Diskuze o archeologické události 2020

Mrtvejmagor

Veterán
Leda zbourat něco jiného z předchozích eventů, čímž to trochu ztrácí smysl
Dává to smysl, svoje město máš tvořit lepší a lepší, teď jsem třeba vyhodil a prodal jednu starou budovu ze stare eventovky, a půjdou další. Teď už se ty starý budovy moc nevyplatí... ;)
tím spíše od komentátora
No to že je komentátor nic neznamená :p viz
To kolik napíšeš příspěvků tak za to máš ty hodnosti
Screenshot_20200503_002719.jpg
Je to jem pojmenování toho kolik tadx má příspěvků (zpráv)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Vesmírný Transporter by měl ty renovačky brzy doplnit,což?pak už snad uvolní to vylepšení pro teras.farmy a jestli bude dávat 12fp za den,můžeme nechat vzducholoď shořet...
Transportér dává za odměnu i renovačky? Zajímavé, já že má odměny jak Himeji. O důvod víc, proč ho postavit, ale ještě počkám až padne cena surovin. Obecně taky objětuju ty eventy bez nějaké významnější ceny na renovačky, při přechodu do další doby to většinou 30-40 renovaček sežere.
 

traktorista

Odborník
Zdravím. Též se na event těším, měla bych jen 2 připomínky:
- budova 7x3 super, ale s tolika eventy už člověk pomalu začíná přemýšlet, zda o hlavní cenu vůbec usilovat, když jí není kam postavit. Leda zbourat něco jiného z předchozích eventů, čímž to trochu ztrácí smysl. Lákadla přestanou být lákadly, když je není kam dávat...

A co postoupit do další doby? Získat rozšíření? U mě se na dobrou budovu vždycky místo najde a pořád je co nahrazovat. Navíc s příchodem vetešníka už to jen nečinně neleží v inventáři.
 

ladacert

Psavec
Emanual Gurrad světoznámý archeolog jméno mé objevil sem stovky vzácných expozic projel sem celý svět a nyní sem objevil v CB draka pojmenoval sem ho Fukla něco takovýho sem ještě dosud neviděl!:D:D
 

DeletedUser16624

Host
Díky pánové.
Z mé strany to byla slušná poznámka vyplývající z požadavku tvůrců hry, jak se těší na naše připomínky, které jsou pro ně užitečné.
Výsledek? Akorát se do mě blbě strefujete - napsat, abych to nehrála, je normálně trapné, tím spíše od komentátora, který by měl být na úrovni.
Příště, až zase budete k nějaké akci chtít postřehy od hráčů, jistě se přetrhnu se zapojit.
Přeji Vám krásný den....

Poznamka to nebyla spatna, avatary by asi mely byt vyrovnane. Na druhou stranu bys k tomu potrebovala znat i gender pomer hracu - osobne mam pocit, ze to hraje mnohem vice kluku / muzu.
A uprimne, i kdyz je tam vice avataru pro chlapy, vetsina z nich vypada prinejmensim k pousmani a nepouzitelne (alespon za me).
Ale i presto verim, ze vyber je tak siroky, ze si to sve najde kazda hracka i hrac ;)
 
Tak jo,
Kde soudruzi udělali chybu?

Zde anglický list BETY via Fandom


zde nikde nevidíme trh gondol

zde prozatimní denní speciálky oficiálního hraní:

zde vidíme trh gondol.
Nuže, co je v betě navíc?
 

DeletedUser

Host
Myslím, že je to vlastní neprozíravost spoléhat na Betu... Zatím to vypadá, že šachovnice už nebude a lidé se snad konečně ponaučí ;)
 
není to po prvé co se to liší od Bety takže mě to ani moc nepřekvapuje.
ty seznamy s BETY sou veřejné ne kvůli tomu ať víme co tam bude a na co si šetřít 100% ale ať jenom přibližně víme.
Beta o tu od testování novinek a běží myslim 1 verzi nad ostatními Servery aby se odhalily případne nedostatek než se to vypustí na živě světy a už kolikrat protestovali něco kompletně a při vydání na živé servery se to rozhodli změnit. a to samé platí i u tychto odměn že věčinu eventu to do poslední odměny sedi akorat v jinem pořadí neznamena že to nemužou změnit.
 

dudasek

Znalec
jj-nikdy to myslím nesedělo na 100%..většinou tam plácli něco navíc...šachovnici dali jako 15% šanci do truhly v májovém šílenství a kdo netrefil může plakat.pořád věřím,že to ještě dají do placu-přeci jen krom kolotoče pro mne nic zajímavého...

a navíc je tam to balonové stání,takže naděje ještě je...
 

Martel I

Turista
Naštěstí sem si vybral předtím aspoň tři kolotoče a tři globy, na šachovnici jsem plánoval kupit dia je pro mě asi nejzajímavější, no aspoň ušetřím :cool:
 

dudasek

Znalec
globus je nicka-já zase trefil 14 kolotočů,ale budu muset to město nějak předělat...moc se mi do toho nechce...
 
Nahoru