Diskuze o aktualizaci 1.179

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Nová aktualizace přináší opravy některých otravných chyb a pár změn ve hře. Zajímá vás něco více?
 

DeletedUser4810

Host
A jednotky z planetek se řešit nebudou ?
Horší jednotky snad zatím nebyly ?!
TOP průšvih je DRTIČ !!
Úplně v pohodě ho udělám jednotkama ze SOU i PM !!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18257

Host
A co oprava chyby v mobilní aplikaci při snaze CB otevřít? už to s vaší podporou řeším od začátku března.. možná i déle.. je krásné že vymyslite změnu budovy, a nové funkce v CB, které se hodí. Ale uživatelům (dle fb komunikace to nejvíce blbne na samsungu) kteří se do CB nedostanou přes mobilní aplikaci to moc nepomůže
 

DeletedUser17476

Host
Z jakého důvodu se mění dynamická věž....? nechápu...jedna z pěkných budov má zmyzet...proč ?
 

Tomas 0482

Psavec
Všiml jsem si dalšího problému spojeného nejspíš s aktualizací. Dostal jsem 4x oběti (podle grafického zobrazení při výběru), ale přičetlo se mi jen 5 ks místo 20 ks. To je docela problém, když jsem 4x násobek v aktuální osadě dostal jen 2x a jsem už úplně na konci.
 

DeletedUser

Host
Minimálně já nechápu, co máš na mysli. To se pak blbě odpovídá. Nevím, jak podle Tebe vyjednávání souvisí s Egyptem.
 

Anti Bílý

Psavec
Bitvy v Egyptě -> využití Válečné kořisti z Hradu H.
Vyjednávání v Japonsku -> využití Diplomatických darů z Vesmírného transp.

Takže mě zajímá, jestli když nejde využít bonus VB v jedné osadě, tak jestli to samé platí pro obdobný bonus druhé VB v druhé osadě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Bitvy v Egyptě -> využití Válečné kořisti z Hradu H.
Vyjednávání v Japonsku -> využití Diplomatických darů z Vesmírného transp.
A joo, jsem si neuvědomil rozdíl mezi Válečnou kořistí z HH a Kořistí jako odměnou za boj v Egyptě, ještě když je nejdřív řeč o Transportéru a pak ještě o bitvách v Egyptě. Teď už chápu. V každém případě stejně neznám odpověď. :D
 
Nahoru