Diskuze o aktualizaci 1.180

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další aktualizace přináší další opravy nově vzniklých chybek. Trápí váš některé jiné chyby nebo se chcete na něco zeptat? Zde můžete.
 
Po aktualizaci na počítači přestalo blikat oznámení o nových zprávách. Potvrzeno od více hráčů. Zrovna tohle je dost nepříjemné :-(

Ano, na betě je to rozbité už 14 dní. V prohlížeči to nebliká. Mobilní aplikace funguje normálně. Jeden by si řekl, že když vím, že mám něco rozbité, tak to opravím a až pak to pustím na live servery. No asi máme každý jinou představu o tom, jak to má fungovat. Vlákno na beta foru je zamčené, nedá se tam nic napsat, vývojáři o tom ví a už 14 dní nic. Takže se připravte na to, že to tady taky nějaký ten pátek bude. Tato aktualizace, která nepřináší NIC důležitého mohla v klidu počkat.
 
Naposledy upraveno:
Díky za potvrzení. Mazal jsem cache, zkusil i nainstalovat Firefox... Aspoň se už s touto novou vlastností nemusím trápit :)
 

DeletedUser4749

Host
Ale to je výborný nápad! Budu hrát na PC a vedle budu mít položený mobil, abych viděl zprávy.
 

DeletedUser9906

Host
Nějak nechápu, o čem je řeč, u mě je všechno v normálu.
 

Martel I

Turista
By mě zajímalo proč se vlastně tohle vlákno založilo, když nikdo kompetentní není schopný napsat, kdy se chyba opraví.
Rádobyrady typu nahoře fakt nic neřeší(asi to byl jen pokus o hloupý žert). To je jak kdybych si dal auto na garančku, vrátili by mě ho sice s opraveným světlem, ale nejelo by. To by mě pak kdejakej radil moh říct, ať řeknu známým ať mě na chatu tlačí :rolleyes:
 

Anti Bílý

Psavec
Ale to je výborný nápad! Budu hrát na PC a vedle budu mít položený mobil, abych viděl zprávy.
Proč viděl? Slyšel! Mobil ti jen oznámí, že ti někdo ve hře napsal. Mám to tak pořád. Hra běží, ale jen když někdo napíše, jdu to řešit.
Nemáš snad na mobilu jiná oznámení? Mail? FB? SMS?
No a ještě kritika položeného telefonu na stole, ta se mi taky líbí :DDDD
 
Nahoru