Diskuze o archeologické události 2020

Svatej

Legenda
ne, vždycky fakt ne. ;) Ke změnám dochází, jen to není tak časté. Letos to je asi poprvé, to je pravda. Loni to bylo tak 3x?
 

dudasek

Znalec
jj-100% se povede málokdy-většinou tam seknou nějaký mega balík medailí...ještě je šance,že místo montgolfiéry ta šachovnice bude...s kolotočema je potíž,že je nemám moc kam dávat...počkají si v invu...mám ve městě jen 2šachovnice+1 kolotoč a 26 v invu...až budu potřebovat víc útoku půjdou na plochu-zatím mi to na CE stačí a má lenost je neskutečná-snad až půjdu do další doby..
 

Martel I

Turista
Vdal sem to, lepší vrabec v hrsti .... dal sem ještě 3 kolotoče a tím i vyplejtval svitky,dodělal vzducholoď a teď už je mi fuk co bude.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Ono se blíží konec hry a oni to nepodpoří nálezem více svitků v okolí města a darováním svitků za denní aj. úkoly!! Prostě mne budou furt strkat mince a kladívka. A na pár svitků čekám celé hodiny. Toto není pro radost hráčů ze hry. Toto je k zlosti. Hezký den
 
Ono se blíží konec hry a oni to nepodpoří nálezem více svitků v okolí města a darováním svitků za denní aj. úkoly!! Prostě mne budou furt strkat mince a kladívka. A na pár svitků čekám celé hodiny. Toto není pro radost hráčů ze hry. Toto je k zlosti. Hezký den
Nevím, co řešíš. Já mám vzducholoď na levelu 11, a už mám v inventáři další vzducholoď na lvl 1 + její vylepšení a to ještě dostanu další vylepšení za úkoly :p
 

dudasek

Znalec
já jedu na pohodu:14 kolotočů,nějaký taktik,smrsky studánek a občas si kliknu nějakou hlavní cenu jen na chuť:vzducholoď bych měl mít 1lvl+10 vylepšení(na max,stačí ne?) a víc jsem ani nechtěl...škoda té šachovnice,ale ještě nějaké nástroje mám a dnes jsem našel poslední "zlatou" tabulku,takže bych měl dostat "Morey" avatar a trochu náčiní..jestli ještě doleze šachovnice budu nadmíru spokojen!
 

MenestheusCZ

Turista
To je dost zvláštní způsob jak motivovat hráče kteří mají založené farmy studánek a v eventu nedostanou ani jednu kromě dvou ve velkých cenách. A myslím že hráčů s co mají farmy není málo.
 
Nahoru