Diskuze o aktualizaci 1.189

Dan 77

Veterán
  • Opravili jsme problém, kdy nebylo možné motivovat budovu Tygří doupě.
  • V krajních případech by nebylo možné věnovat medaile do Cechovní pokladny. Tento problém byl opraven.
Proč by to mělo být možné, vždyť nic nevyrábí. Pouze poskytuje spokojenost (a zušlechtit tuto budovu lze, pokud vím) a obranný bonus městu.
Spíš by bylo fajn, kdyby nebylo to omezení vkládat medaile do pokladnice po maximálně 99 999, to je prak otrava vložit tam větší obnos.
  • Opravili jsme problém, kdy se ve městech s jedinou dvouproudovou ulicí nezobrazovaly dvouproudové příhody.
Mám dvouproudovek víc a žádné příhody jsem na dvouproudových silnicích neměl... Jsem jediný?
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Já je tam určitě měl. Měl jsem asi jen jeden nebo dva kousky kvůli kasárnám z vyšší doby a dokonce mi přišlo, že tam ty události bývaly celkem často (takový větší spadlý strom). Poslední dobou už to ale zaznamenávám spíš vyjímečně. Tak půl roku zpět to bylo každý druhý den cca.
 

peepee77

Veterán
Dvouproudovku mám v jednom městě jednu - ani nevím proč ji tam trpím - a občas se na ní nějakej nesmysl objeví.
 

Dan 77

Veterán
Já je tam určitě měl. Měl jsem asi jen jeden nebo dva kousky kvůli kasárnám z vyšší doby a dokonce mi přišlo, že tam ty události bývaly celkem často (takový větší spadlý strom). Poslední dobou už to ale zaznamenávám spíš vyjímečně. Tak půl roku zpět to bylo každý druhý den cca.
Vidíš, já nikdy, max někdy na mobilu. Přijde mi, že je to rozdíl mezi PC a appkou na mobilu...
 
Nahoru