Diskuze o archeologické události 2020

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Máte připraveny krumpáče a lopaty? Už se těšíte na to, jaké objevíte poklady letos? A kam poletíte vzducholodí?
 

DeletedUser16179

Host
Uprimne jsem cekal, ze zde bude moznost dovylepsit si Veletr, stejna archeologicka udalost jako loni. Bude moznost si vylepsit veletrh v nejake dalsi udalost, vi se to?
 

Martel I

Turista
Nehraju na betě jen jsem koukal na úkoly co budou v události a tam je i seznam denních cen na betě
 

dudasek

Znalec
snad se pobavím při vykopávkách-minule to bylo fajn.
hlavní cena(vzducholoď) dle mne slabá:9fp+20 zboží..asi nepostavím...globus vypadá lepší,než je-spíš nasadím víc taktikových věží a kolotoče,než toto..
 

sir mcbacon

Komentátor
Vzducholoď docela ujde, zatím postavím. Globus je pro mě na nic, dejte mu útočný bonus pro útočnou armádu a postavím ho. Vyběrová sada veletrhu bude 3x. Jinak se těším, archeologie je moc přijemný event :)
 
Zdravím. Též se na event těším, měla bych jen 2 připomínky:
- genderově nevyvážené, 2 portréty pro pány, pouze 1 ženský
- budova 7x3 super, ale s tolika eventy už člověk pomalu začíná přemýšlet, zda o hlavní cenu vůbec usilovat, když jí není kam postavit. Leda zbourat něco jiného z předchozích eventů, čímž to trochu ztrácí smysl. Lákadla přestanou být lákadly, když je není kam dávat...
 
Zdravím. Též se na event těším, měla bych jen 2 připomínky:
- genderově nevyvážené, 2 portréty pro pány, pouze 1 ženský
- budova 7x3 super, ale s tolika eventy už člověk pomalu začíná přemýšlet, zda o hlavní cenu vůbec usilovat, když jí není kam postavit. Leda zbourat něco jiného z předchozích eventů, čímž to trochu ztrácí smysl. Lákadla přestanou být lákadly, když je není kam dávat...
No hlavně že minulý event byl genderově vyvážený. To jsou zas starosti...:p
 

Svatej

Legenda
- genderově nevyvážené, 2 portréty pro pány, pouze 1 ženský
Světová populace ale taky není genderově vyvážená. Dle dat z roku 2018 se to pohybuje kolem 1.02-2,2 : 1 ve prospěch mužů. Tedy rozdíl který je viditelný už při nižších stovkách. :p Oblíbené 1:1 je jenom mýtus.
A co se portrétů které můžeš získat při archeologické události, tak to je 5(muž) ku 4(žena)
 
Naposledy upraveno:
Díky pánové.
Z mé strany to byla slušná poznámka vyplývající z požadavku tvůrců hry, jak se těší na naše připomínky, které jsou pro ně užitečné.
Výsledek? Akorát se do mě blbě strefujete - napsat, abych to nehrála, je normálně trapné, tím spíše od komentátora, který by měl být na úrovni.
Příště, až zase budete k nějaké akci chtít postřehy od hráčů, jistě se přetrhnu se zapojit.
Přeji Vám krásný den....
 

Svatej

Legenda
Mě to netrápí? Pokud někdo kdo na argument podložený tvrdými daty proti svému názoru reaguje tím že "se do ní blbě strefujeme a jsme trapní" chce ukončit svou aktivitu na fóru, tak dokud se nenaučí chovat aspoň trochu dospěle, tak je to nejlepší co pro celkovou úroveň chování může udělat.
Tohle je argumentační faul na úrovni malého dítěte. Někdo je proti tak budu nadávat a trucovat... XD

Mimochodem, kdyby aspoň prolítla tou stránkou na wiki tak proti mě může vytáhnout takovejch argumentů... :)

Jó, legenda.... XD Tenhle event ale moc legendární nebude. Nějak tam nevidím jedinou zajímavou věc po který bych měl jít.
 
Naposledy upraveno:

sir mcbacon

Komentátor
Nějak tam nevidím jedinou zajímavou věc po který bych měl jít.
Vzhledem k tomu, že si neustále snažím zvyšovat výběr města, tak vzducholoď postavím. Hlavně chci ale světový veletrh. Navíc je tu spousta šancí vyhrát jiné zajímavé ceny, takže souhlasím, že to legendární nebude, na druhou stranu to je fajn způsob doplnění dobrých věcí do inventáře:)
 
Vzhledem k tomu, že si neustále snažím zvyšovat výběr města, tak vzducholoď postavím. Hlavně chci ale světový veletrh. Navíc je tu spousta šancí vyhrát jiné zajímavé ceny, takže souhlasím, že to legendární nebude, na druhou stranu to je fajn způsob doplnění dobrých věcí do inventáře:)
Vzducholod neni spatna taky si ji postavim je lepši jak terasovita farma. Ale s postranich cen zvažuju co pro mě ma nějakou rozumnou cenu a hodne se priklanim k renovacnim sadam prichod nove doby totiš dost pohnul s mojima rezervama renovaček.
 
Nahoru