Diskuze o archeologické události 2020

dudasek

Znalec
na živáku se seznam od Bety liší ve 3 položkách...chybí šachovnice a renovačka/přebývá gondola....zbývají 2 možnosti.....
 

DeletedUser

Host
To je dost zvláštní způsob jak motivovat hráče kteří mají založené farmy studánek a v eventu nedostanou ani jednu kromě dvou ve velkých cenách. A myslím že hráčů s co mají farmy není málo.
Jestli je ti Zmenšení studánky málo, tak asi nejsi správný farmář ;)
 

d arvit

Odborník
farmu a farmaření nedělá jeden event, v průběhu roku je spousta možností získat studánky, tak ted můžeš s klidnym svědomí získat zmenšení, pokud jsi to neudělal, tvoje chyba..
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Nevim jak vy,ale já studánku mám v nabídce archeo,pokud teda stihnu sesbirat zlaté sošky,konec se rychle blíží a jak už sem psal, svitků málo, dnes v příhodách ani kus!! :-/
 

dudasek

Znalec
studánka je jako 10-tá Grand prize..ve vázách byly úlomky,takže se něco schrastit dalo..musí se dojet 13tka,aby byla vzducholoď na maximu,což?jinak dnes jsem měl v příhodě 10 svitků-žádná hitparáda,když si vzpomenu na jarní event padaly lucerny po 20,50 a jednou jsem měl i 100vku.....
 

d arvit

Odborník
koukám že rozdíl asi bude ve splnění historikovy odměny, já jel event průběžně od začátku, splnil a bez nějakého sbírání příhod jsem se dostal na 19 odměnu v grand prize (=zbyly mi 2 vylepšení v invu a do třetího mi chybí 4 sošky) možná by to šlo splnit i bez ní, pokud se točili menší úkoly z tabulek dokola
 
jde se hrát několik destiček dokola, cca 24 hodin není moc, potřebuju získat dost svitků na to abych získal 4 relikvie, který jsou "bůh ví kde".
Pokud ano, tak bude druhá vzducho na 8 (co se FP týče lepší než dvě na max) a to místo na to mam takže pohoda
 
Event docela vydařen jen mě mrzi ze jsem nemohl udelat tu historikovu cast body vyuzite do posledniho svitku sekundarni mise v hostorikovi splnene as na 1 a to tu zlatou ktera se mi neobjevila ani raz. A diamanty jsem dotoho tentokrat nedal zadna s odmen jich nebyla dostatecne hodna!
 
Nahoru