. ;) A jak programátora tak grafika musíš platit. Nejsou to sezóní brigádníci ale trvalý zaměstnanci. A za jejich plat je vyžadována na oplátku nějaká vykázaná práce. :D No a inno má zřejmě výkonější grafiky než programátory. ;) Víc bych za tím nehledal.
 

dudasek

Znalec
změnili terasovky,studánky přání,kmenové náměstí(tam to dle mého nevypadá na Maye,ale na nějaké ostrovany),strážní ohně,brány boha slunce,ale tvář starověku nechali????!
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
to je smutný, ale ještě je možnost, že mají až moc grafiků a málo programátorů. Možná by mohli přemýšlet taky o změně v počtech lidí. Grafici se očividně nudí a vymýšlí hovadiny :D

A nebo je grafika o něco jednodušší než něco naprogramovat do X let starého kódu tak, aby to fungovalo a nezpůsobilo problémy jinde ;-) Vem si jak dlouho museli programovat CB, dělat balanc a následně opravovat vše co se rozbilo. Vedle toho udělat pár vzhledových návrhů pro budovy, to je brnkačka. Navíc aktualizace a nový content chrlí kontinuálně (eventy, osady, CB, starožitník, nová doba...). Na to ti stačí 2 grafici ale potřebuješ třeba 10 programátorů, kteří ani tak nebudou stíhat.

A pokud se tobě něco nelíbí, ještě to neznamená, že je to hovadina. 100 lidí, 100 chutí ;)
 

dudasek

Znalec
add studánky...já na pc taky nic nevidím,ale dnes jsem zahlédl posvátnou stráž nebes:to je teda nádhera...ještě že je hned prodávám,šly by mi z města,i kdyby dávaly 2fp!
 
Nahoru