Diskuze o cechovních bitvách

Svatej

Legenda
K některým akcím je potřeba speciální nová fukce v cechu - ta se uděluje skrze cechovní rozhraní - záložka členové
 

Dědeq

Znalec
Mimochodem když koukám na žebříček cechů a vidím tam rozdělení do lig, tak tipuju, že bude zohledněn počet bojů. V top ten máme první dva cechy stříbrné, pak některé zlaté. Expe jedou asi všichni, ale ty nejvyšší možná nemají tolik bojů, protože jsou zazdění v CvC a nemusí tolik bojovat? Nebo nevím, je to jen tip :)
Aha, tak ne, ty první dva jsou platinové :D
Edit: Tedy mimochodem minulý chechtající se smajlík měl charakter, tenhle nový vypadá jako sňatkový podvodník.
 

d arvit

Odborník
Mimochodem když koukám na žebříček cechů a vidím tam rozdělení do lig, tak tipuju, že bude zohledněn počet bojů. V top ten máme první dva cechy stříbrné, pak některé zlaté. Expe jedou asi všichni, ale ty nejvyšší možná nemají tolik bojů, protože jsou zazdění v CvC a nemusí tolik bojovat? Nebo nevím, je to jen tip :)
Aha, tak ne, ty první dva jsou platinové :D

Vypočítá se podle průměrné aktivity a počtu členů cechu.

takže stačí aby bylo v cechu pár minimálně aktivních hráčů (přesnou definici budou vědět jen programátoři) a je tam hned zlatá místo platinová..
 

Dědeq

Znalec
pár minimálně aktivních hráčů
Expedici jsme měli v úterý hotovou, je nás 39 a v žebříčku máme 7. pozici díky CvC, takže aktivní jsme celkem dost, ale asi to bude skutečně tím průměrem - aktivních bojovníků je u nás menšina. Pravda, platinovou má i cech, který je v žebříčku za námi, expe hotovou skoro určitě nemá, ale je jich skoro dvakrát tolik. Takže asi jak říkáš.
 

d arvit

Odborník
přesně:
můžete být malý cech plný aktivních lidí a stejně nebudete platina protože prostě nemáte dost lidí
a na druhou stranu můžete být velký cech s méně aktivními lidmi a taky bez platiny protože neaktivní a je jedno jak to systém vypočítá..
takže na platinu dosáhnou jen velké aktivní cechy - tak je hned od začátku zhruba zajištěna stejná úroveň
na B je momentálně 5 platinových cechů..
 

Mrtvejmagor

Veterán
otevře se území, moje území... do 5min už to moje území není... hned je zamčené a já musím čekat 4 hodiny...
co to jako je to u toho musím být 24/7 ???!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15423

Host
no těšil jsem se na to, ale hned zklamání teda! zase je to hra pro pár vyvolených. dobili jsme jedno uzemí a hned koukam, že pro nás naprosto přehnaně drahé budovy. říkám ok nebudem stavět budovy dobudemm další oblast. a ejhle hned první armáda utok a obrana 300% :D dobrý no takže hra pro ty nej skillery zase... takže si užijte hru těch pár vyvolených já zůstavám u expedice. možná dobře už i tak mi to žere dost času tadle hra :D
 
Nahoru