Diskuze o cechovních bitvách

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Velká a dlouho očekávaná novinka je připravena ke spuštění! Při tvorbě této funkce se přihlíželo k názorům komunity snad více než kdy jindy, proto věříme, že zábava bude nekonečná a herní zážitek hluboký! Těšíte se? Ptejte se na to, co vás zajímá.

LordFrunDor

Legenda
Sypu si popel na hlavu. :oops: To vlákno se mi otevíralo až na druhém příspěvku s FaG a nenapadlo mě se podívat zda je něco nad tím. Pardon za zbytečnej dotaz.

eclair

Nováček
Ještě dnes odpoledne na Betě to z větší části nefungovalo. Odměny byly neznámé, budovy nedostupné. Moc bych se netěšila...

Gorwor

Komentátor
Bude už se teď tedy do žebříčku cechů započítávat konečně také jiný příjem korunek, než z CvC? Proptože je vcelku k prdu, když budeme dostávat koruny pro cech z nějakých budov, když ve výsledku pořadí závisí pouze na denní hodnotě z CvC.

Lukimanicka

Turista
Ve FAQ v oznámení píšete, že cechovní bitvy mají 5-8 účastníků. Máte na mysli 5-8 cechů nebo 5-8 hráčů z daného jednoho cechu?

Ahoj, cechy budou na mapu nalosovány ze všech světů (obdobně jako CE) nebo vždy jenom z příslušného světa, ve kterém je cech (obdobně jako CVC)?

Dan 77

Veterán
Ještě dnes odpoledne na Betě to z větší části nefungovalo. Odměny byly neznámé, budovy nedostupné. Moc bych se netěšila...
Právě... dělají to najednou nějak narychlo...
Nakonec to bude zavedeno mnohem dřív (aspoň o 2 měsíce), než se původně plánovalo. Nehledě na zpětnou vazbu k provinčním budovám na Beta serveru, která se k nim vyjadřuje od cen až po nesmyslně dlouho dobu stavby (vzhledem k době ochrany sektoru). A to si rozporuje s tím, co je uvedeno v úvodu posledního oznámení k cechovním bitvám, i když je fakt, že je zpětná vazba na Betě zajímala víc.

Mimochodem, měděná liga bude spíš bronzová liga, ne? :)

Mohl by mi někdo napsat co bude umět ona socha cti?
@kamil II. Ale o tom se v oznámení vůbec nic nepíše!
Více info o té budově třeba TADY.

Bude už se teď tedy do žebříčku cechů započítávat konečně také jiný příjem korunek, než z CvC? Proptože je vcelku k prdu, když budeme dostávat koruny pro cech z nějakých budov, když ve výsledku pořadí závisí pouze na denní hodnotě z CvC.
Pleteš si herní pojmy. Prestiž není k ničemu jinému než k umístění v žebříčku, získává se téměř výhradně aktuálním držením sektorů v CvC a méně zvyšováním cechovní úrovně + nově podle aktuální ligy v cechovních bitvách. Síla ("korunky") zvyšuje úroveň cechu, získává se ze síní slávy, z expedice, trošičku z CvC (sektor dává stejné množství síly/korunek jako prestiže) + nově podle umístění v cechovní bitvě.

Ahoj, cechy budou na mapu nalosovány ze všech světů (obdobně jako CE) nebo vždy jenom z příslušného světa, ve kterém je cech (obdobně jako CVC)?
Vždy jenom z jednoho příslušného světa.

Naposledy upraveno:

petrpivoj

Veterán
tak na to první spuštění jsem zvědavý, jak to pěkně pofrčí, měděná liga a tak to bude fajn

posléze se tedy vyprofilují další hráči a cechy, systém soustavy těch cechů a hráčů stále nechápu, příklad vyhraju v lize méně než střbrné a postupuji do jaké ligy pouze zlaté ?

ze zlaté do diamantové jdou pouze hráči z kasína, bitva nebitva

příklad vložím do hry 10.000.000 korun, kdo je vloží taky

ideálně třeba na serveru D, ať si 50.000.000 někdo hodí na G

Naposledy upraveno:

petrpivoj

Veterán
nicméně co jsem měl možnost shlédnout tady fóru a co jsem stihl během pár minut zkusit na beta serveru, to nevypadá špatně a jak občas se pranýřují vývojáři, tohle špatně vymyšlené není

když se odmyslí hra s diamanty, pro hráče bez diamantů to bude pěkná hra